سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم سمنان 97

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم تهران 97

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم سمنان 97

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98 سمنان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمنان پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم در حال آغاز شدن می باشد. زمان ثبت نام تیزهوشان سمنان 97 برای هر دو پایه در یک زمان شروع می شود یعنی در واقع ثبت نام تیزهوشان هفتم و نهم سمنان در یک تاریخ مشخص بصورت همزمان انجام می گیرد. ثبت نام تیزهوشان سمنان به صورت کشوری می باشد به این معنی که زمان ثبت نام تیزهوشان سمنان 97 و سایر شهرها در یک زمان مشخص به صورت همزمان می باشد.

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم سمنان 97 و بقیه شهرها به احتمال زیاد ازنیمه دوم بهمن 96 شروع می گردد و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. در زمان ثبت نام تیزهوشان سمنان داوطلب باید به سایت ثبت نام تیزهوشان مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهد. ثبت نام تیزهوشان سمنان و بقیه شهرها به صورت اینترنتی می باشد.

سایت ثبت نام تیزهوشان سمنان 97

همزمان با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان سمنان 97 سایت ثبت نام تیزهوشان سمنان نیز فعال می گردد. سایت ثبت نام تیزهوشان سمنان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir میباشد.

. داوطلبان و والدین توجه داشته باشند ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان سمنان 97 فقط بصورت اینترنتی بوده و به هیچ وجه هیچ مبلغی نباید به حساب مدرسه یا جاهای دیگر واریز گردد. در صورت داشتن هر گونه مشکل یا سوال در روند ثبت نام فقط و فقط با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان سمنان 97

با شروع زمان ثبت نام تیزهوشان سمنان 97 همه داوطلبان نمی توانند ثبت نام تیزهوشان استان سمنان را انجام دهند زیرا باید دارای شرایط خاصی باشند تا بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند. شرط اصلی برای انجام ثبت نام تیزهوشان سمنان پایه ششم به هفتم داشتن نمرات خیلی خوب در تمامی دروس یا داشتن یک نمره خوب در یک درس و نمرات خیلی خوب در بقیه دروس. داوطلبانی که این شرایط را نداشته باشند نمی توانند ثبت نام تیزهوشان سمنان را انجام دهند. زمان ثبت نام تیزهوشان سمنان 97 پایه نهم به دهم نیز همزمان با پایه ششم به هفتم می باشد و برای ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم داوطلب باید دارای معدل بالای 19 باشد تا بتواند در این آزمون شرکت نماید. داوطلبانی که این شرایط را نداشته باشند در آزمون تیزهوشان سمنان نمی توانند شرکت نمایند.

بهترین منابع کمک درسی برای قبولی در آزمون تیزهوشان سمنان

با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم سمنان 97 و انجام ثبت نام ، بسیاری از داوطلبان به فکر برنامه ریزی برای قبولی در کنکور می افتند تا بتوانند در این آزمون قبول شوند. داشتن یک منبع تحصیلی خوب می تواند مسیر قبولی را راحت تر و هموارتر کرده و زمان رسیدن به هدف را کمتر کند. داوطلبانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان سمنان برای سال جدید شرکت نمایند برای داشتن بهترین منابع پیشنهادی می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. داوطلبان همچنین برای برنامه ریزی تحصیلی برای قبولی در آزمون تیزهوشان سمنان نیز می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان سمنان 97

همزمان با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم سمنان 97 دفترچه های راهنمای ثبت نام تیزهوشان سمنان نیز برای دانلود در سایت قرار داده می شود. بسیاری از داوطلبان و والدین در دانلود کردن دفترچه های ثبت نام تیزهوشان سمنان مشکل دارند و نمی دانند از کجا و چگونه دفترچه ها را دانلود نمایند . برای راحتی این عزیزان لینک دانلود دفترچه های ثبت نام به محض شروع شدن در این بخش قرار داده خواهد شد.

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم سمنان 97

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم سمنان 97

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید. مشاوران مرکز همواره تا قبولی شما در آزمون تیزهوشان استان سمنان در کنار شما عزیزان هستند.

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98 سمنان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

ثبت نام تیزهوشان سمنان 97

ثبت نام تیزهوشان هفتم سمنان 97

ثبت نام تیزهوشان دهم سمنان 97

مرکز مشاوره تیزهوشان سمنان

راهنمای ثبت نام تیزهوشان سمنان

مشاوره تحصیلی تیزهوشان سمنان

مشاوره تحصیلی تلفنی تیزهوشان سمنان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور