سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

مشاوره تحصیلی | مشاوره تحصیلی تلفنی | مشاور تحصیلی

مرکز مشاوره تحصیلی و مشاوره خانواده و مشاوره نظام وظیفه سامانه ندای مشاور با هدف پاسخگویی به سوالات در زمینه های تخصصی ایجاد گردیده شده است تا بتواند کمکی هر چند کوچک به مردم عزیزمان انجام دهد این مرکز با بکارگیری بهترین و مجرب ترین مشاوران کشور پاسخگوی شما عزیزان در زمینه های تحصیلی و خانواده و نظام وظیفه می باشد سوالاتی مانند:

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی همواره یکی از مسایل بسیار مهم در زندگی یک فرد می باشد زیرا که به راحتی می تواند مسیر زندگی یک شخص را تحت تثیر قرار دهد و در مسیر شغلی و حتی خانوادگی یک فرد را تحت تاثیر قرار دهد. مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی آگاهانه می تواند داوطلب را برای رسیدن به هدف و آرزوهایش یاری رساند. اکثر داوطلبان بدون مشاوره تحصلی و فقط به صورت احساسی در انتخاب رشته کنکور خود تصمیم می گیرند که می تواند عواقب زیادی داشته باشد.

مشاور تحصیلی

کار یک مشاور تحصیلی آشنا کردن داوطلب با رشته ها و نشان دادن مسیری می باشد که یک داوطلب می خواهد آن را طی کند و سپس با یک مشاوره تحصیلی خوب و با برنامه ریزی داوطلب را برای رسیدن به هدف کمک می رساند. مشاورین مرکز سامانه ندای مشاور همواره آماده کمک و یاری رساندن به اوطلبان عزیز می باشند و همواره در هر مقطع تحیلی نیاز به مشاوره تحصیلی داشته باشید شا را یاری می رساند. به امید روزی که هیچ داوطلبی از انتخاب خود پشیمان نگردد.