اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

hamgam.medu.ir

سایت همگام به عنوان جامع ترین پورتال ملی مدارس کشور به منظور دسترسی دانش آموزان و مدیران محترم برای اطلاعات مربوط به آموزش در هر دوره تحصیلی طراحی شده است که هر دانش آموزی میتواند جهت دسترسی سریع به اطلاعات دانش آموزی و بانک اطلاعاتی مدارس از سیستم همگام hamgam.medu.ir استفاده کند.

hamgam.medu.ir
hamgam.medu.ir

www.hamgam.medu.ir

برای مشاوره ثبت نام آزمون هدایت تحصیلی و  ورود به سایت همگام

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

آشنایی با سایت همگام hamgam.medi.ir

سایت همگام به عنوان جامع ترین پورتال ملی مدارس کشور به منظور دسترسی دانش آموزان و مدیران محترم برای اطلاعات مربوط به آموزش در هر دوره تحصیلی طراحی شده است که هر دانش آموزی میتواند جهت دسترسی سریع به اطلاعات دانش آموزی و بانک اطلاعاتی مدارس از سیستم همگام استفاده کند.

سایت همگام به نشانی اینترنتی hamgam.medi.ir خدمات مختلفی را به دانش آموزان ارائه می کند و دانش آموزان میتوانند کلیه امور آموزشی خود را بصورت اینترنتی انجام دهند. همچنین سایت همگام این امکان را به دانش آموزان همه مقاطع تحصیلی می دهد تا در آزمون های مرتبط با دوره خود ( آزمون استعداد تحصیلی و آزمون پیشرفت تحصیلی ) شرکت کنند.

نحوه ورود به سایت همگام  hamgam.medu.ir

دانش آموزان عزیز برای ورود به سایت همگام میتوانند در ابتدا وارد سایت www.hamgam.medi.ir شده و در قسمت ورود دانش آموز ،  نام کاربری و پسورد خود را وارد کرده و وارد کنترل پنل خود شوند. دانش آموزان عزیز در نظر داشته باشند که نام کاربری ورود به سایت همگام و رمز ورود به سایت همگام را باید داشته باشند.

انتخاب رشته پایه نهم به دهم در سایت hamgam.medi.ir

اولین مرحله و یا شاید یکی از مراحل بسیار مهم در مسیر تحصیلی افراد می تواند همین انتخاب رشته نهم به دهم باشد. این مرحله از این رو برای دانش آموزان و والدین آنها اهمیت دارد که در این مرحله دانش آموزان با انتخاب های خود در واقع مسیری را که در آینده در زمینه تحصیل و اشتغال خود بایستی سپری نمایند در حال ترسیم هستند. در این مرحله دانش آموز بایستی رشته ای را انتخاب نماید که رد آیند با آن سر و کار خواهد داشت. این رشته در واقع جزئی از شخصیت فرد را تشکیل خواهد داد از این روست که بایستی این مرحله را بسیار مهم قلمداد نمود و در زمینه آن توجه ویژه ای نشان داد.

انتخاب رشته تحصیلی پایه نهم به دهم بصورت اینترنتی بوده و از طریق سایت همگام می باشد که دانش آموزان پایه دهم با انجام آزمون رغبت و توانایی تحصیلی میتوانند انتخاب رشته تحصیلی خود را در پایه دهم انجام دهند. پس دانش آموزان پایه نهم به دهم برای انتخاب رشته تحصیلی دهم ( انتخاب رشته متوسطه دوم ) باید آزمون رغبت و آزمون توانایی را از سایت www.hamgam.medu.ir اجرا کرده و با توجه به امتیازات کسب شده در آزمون رغبت و توانایی تحصیلی، اقدام به انتخاب رشته نهم به دهم بکنند.

فرم هدایت تحصیلی پایه نهم در سایت hamgam.medi.ir

شش مولفه فرم هدایت تحصیلی پایه نهم

1- نظر دانش آموز : نظرخواهی از دانش آموز برای اولویت بندی رشته ها

2- نظر معلمان : نظر تمام معلمان دانش آموز در رابطه با فعالیت و وضعیت درسی دانش آموز

3- نظر والدین : نظرسنجی از والدین در مورد رشته های مورد علاقه والدین برای ادامه تحصیل دانش آموزان

4- آزمون های مشاوره ای : اجرای آزمون های رغبت سنج تحصیلی و شغلی برای دانش آموزان

5- سوابق تحصیلی : نمرات و معدل پایه های هفتم و هشتم و نهم دانش آموزان

6- نظر مشاور : جمع بندی و بررسی امتیازات توسط مشاورین

زمان و نحوه ثبت نام هدایت تحصیلی پایه نهم

زمان ثبت نام هدایت تحصلی پایه نهم معمولا از نیمه دوم تیرماه به بعد می باشد و دانش آموزان می توانند پس از این که مناطق مختلف ، ظرفیت های رشته های مختلف را بررسی نمودند، جهت ثبت نام و دریافت فرم های هدایت تحصیلی نهم به سایت hamgam.medi.ir مراجعه نمایند.

برای مشاوره ثبت نام آزمون هدایت تحصیلی و  ورود به سایت همگام

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام.من دانش اموز پایه نهم هستم و معدل هر سه پایه ام هم 20 شده اند…در فرم انتخاب رشته الویت اولم رو زدم ریاضی و الویت دوم انسانی..الان با توجه ب علاقه ای ک ب معلمی دارم میخوام جای این دوتا رو عوض کنم.یعنی انسانی بشه الویت اولم..ایا امکانش هس؟ دیر نشده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *