سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم رشت 97

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم تهران 97

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم رشت 97

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98 رشت

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان رشت پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم در حال آغاز شدن می باشد. زمان ثبت نام تیزهوشان رشت 97 برای هر دو پایه در یک زمان شروع می شود یعنی در واقع ثبت نام تیزهوشان هفتم و نهم رشت در یک تاریخ مشخص بصورت همزمان انجام می گیرد. ثبت نام تیزهوشان رشت به صورت کشوری می باشد به این معنی که زمان ثبت نام تیزهوشان رشت 97 و سایر شهرها در یک زمان مشخص به صورت همزمان می باشد.

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم رشت 97 و بقیه شهرها به احتمال زیاد ازنیمه دوم بهمن 96 شروع می گردد و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. در زمان ثبت نام تیزهوشان رشت داوطلب باید به سایت ثبت نام تیزهوشان مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهد. ثبت نام تیزهوشان رشت و بقیه شهرها به صورت اینترنتی می باشد.

سایت ثبت نام تیزهوشان رشت 97

همزمان با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان رشت 97 سایت ثبت نام تیزهوشان رشت نیز فعال می گردد. سایت ثبت نام تیزهوشان رشت به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir میباشد.

. داوطلبان و والدین توجه داشته باشند ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان رشت 97 فقط بصورت اینترنتی بوده و به هیچ وجه هیچ مبلغی نباید به حساب مدرسه یا جاهای دیگر واریز گردد. در صورت داشتن هر گونه مشکل یا سوال در روند ثبت نام فقط و فقط با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان رشت 97

با شروع زمان ثبت نام تیزهوشان رشت 97 همه داوطلبان نمی توانند ثبت نام تیزهوشان استان رشت را انجام دهند زیرا باید دارای شرایط خاصی باشند تا بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند. شرط اصلی برای انجام ثبت نام تیزهوشان رشت پایه ششم به هفتم داشتن نمرات خیلی خوب در تمامی دروس یا داشتن یک نمره خوب در یک درس و نمرات خیلی خوب در بقیه دروس. داوطلبانی که این شرایط را نداشته باشند نمی توانند ثبت نام تیزهوشان رشت را انجام دهند. زمان ثبت نام تیزهوشان رشت 97 پایه نهم به دهم نیز همزمان با پایه ششم به هفتم می باشد و برای ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم داوطلب باید دارای معدل بالای 19 باشد تا بتواند در این آزمون شرکت نماید. داوطلبانی که این شرایط را نداشته باشند در آزمون تیزهوشان رشت نمی توانند شرکت نمایند.

بهترین منابع کمک درسی برای قبولی در آزمون تیزهوشان رشت

با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم رشت 97 و انجام ثبت نام ، بسیاری از داوطلبان به فکر برنامه ریزی برای قبولی در کنکور می افتند تا بتوانند در این آزمون قبول شوند. داشتن یک منبع تحصیلی خوب می تواند مسیر قبولی را راحت تر و هموارتر کرده و زمان رسیدن به هدف را کمتر کند. داوطلبانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان رشت برای سال جدید شرکت نمایند برای داشتن بهترین منابع پیشنهادی می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. داوطلبان همچنین برای برنامه ریزی تحصیلی برای قبولی در آزمون تیزهوشان رشت نیز می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان رشت 97

همزمان با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم رشت 97 دفترچه های راهنمای ثبت نام تیزهوشان رشت نیز برای دانلود در سایت قرار داده می شود. بسیاری از داوطلبان و والدین در دانلود کردن دفترچه های ثبت نام تیزهوشان رشت مشکل دارند و نمی دانند از کجا و چگونه دفترچه ها را دانلود نمایند . برای راحتی این عزیزان لینک دانلود دفترچه های ثبت نام به محض شروع شدن در این بخش قرار داده خواهد شد.

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم رشت 97

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم رشت 97

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید. مشاوران مرکز همواره تا قبولی شما در آزمون تیزهوشان استان رشت در کنار شما عزیزان هستند.

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98 رشت

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

ثبت نام تیزهوشان رشت 97

ثبت نام تیزهوشان هفتم رشت 97

ثبت نام تیزهوشان دهم رشت 97

مرکز مشاوره تیزهوشان رشت

راهنمای ثبت نام تیزهوشان رشت

مشاوره تحصیلی تیزهوشان رشت

مشاوره تحصیلی تلفنی تیزهوشان رشت

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور