سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم  ارومیه 97

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم تهران 97

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم ارومیه 97

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98  ارومیه

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان  ارومیه پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم در حال آغاز شدن می باشد. زمان ثبت نام تیزهوشان  ارومیه 97 برای هر دو پایه در یک زمان شروع می شود یعنی در واقع ثبت نام تیزهوشان هفتم و نهم  ارومیه در یک تاریخ مشخص بصورت همزمان انجام می گیرد. ثبت نام تیزهوشان  ارومیه به صورت کشوری می باشد به این معنی که زمان ثبت نام تیزهوشان  ارومیه 97 و سایر شهرها در یک زمان مشخص به صورت همزمان می باشد.

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم  ارومیه 97 و بقیه شهرها به احتمال زیاد ازنیمه دوم بهمن 96 شروع می گردد و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. در زمان ثبت نام تیزهوشان  ارومیه داوطلب باید به سایت ثبت نام تیزهوشان مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهد. ثبت نام تیزهوشان  ارومیه و بقیه شهرها به صورت اینترنتی می باشد.

سایت ثبت نام تیزهوشان  ارومیه 97

همزمان با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان  ارومیه 97 سایت ثبت نام تیزهوشان  ارومیه نیز فعال می گردد. سایت ثبت نام تیزهوشان  ارومیه به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir میباشد.

. داوطلبان و والدین توجه داشته باشند ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان  ارومیه 97 فقط بصورت اینترنتی بوده و به هیچ وجه هیچ مبلغی نباید به حساب مدرسه یا جاهای دیگر واریز گردد. در صورت داشتن هر گونه مشکل یا سوال در روند ثبت نام فقط و فقط با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان  ارومیه 97

با شروع زمان ثبت نام تیزهوشان  ارومیه 97 همه داوطلبان نمی توانند ثبت نام تیزهوشان استان  ارومیه را انجام دهند زیرا باید دارای شرایط خاصی باشند تا بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند. شرط اصلی برای انجام ثبت نام تیزهوشان  ارومیه پایه ششم به هفتم داشتن نمرات خیلی خوب در تمامی دروس یا داشتن یک نمره خوب در یک درس و نمرات خیلی خوب در بقیه دروس. داوطلبانی که این شرایط را نداشته باشند نمی توانند ثبت نام تیزهوشان  ارومیه را انجام دهند. زمان ثبت نام تیزهوشان  ارومیه 97 پایه نهم به دهم نیز همزمان با پایه ششم به هفتم می باشد و برای ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم داوطلب باید دارای معدل بالای 19 باشد تا بتواند در این آزمون شرکت نماید. داوطلبانی که این شرایط را نداشته باشند در آزمون تیزهوشان  ارومیه نمی توانند شرکت نمایند.

بهترین منابع کمک درسی برای قبولی در آزمون تیزهوشان  ارومیه

با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم  ارومیه 97 و انجام ثبت نام ، بسیاری از داوطلبان به فکر برنامه ریزی برای قبولی در کنکور می افتند تا بتوانند در این آزمون قبول شوند. داشتن یک منبع تحصیلی خوب می تواند مسیر قبولی را راحت تر و هموارتر کرده و زمان رسیدن به هدف را کمتر کند. داوطلبانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان  ارومیه برای سال جدید شرکت نمایند برای داشتن بهترین منابع پیشنهادی می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. داوطلبان همچنین برای برنامه ریزی تحصیلی برای قبولی در آزمون تیزهوشان  ارومیه نیز می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان  ارومیه 97

همزمان با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم  ارومیه 97 دفترچه های راهنمای ثبت نام تیزهوشان  ارومیه نیز برای دانلود در سایت قرار داده می شود. بسیاری از داوطلبان و والدین در دانلود کردن دفترچه های ثبت نام تیزهوشان  ارومیه مشکل دارند و نمی دانند از کجا و چگونه دفترچه ها را دانلود نمایند . برای راحتی این عزیزان لینک دانلود دفترچه های ثبت نام به محض شروع شدن در این بخش قرار داده خواهد شد.

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم  ارومیه 97

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم  ارومیه 97

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید. مشاوران مرکز همواره تا قبولی شما در آزمون تیزهوشان استان  ارومیه در کنار شما عزیزان هستند.

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98  ارومیه

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

ثبت نام تیزهوشان  ارومیه 97

ثبت نام تیزهوشان هفتم  ارومیه 97

ثبت نام تیزهوشان دهم  ارومیه 97

مرکز مشاوره تیزهوشان  ارومیه

راهنمای ثبت نام تیزهوشان  ارومیه

مشاوره تحصیلی تیزهوشان  ارومیه

مشاوره تحصیلی تلفنی تیزهوشان  ارومیه

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور