سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97
تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول 99221106

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان در واقع فرصت و شانسی مجدد برای دانش آموزانی است که علاقه مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشند.در واقع دانش آموزانی که پس از اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی و اعلام لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی ، از پذیرش در این مدارس جا مانده اند می توانند از طریق آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان مجددا شانس خود را برای پذیرش در ظرفیت خالی یا اضافی مدارس نمونه دولتی امتحان کنند.

تاریخ و زمان برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97 ، شرایط پذیرش در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97 و برگزاری امتحان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97 و همچنین اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97 در هر شهر و منطقه برای دانش آموزان متفاوت می باشد،

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97 – 98 ، بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شروع می گردد. داوطلبانی که متقاضی شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان می باشند بایستی در بازه زمانی اعلام شده در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان از طریق سایت www.azmoon.medu.ir انجام می گیرد و داوطلبان بایستی تمامی مراحل ثبت نام را از طریق همین سامانه انجام داده و فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی می باشند بایستی شرایط ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان 97 را داشته باشند. شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی مطابق با همان شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی می باشد.

توجه داشته باشید که داوطلبانی که اسم آنها در لیست ذخیره های مدارس نمونه دولتی می باشد شانس بالایی برای قبولی در مدارس نمونه دولتی دارند ، در صورت عدم قبولی این دانش آموزان میتوانند در آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی نیز شرکت نمایند.

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی کرمان

دانش آموزان و اولیای عزیز آیا میدانستید که می توان به نتایج آزمون نمونه دولتی و کارنامه مدارس نمونه دولتی کرمان اعتراض کرد؟؟  اعتراض به نتایج نمونه دولتی به صورت اینترنتی و از طریق سامانه www.azmoon.medu.ir انجام می گیرد. برای این منظور داوطلبان پس ورود به این سامانه و اطلاع از نتیجه آزمون بایستی به بخش ثبت اعتراض وارد شوند و در این بخش با توجه به موارد اعتراض نسبت به اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی اقدام نمایند. داوطلبان می توانند بر اساس یکی از این موارد اعتراض خود را ثبت نمایند.

مورد اول اشتباه در محاسبه درصد دروس می باشد. اشتباه در محاسبه درصد به این شکل می باشد که بنا بر ادعای داوطلب گزینه هایی که در کارنامه داوطلب ثب شده با گزینه هایی که خود داوطلب به هنگام برگزاری آزمون در پاسخ برگ خود ثبت نموده است یکی نمی باشد و از این رو درصد ها با آن چه مورد انتظار داوطلب است یکی نمی باشد.

مورد دوم اشتباه در زمینه اطلاعات سهمیه داوطلب می باشد. داوطلبان در فرایند ثبت نام خود می توانند از سهمیه های خاصی استفاده نمایند. از جمله این سهمیه ها می توان به سهمیه شاهد و ایثارگری و یا سهمیه روستایی. از این رو ممکن است این سهمیه ها در زمان بررسی شرایط داوطلبان اعمال نشده باشد که می توان در بازه زمانی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی از این مورد نیز استفاده نمود.

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان پایه هفتم و دهم 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول 99221106

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرمان

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی کرمان

اعلام نتایج مدارس تیزهوشان کرمان

لیست ذخیره های مدارس نمونه دولتی کرمان

اعتراض به نتایج نمونه دولتی کرمان

اعتراض به نتایج تیزهوشان کرمان

www.azmoon.medu.ir

www.sampad.medu.ir

www.saja.medu.ir

hoosh.medu.ir

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور