سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

رشته تجربی پرطرفدارترین رشته در کشورمان می باشد که بیشترین تعداد شرکت کنندگان کنکور را به خود اختصاص می دهد. رشته تجربی به دلیل داشتن رشته های پزشکی وپیراپزشکی همیشه جزء رشته های پرطرفدار بوده و خواهد بود...

 برنامه ریزی برای کنکور تجربی

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور تجربی

رشته تجربی پرطرفدارترین رشته در کشورمان می باشد که بیشترین تعداد شرکت کنندگان کنکور را به خود اختصاص می دهد. رشته تجربی به دلیل داشتن رشته های پزشکی وپیراپزشکی همیشه جزء رشته های پرطرفدار بوده و خواهد بود.

کنکورتجربی هم مانند کنکور سایر رشته ها دارای سختی و شرایط خاص خود می باشد و داوطلبانی که می خواهند در رشته های پرطرفدار این رشته مانند پزشکی دندانپزشکی داروسازی و رشته های پیراپزشکی قبول شوند باید رتبه های بسیار خوب را بدست اورند که این کار جزء با یک برنامه ریزی کنکور تجربی درست و اصولی و پشتکار بدست نخواهد امد.

رشته تجربی در کنکور دارای دروس عمومی و دروس اختصاصی می باشد که عبارتند از:

دروس عمومی کنکور علوم تجربی:

1- زبان و ادبیات فارسی : ادبيات فارسی (2)  (سال دوم دبیرستان)  ، ادبيات فارسی (3) (سال سوم دبیرستان) ،  زبان و ادبيات فارسی عمومی (پیش دانشگاهی)

2- عربی : عربی 2 (سال دوم دبیرستان) ، عربی 3 (سال سوم دبیرستان)

3- فرهنگ و معارف اسلامی : قرآن و تعليمات دينی 2 (سال دوم دبیرستان)  ، قرآن و تعليمات دينی 3 (سال سوم دبیرستان)  ، معارف اسلامی (یش دانشگاهی)

4- زبان انگلیسی : انگليسی 3 (سال سوم دبیرستان) ، انگليسی 1 و 2 (پیش دانشگاهی)

برای مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی کنکور تجربی می توانید از کادر مجرب سامانه ندای مشاور کمک بگیرید. مشاوران سامانه ندای مشاور تا روز کنکور برنامه ریزی کنکور تجربی و پشتیبانی را برای قبولی شما در بهترین رشته های دانشگاهی انجام میدهند.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب

دروس تخصصی کنکور علوم تجربی:

زمین شناسی : زمین شناسی (سوم دبیرستان) ، علوم زمین (پیش دانشگاهی)

ریاضیات : هندسه 1 (دوم دبیرستان) ، رياضيات 2 (دوم دبیرستان) ، آمار و مدلسازی (سوم دبیرستان) ، رياضيات 3 (ويژه علوم تجربی) (سوم دبیرستان) ، رياضيات عمومی 1 و 2 (پیش دانشگاهی)

زیست شناسی : زيست -شناسی و آزمايشگاه 1 (دوم دبیرستان)  ، زيست -شناسي و آزمايشگاه 2 (سوم دبیرستان) ، زيست- شناسی  (پیش دانشگاهی)

فیزیک : فيزيک 1 و آزمايشگاه  (اول دبیرستان) ، فيزيک 2 و آزمايشگاه  (دوم دبیرستان) ، فيزيک 3 و آزمايشگاه (علوم تجربی) (سوم دبیرستان) ، فيزيک (علوم تجربی) (پیش دانشگاهی)

شیمی : شيمی 2 و آزمايشگاه (دوم دبیرستان) ، شيمی 3 و آزمايشگاه (سوم دبیرستان) ، شيمی (پیش دانشگاهی)

 

برنامه ریزی درسی چیست؟

وقتی شما با توجه به توانایی های خودتان و هدفی که در نظر دارید مسیری را برای مطالعه و موفقیت طراحی می کنید، به این فرآیند، برنامه ریزی درسی می گویند.

اهمیت برنامه ریزی:

داشتن برنامه ریزی چه در زندگی و چه در کار و شغلی که داریم از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین برنامه ریزی برای تحصیل نیز مهم است. از برنامه ریزی برای خرید کردن، مسافرت، راه اندازی یک کسب و کار و... استفاده می شود بنابراین اهمیت برنامه ریزی بسیار زیاد است.

برنامه ریزی باعث می شود تا نظم بیشتری در زندگی و کسب و کار خود داشته باشیم زمانی که از برنامه ریزی استفاده می کنیم می توانیم با زمان بندی مناسب کارها و مسئولیت های خود را در شغلی که داریم به نحو احسن انجام دهیم و کمتر با کمبود وقت مواجه می شویم. همچنین برنامه ریزی در زندگی شخصی نیز اهمیت دارد.

با استفاده از برنامه ریزی در کار و شغلی که داریم می توانیم مسئولیت ها و وظایف کاری مختلف را زمان بندی کنیم و با نظم بیشتری به انجام کارها و مسئولیت های کاری خود بپردازیم در این صورت استرس کمتری هم بابت کمبود وقت خواهیم داشت.

برنامه ریزی در کار و شغل باعث میشود تا کیفیت کاری نیز افزایش یابد قطعا زمانی که با استفاده از یک برنامه ریزی خوب و در زمان بندی مشخص همه ی کار ها و مسئولیت های کاری خود را با نظم انجام می دهیم کیفیت کاری ما نیز افزایش خواهد یافت.

برنامه ریزی می تواند به صورت روزانه و یا هفتگی باشد یک برنامه ریزی خوب به ما کمک میکند تا بتوانیم به اهداف خود نیز برسیم برای رسیدن به اهداف و موفقیت های شغلی و یا تحصیلی نیز میتوانم از یک برنامه ریزی کامل و منظم استفاده کنیم تا راحت تر و سریعتر به موفقیت برسیم.

داوطلبان برای برنامه ریزی کنکور تجربی 96 از فردا تا روز کنکور و حتی پس از کنکور تا زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 96 می توانند از مشاوران سامانه ندای مشاور کمک بگیرند مشاوران مرکز هر آنچه برای برنامه ریزی کنکور تجربی 96 را نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهند و تا روز کنکور پشتیبان شما هستند.

برای مشاوره درباره:

برنامه ریزی کنکور تجربی

بهترین منابع کنکور تجربی

پشتیبانی برای کنکور تجربی

مشاوره تلفنی تحصیلی کنکور تجربی

برنامه ریزی روزانه کنکور تجربی

برنامه ریزی هفتگی کنکور تجربی

مشاوره درباره رتبه های قبولی در کنکور تجربی

قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی

تاثیر معدل روی قبولی در کنکور تجربی

راهکارهای مقابله با استرس کنکور

و...

برای مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی کنکور تجربی می توانید از مشاوران مجرب سامانه ندای مشاور کمک بگیرید. مشاوران سامانه ندای مشاور تا روز کنکور برنامه ریزی کنکور تجربی و پشتیبانی را برای قبولی شما در بهترین رشته های دانشگاهی انجام میدهند.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

دیدگاه‌ها  

#5 صدف 1395-07-17 03:27
سلام اگه خودمون بخوایم برای خودمون برنامه ریزی درسی کنیم اول باید دروس پایه رو بخونیم بعد بیایم دروس بالاتر رو بخونیم یا با کنار هم بخونیمشون یعنی درس یک زیست 1 رو میخونیم همراهش زیست پیش درس یک رو هم بخونیم یا نه اول یه پایه رو تموم کنیم بعد بریم برا پایه بعد ممنون میشم پاسخ بدید؟؟
پاسخ: صدف عزیز هیچ قاعده مطلقی برای نحوه خواندن یک فرد وجود ندارد ابتدا باید پایه دانش اموز بررسی گردد و سپس با توجه به ضعیف یا قوی بودن پایه برنامه ریزی کرد ولی در حالت کلی توصیه برای برنامه ریزی اینه که از پایه خوانده شود
نقل قول کردن
#4 تلناز 1395-07-11 07:50
سلام وقتتون بخیر
رشته علوم تجربی هستم و رتبم خیلی بد شده
میخوام هرطور شده دانشگاه ازاد بهداشت بخونم
ایا امکانش هست؟
پاسخ: تلناز عزیز در دانشگاه ازاد انتخاب رشته کردید؟
نقل قول کردن
#3 زینب 1395-07-08 22:26
باسلام.ببخشید من امسال کنکور دادم.بعد میتونم رشته بدون کنکوره حقوق دانشگاه ازاد بوشهر برم.البته خودم دارای مدرک تجربی هستم.و ساکن اصفهان.درضمن میخواسم ببینم خوبه این رشته ک میخوام برم یا نه
.باتشکر.
پاسخ: زینب عزیز بله شما می توانید وارد رشته حقوق بدون کنکور شوید برای مشاوره درباره رشته حقوق از مشاورا کمک بگیرید تا راهنماییتون کنن
نقل قول کردن
#2 سعيده 1395-07-05 08:40
سلام.يه برنامه ريزي هم بزاريد رو سايت تا ما نخوايم ديگه بامشاوران تماس بگيريم.
سعیده عزیز برنامه ریزی برای هر شخص متفاوت با شخص دیگر می باشد و یک برنامه مطلق نمی باشد زیرا روحیه و شرایط افراد متفاوت می باشد و هر برنامه باید مخصوص خود شخص باشد
نقل قول کردن
#1 نازی 1395-06-27 22:48
سلام .چگونه میتوانم بایک برنامه ریزی دقیق ومنابع خوب وزشکی قبول بشم ؟
پاسخ: نازی عزیز از مشاوران مرکز کمک بگیرید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید