اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

راهنمای تصويری ورود به سامانه ثبت نام آزمون سنجش هوش 98

ثبت نام داوطلبان برای شرکت در آزمون سنجش هوش 98 از روز دوشنبه مورخ 98/02/16 تا روز دو شنبه مورخ 98/02/23 از طریق سامانه ثبت نام انجام می شود. تمامی  فرآیند ثبت نام به  صورت اینترنتی  توسط داوطلبان انجام خواهد شد و مدارس داوطلبان، در این خصوص مسئولیت نخواهند داشت.

دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در فرآیند سنجش هوش ، از طریق سامانۀ ثبت نام به  نشانی hoosh.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار میگیرد. مشخصات مدارس استعدادهای درخشان سراسر کشور، هنگام ثبت نام قابل مشاهده خواهد بود.

جهت مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان و آزمون سنجش هوش سالتحصیلی ۹۸ – ۹۹

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای تصويری ورود به سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش مدارس استعدادهای درخشان دوره اول متوسطه سال تحصيلي 98 – 99

جهت ورود به سامانه ثبت نام، كد ملی خود و رمز همگام را كه از مدیر مدرسه خود دریافت نموده اید، در قسمت های مربوط وارد نمایید.

توجه: اگر بنا به هر دلیلی، پیام خطایی مبنی بر اشتباه بودن كد ملی یا رمز همگام نمایش داده شود، باید به مدرسه محل تحصیل كنونی خود مراجعه نموده و نسبت به برطرف نمودن مشكل اطلاعاتی و رفع نقص در سامانه سناد یا دریافت رمز همگام از مدیر مدرسه محل تحصیل خود اقدام نمایید.

پس از ورود به سامانه، نقش و عنوان سازمانی خود را ( نقش “دانش آموز”و عنوان سازمانی نام مدرسه محل تحصیل خود) انتخاب نموده و بر روی دكمه “تایید”كلیك نمایید. با ورود به این صفحه به محض فشردن دکمه جدید فرم ثبت نام برای شما نمایش داده می شود.

در این مرحله نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت ، نام و كد دبستان ، منطقه و استان محل تحصیل كنونی شما به صورت خودكار نمایش داده شده و امکان ویرایش وجود ندارد. اطلاعات خواسته شده در ردیف های بعدی را تكمیل كنید.
توجه : در صورت داشتن خواهر و برادر همزاد (دو قلو و یا چند قلو) شركت كننده در این آزمون، می بایست پس از انتخاب این گزینه (ردیف 11) نسبت به تكمیل كد ملی خواهر یا برادر همزاد خود اقدام نمایید

  • – ابتدا رشته تحصیلی مورد تقاضای خود را انتخاب نمایید.
    – استان و شهرستان مورد تقاضا را مشخص كنید.
    – در ردیف های بعدی، اولویت های انتخابی (حداكثر تا سه اولویت) براساس منطقه آموزشی نمایش داده می شود. لازم به ذكر است ظرفیت پذیرش هر یك از اولویت های انتخابی شما در این قسمت قابل مشاهده است.

* توجه : هر سه اولویت شما تنها در یك شهرستان قابل انتخاب است.

برای تصویر داوطلب ابعاد و حجم فایل محدودی مشخص شده است . به منظور آماده سازی فایل در ابعاد خواسته شده میتوانید از نرم افزار های ویرایش عکس استفاده نمایید.

در ادامه اطلاعات خواسته شده در ردیف های بعدی را تکمیل نمایید و در آخر گزینه تأیید صحت اطلاعات وارد شده را اعلمت بزنید و برروی دكمه ذخیره نمایید

توجه: تا قبل از پرداخت هزینه، امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد. اما پس از پرداخت هزینه و دریافت شماره پیگیری، دیگر مجاز به بازگشت و ویرایش اطلاعات نخواهید بود.

مرحله پرداخت هزینه آزمون سنجش هوش

پرداخت هزینه را مطابق فرایند تعریف شده انجام دهید.

با كلیك بر روی دکمه “تایید نهایی و پرداخت “در ستون وضعیت پرداخت پیام زیر را مشاهده می نمایید:
در صورت انتخاب این گزینه فیش پرداخت برای شما نمایش داده می شود و بافشردن دکمه تایید نهایی و پرداخت ، ثبت نام نهایی شده و مشخصات شما قابل ویرایش نمی باشد. آیا از ادامه فرایند اطمینان دارید؟

در صورت تایید، وارد مرحله پرداخت هزینه می شوید

توجه : جهت پرداخت هزینه ثبت نام، از كارت های بانكی عضو شبكه شتاب با داشتن رمز دوم و CVV2 استفاده نمایید

در این مرحله، ثبت نام شما به پایان می رسد. بر روی دکمه رسید ثبت نام کلیک کرده ، رسید ثبت نام و شماره پیگیری خود را سایت hoosh.medu.ir چاپ نمایید.

توجه : رسید ثبت نام مدارس تیهزوشان نهم به دهم هم از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل دریافت می باشد.

توجه: ضروری است، نسخه چاپی رسید ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون سنجش هوش را كه شماره پیگیری در آن درج شده است جهت استفاده های بعدی نزد خود نگهداری نمایید.

تذکر : عدم دریافت شماره پیگیری از سامانه، به معنای عدم ثبت نام میباشد.

جهت مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان و آزمون سنجش هوش سالتحصیلی ۹۸ – ۹۹

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *