سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

برای مشاوره برنامه ریزی و اطلاع از زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم البرز 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم البرز 97

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-97 البرز پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم در حال آغاز شدن می باشد. زمان ثبت نام تیزهوشان البرز 97 برای هر دو پایه در یک زمان شروع می شود یعنی در واقع ثبت نام تیزهوشان هفتم و نهم البرز در یک تاریخ مشخص بصورت همزمان انجام می گیرد. ثبت نام تیزهوشان البرز به صورت کشوری می باشد به این معنی که زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم البرز 97 و سایر شهرها در یک زمان مشخص به صورت همزمان می باشد.

زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم البرز 97 و بقیه شهرها به احتمال زیاد ازنیمه دوم بهمن 96 شروع می گردد و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. در زمان ثبت نام تیزهوشان البرز داوطلب باید به سایت ثبت نام تیزهوشان مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهد. ثبت نام تیزهوشان البرز و بقیه شهرها به صورت اینترنتی می باشد.

سایت ثبت نام تیزهوشان البرز 97

همزمان با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان البرز 97 سایت ثبت نام تیزهوشان البرز نیز فعال می گردد. سایت ثبت نام تیزهوشان البرز به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir میباشد.

. داوطلبان و والدین توجه داشته باشند ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان البرز 97 فقط بصورت اینترنتی بوده و به هیچ وجه هیچ مبلغی نباید به حساب مدرسه یا جاهای دیگر واریز گردد. در صورت داشتن هر گونه مشکل یا سوال در روند ثبت نام فقط و فقط با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان البرز 97

با شروع  زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم البرز 97 همه داوطلبان نمی توانند ثبت نام تیزهوشان استان البرز را انجام دهند زیرا باید دارای شرایط خاصی باشند تا بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند. شرط اصلی برای انجام ثبت نام تیزهوشان البرز پایه ششم به هفتم داشتن نمرات خیلی خوب در تمامی دروس یا داشتن یک نمره خوب در یک درس و نمرات خیلی خوب در بقیه دروس. داوطلبانی که این شرایط را نداشته باشند نمی توانند ثبت نام تیزهوشان البرز را انجام دهند. زمان ثبت نام تیزهوشان البرز 97 پایه نهم به دهم نیز همزمان با پایه ششم به هفتم می باشد و برای ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم داوطلب باید دارای معدل بالای 19 باشد تا بتواند در این آزمون شرکت نماید. داوطلبانی که این شرایط را نداشته باشند در آزمون تیزهوشان البرز نمی توانند شرکت نمایند.

بهترین منابع کمک درسی برای قبولی در آزمون تیزهوشان البرز

با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم البرز 97 و انجام ثبت نام ، بسیاری از داوطلبان به فکر برنامه ریزی برای قبولی در کنکور می افتند تا بتوانند در این آزمون قبول شوند. داشتن یک منبع تحصیلی خوب می تواند مسیر قبولی را راحت تر و هموارتر کرده و زمان رسیدن به هدف را کمتر کند. داوطلبانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان البرز برای سال جدید شرکت نمایند برای داشتن بهترین منابع پیشنهادی می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. داوطلبان همچنین برای برنامه ریزی تحصیلی برای قبولی در آزمون تیزهوشان البرز نیز می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

دفترچه ثبت نام تیزهوشان

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان البرز 97

همزمان با آغاز زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم البرز 97 دفترچه های راهنمای ثبت نام تیزهوشان البرز نیز برای دانلود در سایت قرار داده می شود. بسیاری از داوطلبان و والدین در دانلود کردن دفترچه های ثبت نام تیزهوشان البرز مشکل دارند و نمی دانند از کجا و چگونه دفترچه ها را دانلود نمایند . برای راحتی این عزیزان لینک دانلود دفترچه های ثبت نام به محض شروع شدن در این بخش قرار داده خواهد شد.

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم البرز 97

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم البرز 97

برای مشاوره برنامه ریزی و اطلاع از زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم البرز 97 و در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید. مشاوران مرکز همواره تا قبولی شما در آزمون تیزهوشان استان البرز در کنار شما عزیزان هستند.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

9099071375 

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

ثبت نام تیزهوشان البرز 97

ثبت نام تیزهوشان هفتم البرز 97

ثبت نام تیزهوشان دهم البرز 97

تاریخ و زمان ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم البرز 97

مرکز مشاوره تیزهوشان البرز

راهنمای ثبت نام تیزهوشان البرز

مشاوره تحصیلی تیزهوشان البرز

مشاوره تحصیلی تلفنی تیزهوشان البرز

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور