سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام بدون کنکور (آزمون) کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 - 97

ثبت نام بدون کنکور (آزمون) کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 - 97

www.sanjesh.org

مشاوره ثبت نام و قبولی در کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

قبل از اینکه بخواهیم درباره ی فراگیر ارشد صحبت کنیم باید چند تعریف را بدانید

داوطلب (دانش پذير) : فردي است كه شرايط ورود به دوره هاي فراگير را داشته و در موعد مقرر در دوره هاي مزبور ثبت نام كرده است.

دانشجو: دانشجو فردي است كه پس از شركت و موفقيت در آزمون ورودي دوره هاي فراگير و احراز شرايط مندرج در اين دفترچه در دانشگاه پيام نور ثبت نام كند.

رشته تحصيلي: عبارت است از رشته هاي كه داوطلب در مقطع كارشناسي در آن تحصيل كرده و يا در حال تحصيل است.

رشته تحصيلي همنام: به هر يك از رشته هاي تحصيلي كارشناسي معتبر اطلاق مي شود كه برنامه تحصيلي مصوب هر يك از آنها حداقل 80 % با برنامه تحصيلي دوره كارشناسي، رشته كارشناسي ارشد انتخابي داوطلب اشتراك داشته باشد.

رشته امتحاني: عبارت از رشته اي است كه داوطلب متقاضي ثبت نام و پذيرش براي مقطع كارشناسي ارشد (بدون توجه به رشته تحصيلي كارشناس ي ) مي باشد.

شيوه آموزشي پژوهشي: شيوه اي است كه دانشجو براي دانش آموختگي، علاوه بر واحدهاي درسي تعيين شده ملزم به گذراندن واحد پايان نامه تحصيلي مي باشد.

شيوه الكترونيكي: شيوه اي است كه آموزش در آن به روش الكترونيكي و با استفاده از تكنولوژ يهاي نوين آموزشي در ش ب كه جهاني اينترنت ارائه مي شود.

دروس خود خوان: به دروسي اطلاق مي شود كه نظري بوده و براي آن كلاس رفع اشكال گروهي تشكيل نشده باشد. ضمناً نمره اين درس بر اساس نمره پايان ترم محاسبه م يشود.

شما برای شرکت در آزمون پیام نور پس از اعلام شروع ثبت نام در این سایت میتوانید دفترچه ثبت نام را کاملا مطالعه کرده سپس رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنید.سپس منابع مورد نیاز برای آزمون را به دست آورده تا زمان برگذاری امتحان مطالعه کنید

فراگیر پیام نورهرساله در د ودوره برگذارمیشد اما سال 95 این آزمون در یک دوره دراسفند ماه با تعداد ۶۴ هزارو ۵۴۳ داوطلب شرکت کننده که از این تعداد ۳۱ هزار و ۱۴۶ نفر زن و ۳۳ هزار ۳۹۷ نفر مرد بودند برگذار شد و نتیجه آن در اردیبهشت ما اعلام شد.تمامی پذیرفته ها بر ای ورودی مهر 95 میباشند

ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر مهر ماه ۹۵ دانشگاه پیام نور ۲۰ هزار و ۹۶۰ نفر بود. در دوره شانزدهم فراگیر کارشناسی ارشد، داوطلبان در ۹۵۰ کد رشته محل به رقابت می پردازند که از این تعداد پذیرش در ۸۳۸ کد رشته محل به صورت آموزشی و پژوهشی و در ۱۱۲ رشته به صورت الکترونیکی بود.

میتوان گفت دانشگاه پیام نور بستر لازم جهت ادامه تحصیل هموطنان به ویژه شاغلین را با بالاترین کیفیت آموزشی فراهم کرده است.

پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر براساس ظرفیت اعلام شده در دفترچه میباشد ودر هر کد رشته محل اعلام شده۲۰ نفر قبول میشوند

پذیرش براساس۸۰ درصد نمره نهایی آزمون و۲۰ درصد نمره معدل مقطع کارشناسی میباشد

زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

برای اطلاعات بیشتر و بررسی احتمال قبولی خود با توجه به رشته انتخابی،اطلاع از نحوه تحصیل در دانشگاه پیام نور وهمچنین شهریه و آدرس دانشگاه میتوانید با مشاوران مجرب ما در سامانه ندای مشاور به شماره 9099071375 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید