تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401 + دانلود دفترچه

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401 + دانلود دفترچه:

ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم شروع شد و داوطلبان میتوانند در در صورت واجد شرایط بودن در دوره های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت نمایند . در حال حاضر پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن 1401 در مقطع کاردانی و کارشناسی […]

ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401 + دانلود دفترچه

ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401 + دانلود دفترچه

ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم شروع شد و داوطلبان میتوانند در در صورت واجد شرایط بودن در دوره های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت نمایند . در حال حاضر پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن 1401 در مقطع کاردانی و کارشناسی شروع شده و متقاضیان تحصیل در این دانشگاه میتوانند با پرکردن فرم ثبت نام ، رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را ثبت نمایند.

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می باشد که با هدف افزایش توانمندی عملی دانش آموختگان کشور تشکیل گردیده است. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به دو صورت پودمانی و ترمی واحدی انجام می گیرد که در حال حاضر تقریبا ثبت نام پودمانی دانشگاه علمی کاربردی جای خود را به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترمی داده است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در سه مقطع انجام می گیرد که عبارتند از:

1- ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

2- ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

3- ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش دوره های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میتواند انتخاب مناسبی باشد برای داوطلبانی که قصد ورود به دانشگاه بصورت بدون کنکور را دارند . ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در نوبت از سایت سازمان سنجش صورت می گیرد؛ یک بار برای داوطلبان ورودی مهر ماه دانشگاه علمی کاربردی و یک بار برای داوطلبان ورودی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی که براساس سوابق تحصیلی داوطلبان پذیرش صورت می گیرد و متقاضیان میتوانند براساس شرایط و علاقه خود اقدام به انتخاب رشته نمایند.

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی نیز هر سال در یک نوبت صورت میگیرد و داوطلبان براساس آزمون داخلی دانشگاه علمی کاربردی پذیرش خواهند شد.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی برای سال 1401 نیز دو مرتبه در سال انجام می شود. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در نوبت اول که برای ورودی مهر ماه می باشد از مرداد ماه شروع شده و تا اواخر شهریور ماه ادامه خواهد داشت و همچنین پذیرش نوبت دوم دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن ماه از نیمه دوم آذر ماه شروع می گردد.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در دو بازه زمانی متفاوت و معمولا در ابتدا ثبت نام کاردانی شروع می گردد و پس اتمام ثبت نام کاردانی ، ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته شروع می گردد.

روش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن بصورت اینترنتی خواهد بود و از طریق سایت www.sanjesh.org می باشد. متقاضیان میتوانند بر اساس زمانبندی اعلام شده در 6 مرحله ثبت نام خود را انجام دهند که در زیر بصورت تصویری توضیح داده می شود:

1- ورود به سایت سازمان سنجش

2- ورود به بخش جامع علمی کاربردی سایت سازمان سنجش در منوی سمت راست

3- دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (متناسب با مقطع مورد نظر)

4- خرید کارت اعتباری ثبت نام علمی کاربردی از طریق بخش خرید کارت

5- کلیک بر روی لینک ثبت نام و ورود اطلاعات داوطلب در بخش جامع علمی کاربردی

6- دریافت رسید ثبت نام و کد پیگیری

توجه : متقاضیان عزیز تمامی مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بصورت اینترنتی می باشد و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و مراکز علمی کاربردی جهت انجام ثبت نام خودداری نمایید.

در صورتی که متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 می باشید پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی ، دفترچه راهنمای دانشگاه علمی کاربردی رو دانلود نمایید.
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای هر نیمسال تحصیلی همزمان با فعال شدن لینک ثبت نام به صورت مجزا از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود که حاوی اطلاعاتی در زمینه شرایط ثبت نام ، لیست رشته ها ،لیست دانشگاه ها و اطلاعات لازم برای تکمیل فرم ثبت نام می باشد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

شرایط کلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را میتوان به دو دسته شرایط عمومی و شرایط خصوصی دسته‌بندی نمود:

شرایط عمومی ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی:

1- تبعیت از دین اسلام

2- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران

3- عدم سابقه فساد اخلاقی

4- عدم سابقه کیفری

5- تبعیت مقررات دانشگاه علمی کاربردی

6- پرداخت شهریه بر اساس مصوب سالانه

7- عدم تعهد تامین خوابگاه

8- عدم منع نظام وظیفه ( برای داوطلبان آقا )

برخورداری از سلامت جسمی متناسب با رشته انتخابی

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع مختلف بشرح ذیل می باشد :

کاردانی:

1- ارائه دیپلم 3 ساله نظام جدید ( 6 – 3 – 3 ) رشته های نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش

2- دیپلم 3 ساله نظام قدیم ( سالی/واحدی یا ترمی/ واحدی ) رشته های نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش

3- دیپلم 4 ساله نظام قدیم

4- داشتن شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هریک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی-کاربردی که در دفترچه راهنمای آزمون درج می گردد.

مبنای گزینش دانشجو در هریک از کد رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، بر اساس معدل کل دیپلم و نیز اولویت های بومی بودن صورت می گیرد.

کارشناسی ناپیوسته:

1- دارا بودن مدرک کاردانی : داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا داشتن مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش.

2- امکان شرکت فارغ التحصیلان کارشناسی پیوسته ، کارشناسی ارشد و دکتری در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی

3- پذیرش داوطلبانی که حداكثر تا تاریخ 1401/06/31 برای ورودی مهر و 1401/11/30 برای ورودی بهمن فارغ التحصیل باشند.

این دسته از داوطلبان می توانند برحسب ضوابط بدون در نظر گرفتن عنوان مدرک کاردانی یا فوق دیپلم خود و بر اساس علاقمندی به هریک از رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نسبت به انتخاب رشته مبادرت نمایند.

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان باید توجه داشته باشند در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تنوع و تعداد رشته ها بسیار زیاد است و باید آگاهانه و با شناخت قبلی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را انجام دهند زیرا که رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار نزدیک به هم می باشند و باید با توجه به علاقه و هدف داوطلب این انتخاب صورت پذیرد.

تقریبا میتوان گفت تمامی رشته های دانشگاهی در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود و داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  شرکت می کنند می توانند در بسیاری از رشته های ارائه شده بصورت بدون آزمون پذیرش شوند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه آموزشی صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، فرهنگ و هنر و کشاورزی گنجانده شده است. داوطلبان در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ملزم هستند تنها از میان رشته های یک گروه آموزشی اقدام به انتخاب رشته نمایند به همین جهت در صورت انتخاب رشته از سایر گروه ها فرآیند ثبت نام تکمیل نمی گردد.

بیشتر بخوانید :

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

لازم است تمامی داوطلبان اعم از وضعیت پذیرش شاغل و آزاد، در انتخاب رشته به نکات زیر توجه نمایند:

⇐ متقاضیان تحصیل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب 30 رشته محل از یک گروه آموزشی می باشند.

⇐ متقاضیان تحصیل در مقطع کاردانی به کارشناسی مجاز به انتخاب 20 رشته محل از یک گروه آموزشی می باشند.

⇐ ترتیب اولویت انتخاب کدرشته محل داوطلبان برحسب علاقه داوطلبان میباشد.

⇐ طول دوره تحصیل در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی دو سال می باشد و داوطلبان واحد های تعیین شده را بایستی در چهار ترم تحصیلی بگذرانند.

⇐ دانشگاه علمی کاربردی برای داوطلبان شاغل نیز ظرفیت‌ های جداگانه در نظر گرفته است که این مورد امتیاز ویژه ای برای این دسته از داوطلبان به حساب می آید.

⇐ داوطلبان میبایست به وضعیت پذیرش شاغل و آزاد کدرشته محل مورد تقاضا و نیز جنسیت مورد پذیرش آن توجه نمایند و چنانچه واجد شرایط میباشند، کدرشته محل را انتخاب نمایند.

⇐ داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مجاز به انتخاب کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی میباشد. در صورت انتخاب از چند گروه آموزشی، تمامی انتخاب های داوطلب حذف خواهد شد.

⇐ داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مجاز به انتخاب کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک زیرگروه آموزشی میباشد. در صورت انتخاب از چند زیرگروه آموزشی، تمامی انتخابهای داوطلب حذف خواهد شد.

⇐ داوطلبان دارای وضعیت پذیرش شاغل میبایست صرفا از رشته های تحصیلی مرتبط با زمینه شغلی خود انتخاب نمایند، در غیر اینصورت پذیرش ایشان « کان لم یکن » تلقی میگردد.

⇐ متقاضیان استفاده از سهمیه پذیرش شاغل، آزاد، رزمندگان و ایثارگران و ورزشکاران میبایست نوع سهمیه خود را در تقاضانامه ثبت نام دقیقا مشخص نمایند. در صورت مغایرت سهمیه انتخابی، قبولی آنان « کان لم یکن »تلقی میگردد.

⇐ از دیگر امتیازات خاص تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی میزان شهریه آن می باشد. چرا که شهریه دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به نسبت سایر دانشگاه ها از پایین‌ ترین میزان برخوردار می باشد.

⇐ تمامی کلاس های پذیرفته شدگان در طول هفته، صبح و بعد از ظهر تشکیل میگردد و مراکز آموزشی مجاز به تشکیل کلاس، در عصر پنجشنبه و روز جمعه نیستند و امکان تشکیل کلاس در روزهای پایانی هفته (عصر پنجشنبه و روز جمعه) صرفاً با دریافت مجوز از معاونت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی میسر است.

سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

بسیاری از داوطلبانی که می خواهند وارد دانشگاه علمی کاربردی شوند به اشتباه برای ثبت نام وارد سایت دانشگاه علمی کاربردی می شوند که باعث عدم موفقیت در ثبت نام داوطلبان عزیز می شود. داوطلبان عزیز توجه نمایند سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همان سایت سازمان سنجش می باشد که همانگونه که می دانید نشانی آن sanjesh.org می باشد. با سرچ سنجش علمی کاربردی در گوگل می توانید به صفحه علمی کاربردی در سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

بعد از ورود به این سایت در منو سمت راست گزینه علمی کاربردی را انتخاب کرده و سپس مراحل ثبت نام که عبارتند از : دریافت دفترچه ، خرید کارت ، تکمیل فرایند ثبت نام و دریافت کد رهگیری می باشد را باید طی نمایید و در واقع به هیچ وجه در مراحل ثبت نام وارد سایت علمی کاربردی نمی شوید.

در ادامه صفحه نحوه ثبت نام در این دانشگاه بصورت تصویری و مرحله به مرحله توضیح داده شده است که می توانید استفاده نمایید.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بصورت تصویری

1- ابتدا باید وارد سایت سنجش علمی کاربردی بدون کنکور به نشانی اینترنتی sanjesh.org شوید که توصیه می شود حتما از یکی از مرورگرهای موزیلا و یا کروم برای اینکار استفاده کنید زیرا مرورگرهای دیگر ممکن است در مراحل ثبت نام مشکل ایجاد نمایند. بعد از ورود به سایت سنجش با تصویری مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد:

سایت سنجش علمی کاربردی بدون کنکور

2- همانگونه که در تصویر نیز مشخص است حالا باید روی گزینه جامع علمی کاربردی که به رنگ سبز در منو سمت راست می باشد کلیک کنید تا وارد بخش دانشگاه علمی کاربردی شوید. بعد کلیک روی این لینک با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد:

سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

3- در این مرحله شما باید مقطع مورد نیاز خود را انتخاب کنید و بر اساس آن دفترچه کاردانی یا کارشناسی را دانلود نمایید. دفترچه کاردانی با نام راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای (ناپیوسته ) دانشگاه جامع علمی کاربردی در سایت قرار گرقته است. برای دانلود دفتره کاردانی به کارشناسی نیز روی لینک دفترچه راهنمای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای( ناپیوسته ) دانشگاه علمی کاربردی کلیک نمایید. البته در بخش دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی دفترچه ها را برای دانلود قرار داده ایم.

4- خرید کارت اعتباری برای ثبت نام : برای خرید کارت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در همان صفحه در منو سمت راست ، در زیر منو رنگی روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید سپس مقطع تحصیلی خود را انتخاب کنید سپس به بانک وصل شده و هزینه را می توانید واریز کنید.

5- بعد از خرید کارت اطلاعات را ذخیره کنید و سپس به صفحه سنجش علمی کاربردی برگردید و پس از آن روی گزینه ثبت نام مقطع مورد نظر خود کلیک نمایید. بعد از کلیک به یک صفحه هدایت می شوید که اطلاعات کارت خریداری شده را از شما می خواهد و با وارد کردن اطلاعات وارد صفحه ثبت نام می شوید بعد از ورود به صفحه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات زیر از شما خواسته می شود.

ثبت نام کاردانی علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

در صورتی که در مقطع کارشناسی می خواهید ثبت نام نمایید بعد از ورود به ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات زیر از شما خواسته می شود:

ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

6- دریافت کد رهگیری ثبت نام: بعد از اینکه اطلاعت فرم های مربوطه را بطور کامل پر کردید و ذخیره اطلاعات را زدید ، کد رهگیری برای شما صادر می شود که باید آن را ذخیره کرده و نگهداری نمایید زیرا در زمان اعلام نتایج نیاز می باشد.

اعلام نتایج و ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی

در پایان لازم به ذکر است اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد. داوطلبانی که اقدام به ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نموده اند معمولاً ۲ الی ۳ هفته پس از اتمام فرایند ثبت نام می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و بخش جامع علمی کاربردی نسبت به مشاهده نتیجه ثبت نام خود اطلاع حاصل نمایند.

پس از اعلام نتایج، پذیرفته شدگان می بایست ثبت نام خود را در دو مرحله شامل ثبت نام اینترنتی و ثبت نام حضوری انجام دهند که لینک ثبت نام اینترنتی در سامانه هم آوا به نشانی edu.uast.ac.ir فعال می شوند . داوطلبان مقاطع کاردانی و کارشناسی لازم است در صورتی که جزو پذیرفته شدگان این دانشگاه باشند برای ثبت مشخصات داوطلبی و اسکن مدارک خود مطابق راهنمای ثبت نام پذیرفته‌ شدگان دانشگاه علمی کاربردی پروسه ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

سوالات متداول ثبت نام علمی کاربردی

1- ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن 1401 چه زمانی شروع خواهد شد؟

ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه علمی کاربردی از 16 آذر شروع شده و میتوانید جهت ثبت نام اقدام نمایید.

2- میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی چقدر است؟

برای مشاهده میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی روی لینک کلیک نمایید.

3- شرایط پذیرش در دوره های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی براساس سوابق تحصیلی داوطلبان میباشد و مدرک پایه داوطلب ملاک قرار می گیرد.

4- ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی از چه سایتی می باشد؟

ثبت نام در هر دو مقطع دانشگاه علمی کاربردی بصوت اینترنتی و از طریق سایت سنجش خواهد بود.

ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401 + دانلود دفترچه

ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401 + دانلود دفترچه

 1. س.شهرستان زابل شرق کشور.فلقد دانشگاه علمی کاربردی میباشد و دانشگاه علمی کاربردی ان تعطیل شده اقدام فوری برای راه اندازی دانشگاه در زابل

 2. با سلام.مسئولین محترم شهرستان زابل ظاهر انسانی که به خواب زده باشد،خودش را ،هرگز نمیتوان بیدار کرد.مدت ۳سال است فریاد میزنیم که دانشگاه علمی کاربردی شهرشتان زابل خیابان میرحسینی تعطیل شده است.از نظر مالی منطقه و مردم سیستان هزینه برای درس خواندن در شهرهای اطراف را ندارن.لذا خواهشمنیم دانشگاه علمی کاربردی زابل خیابان میرحسینی(مرکز تحقیقات کشاورزی زابل)را باز و راه اندازی کنید.واقعا با چه زبانی بگوییم

 3. سلام من میخواستم برای بهمن 1400 در رشته حسابداری شرکت کنم ولی الان مهلت ثبت نام تمام شده آیا امکان تمدید هست

  • حضوری برید دانشگاه احتمالا ثبت نام حضوری داشته باشن.

  • سلام من تیرماه ۱۴۰۰ فوق دیپلم کاردانی ناپیوسته گرفتم و متاسفانه برای کارشناسی ناپیوسته مهرماه ۱۴۰۰ نتونستم ثبت نام کنم به یکی از دوستان گفتم از دانشگاه برای ثبت نام بهمن ماه سوال و پرسنل دانشگاه به ایشون گفتن که از ۵ بهمن تا ۱۰ ثبت نام شروع میشه ولی هرچه تو سایت سنجش میرفتم فقط میزدند پذیرفته شدگان بهمن ماه برای تکمیل مدارک…الان من باید چکار کنم کار من تو بیابان و دسترسی به اینترنت ندارم به پیشنهاد و راهنمایی شما نیاز دارم.تشکر

   • سلام
    ثبت نام اینترنتی به اتمام رسیده و برای ثبت نام بصورت حضوری میتونید به واحدهای دانشگاهی مراجعه کنید.

 4. سلام
  ببخشید من کاردانی حسابداری ترم بهمن رو تمام کردم و میخاستم برای کارشناسی شرکت کنم0اما دانشگاه هیچ اطلاع رسانی واس مهلت ثبت نام نکرد0ماهم که شاغل و درگیر کار«متوجه نشدم.دانشگاه گفت دیگه باز نمیشه.میخاستم بدونم دیگه راهی نیس واسه اینکه عقب نیفتم از این ترم؟امروز توسایت هم اوا زده بود تا ساعت 24روز18بهمن مهلت ثبت هست«شامل ما نمیشه؟واگه بفرمایید ماکه حتی مدرک موقت هم فعلا نداریم میشه بازم ثبت نام کرد؟
  ممنون میشم اگه پاسخ کامل بدید

  • سلام ودرود
   ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن به اتمام رسیده و احتمالا دانشگاه ها بصورت حضوری ثبت نام انجام بدن که بایستی به مراکز دانشگاهی مراجعه نمایید.
   همچنین دانشگاه آزاد نیز تا 20 بهمن بصورت حضوری پذیرش داره.

 5. گاهی پیش می‌آید که در حل مشکلات
  زندگی به بن‌بست می‌رسیم و حس می‌کنیم توانایی لازم را برای حل مشکلاتمان
  نداریم در این مواقع بهترین چاره مراجعه به روانشناس است که تخصص کافی در این حوزه دارد
  و سال‌ها در این زمینه فعالیت کرده است.

  اینکه چرا باید به روانشناس
  مراجعه کنیم سوالی است که ممکن است برای افراد زیادی پیش
  بیاید. بسیاری اعتقاد دارند که مراجعه به روانشناس تنها برای
  کسانی که دچار اختلال‌های روانی و
  یا مشکلات روحی هستند لازم است در صورتی که این تصور
  اشتباه است. امروزه با وجود فشار‌ها و استرس‌هایی که همه‌ی
  ما در زندگی تحمل می‌کنیم وجود شخصی که
  بتواند ذهن آشفته‌ی ما را به آرامش
  برساند بسیار اهمیت دارد.

 6. سلام من دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم هستم رشته ی خودم کامپیوترع میتونم علمی کاربردی ثبت نام کنم رشته تکنیسین اتاق عمل اگ کسی این رشته رو رفته لطفا راهنمایی کنه

  • برای ثبت نام در رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مانعی ندارید.

 7. سلام آیا هنوز دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام دارد من میخوام ثبت نام کنم ولی هیچ آگاهی از زمان بندی ثبت نام رو ندارم

 8. سلام آیا هنوز دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام دارد من میخوام ثبت نام کنم ولی هیچ آگاهی از زمان بندی ثبت نام رو ندارم

  • سلام ، مهلت مجدد ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401 از مورخه یکم تا چهارم شهریور ماه می باشد.

   • سلام ،من برای ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی اقدام کردم ،کارت اعتباری هم خریدم شماره سریال و کد پیگیری هم برام ارسال نشد اما نتونستم ثبت نامم رو تموم کنم، فقط دانشگاه های غیر انتفاعی علمی کاربردی رو تو جدول انتخاب دانشگاه می‌آورد برام. حالاوچیکار میتونم بکنم ؟

    • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تا هشتم شهریور ماه تمدید شده و میتونه ثبت نامتون رو تکمیل نمایید.

 9. سلام من رشتم می تونم تهران ثپت نام کنم خوابگاه بگیرم

  • یه سری دانشگاه های علمی کاربردی به صورت خودگردان خوابگاه ارائه می کنند.

 10. سلام، دی ماه فارغ التحصیل میشم ایا میتونم علمی کاربردی (کاردانی) ثبت نام کنم چون داخل سایت زده بود اخذ دیپلم حداکثر۶.۳۱

 11. سایت ثبت نام دانشگاه شهاب دانش مجددا تمدید شود. باتشکر

 12. سلام مهلت ثبت نام وردی بهمن ماه دانشگاه شهاب دانش مقطع کاردانی امکانش هست سایت تمدید بشه باتشکر