اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

نتایج آزمون سنجش هوش 97

برای اطلاع از نتایج آزمون سنجش هوش 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

آزمون سنجش هوش تیزهوشان برای دانش آموزان پایه ششم به هفتم در مورخه 5 مرداد ماه 97 برگزار گردید و متقاضیان ورود به مدارس استعداد درخشان در سراسر کشور در آزمون سنجش هوش شرکت نمودند. آزمون سنجش هوش از امسال جایگرین آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان که هرساله با عنوان آزمون تیزهوشان پایه هفتم برگزار می گردید شده است. محتوای آزمون سنجش هوش ، سنجش ” هوش ” ، ” استعداد ” و ” خلاقيت ” بود که داوطلبان باید به این سوالات پاسخ می دادند زیرا که پذیرش دانش آموزان برای ورود به پایه هفتم مدارس تیزهوشان ، صرفا براساس نتایج سنجش استعداد و هوش تیزهوشان داوطلبان خواهد بود.

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98​

نتایج آزمون سنجش هوش 97 از طریق سامانه hoosh.medu.ir اعلام می گردد که زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش 97 ، روز 14 شهریور ماه اعلام شده است که داوطلبان میتوانند از طریق سایت hoosh.medu.ir که جایگزین سایت تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir شده است ، نتایج خود را مشاهده نمایند.

پذیرفته‌ شدگان می توانند از روزشنبه مورخ 1397/06/24 جهت ثبت‌ نام به مدرسه مربوطه مراجعه نمایند.

همانگونه که قبلا به اطلاع رسیده است در صورتی که این پذیرفته‌ شدگان قبلا در مدارس دولتی یا غیر دولتی ثبت‌نام کرده باشند ، جابجایی آنان هیچگونه هزینه‌ای بر خانواده ها تحمیل نخواهد کرد.

برای مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش داوطلبان میتوانند با وارد نمودن کد ملی و رمز همگام خود از طریق همین سامانه کارنامه خود را دریافت نمایند. در صورت عدم دسترسی به رمز همگام میتوانید از مدیر مدرسه درخواست نمایید و یا اینکه از مشاورین سامانه ندای مشاور راهنمایی بگیرند.

برای اطلاع از نتایج آزمون سنجش هوش 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *