سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان 98 – 99 از هم اکنون امکان پذیر می باشد. به همین دلیل داوطلبان مایل و علاقه مند به ادامه تحصیل در این مدارس می توانند با تهیه مدارک مورد نیاز و همچنین مراجعه به سامانه salamathighschool.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند. سامانه مورد نظر امکانات متفاوتی برای داوطلبان به وجود آورده است که پذیرفته شدگان در این زمینه را می تواند بسیار راغب و علاقه مند به آن نماید.

نحوه ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان 98 -99 چگونه است؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت  نام در مدارس سلامت چیست؟

نحوه گزینش داوطلبان شرکت کننده در ثبت نام چگونه است؟

آیا برای انجام  ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان لازم است هزینه را پرداخت نماییم؟

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان  98 – 99 اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه نماییم. برای ثبت نام، کلیه داوطلبان لازم است با مراجعه به سامانه salamathighschool.ir نسبت به انجام آن اقدام نمایند.

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس ار طریق موبایل همراه اول با شماره 9922106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان 98 -99

آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان 99  می باشند، ابتدا قبل از ثبت نام لازم است اطلاعاتی در رابطه با امکانات و همچنین نحوه تدریس معلمان و… را به دست آورند و پس از آن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. امکان ثبت نام برای کلیه داوطلبان با استفاده از پایگاه الکترونیکی salamathighschool.ir وجود خواهد داشت.

همانطور که در سامانه ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان 98 – 99 ذکر شده است، تکمیل فرم ثبت نام به منزله پذیرش قطعی نخواهد بود و این فرم صرفا تقاضانامه ای برای ورود به این مدارس خواهد بود. پس از اینکه مدارکی که در ادامه ذکر خواهیم نمود را آماده کردید، می توانید با کلیک بر روی “فایل ها را آماده کرده ام و آماده تکمیل فرم می باشم” به صفحه ثبت نام وارد شوید.

پس از کلیک بر روی دکمه مورد نظر همانند تصویر زیر با اعلام موافقت خود مبنی با قوانین تعیین شده، به فرم ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان 98 – 99 هدایت خواهید شد که در این قسمت لازم است کلیه اطلاعات هویتی و همچنین مدارک خود را وارد و آپلود نمایید. همچنین وارد نمودن برخی از اطلاعات مربوط به والدین نیز به هنگام ثبت نام الزامی می باشد. هرگونه سوال را می توانید با استفاده از برقراری ارتباط با مشاورین ما مطرح نمایید.

ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان 98 – 99 تنها در زمان مقرر به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مورد نظر امکان پذیر خواهد بود.

مدارک ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان 99 – 98

هر یک از دانش آموزان و اولیای عزیزی که مایل به ثبت نام در این دبیرستان می باشند برای پایه دهم لازم است قبل از ثبت نام ابتدا مدارک مورد نیاز را برای بارگذاری در سامانه salamathighschool.ir آماده نمایید. فایل های مورد نظر حتما لازم است به صورت اسکن شده باشند. بنابراین فایل هایی که به صورت عکس گرفته شده اند، امکان آپلود را در سامانه ثبت نام نخواهند داشت.

از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان پایه دهم لازم است، عکس دانش آموزی است که باید در سامانه مورد نظر آپلود نمایید. تصویر داوطلب باید با فرمت jpg باشد. حداکثر حجم فایل مورد نظر نباید بیش از 200 کیلوبایت باشد. زیرا در صورت بالا بودن این حجم امکان بارگذاری آن وجود نخواهد داشت و به هنگام آپلود پیغام خطا را ملاحظه خواهید نمود .

نام گذاری عکس داوطلبی به هنگام ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان 98 -99  باید با کد ملی داوطلب باشد. چنانچه به مراکز کافی نت ها برای ثبت نام مراجعه می نمایید، حتما به نحوه نام گذاری و صحت عکس دانش آموزی اطمینان لازم و کافی را به دست آورید. همچنین با توجه به عدم فرصت ویرایش برای این ثبت نام در صورت هر گونه اشتباه ممکن است موجب عدم پذیرش شما در این مدرسه شود.

نکات مهم ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان 98 – 99

با توجه به اینکه برای انجام ثبت نام سامانه salamathighschool.ir تهیه و تدارک دیده شده است. بنابراین توصیه اکید این مدارس به عدم مراجعه حضوری برای انجام ثت نام می باشد. به همین دلیل تمامی موارد تنها با استفاده از همین سامانه قابل انجام است و در صورتی که با ثبت ام دانش اموز مورد نظر موافقتی صورت پذیرد، با شماره هایی که به هنگم ثبت نام وارد نموده اند، تماس حاصل خواهد شد.

برای ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان پایه نهم داوطلبان از خرداد ماه تا نیمه دوم تیرمه مهلت ثبت نا خواهند داشت. با توجه به ظرفیت محدود این مدارس و همچنین این پایه چنانچه مایل به ثبت نام هستید پس از موفقیت در انجام این ثب نام لازم است در ایه مورد نظر نیز گزینش های لازم را با موفقیت پشت سر بگذارنید . لازم به ذکر است که گزینش این مدارس به صورت گزینش مدارس هیئت امنایی می باشد.

توجه : چنانچه در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ، تیزهوشان و همچنین مدارس فرهنگ شرکت نموده اید، حتما باید به هنگام ثبت نام بخش های مربوط به این مدارس را علامت بزنید. همچنین با توجه به تاکید این مدارس بر تص=قویت و رشد همه جانبه دانش آموزان ، مهارت های مورد نظر فرزند خود را به هنگام ثبت نما در این مدارس علامت بزنید.

با توجه به اینکه برای هر یک از پایه ها در ثبت نام مدارس سلامت زمان مشخص و محدودی در نظر گرفته شده است، لذا در صورت مراجعه پس از مهلت قرار داده شده ، در سامانه salamathighschool.ir فیلد و یا دکمه ای به عنوان ثبت نام را ملاحظه نخواهید نمود. به همین دلیل نمی توانید نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید. بنابراین بهتر است در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

علاوه بر انجام ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان در سامانه salamathighschool.ir می توانید به اطلاعاتی همچون سوالات این دبیرستان و همچنین برنامه های امتحانی این مدارس دسترسی داشته باشند. بنابراین پس از ورود به سامانه می توانید تا حدودی نسبت به خدمات و همچنین فعالیت هایی که در این مدارس به وقوع می پیوندد آگاهی و اطلاعاتی را به دست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان  و همچنین دریافت راهنمای برای انجام ثبت نام در سامانه salamathighschool.ir کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید. مشاورین ندای مشاور همه روزه ، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به کلیه دانش اموزان و اولیای عزیز آنان می باشند. همچنین چنانچه مایل می باشید می توانند ثبت نام را بدون هیچ گونه خطایی به انجام برسانند.

در صورت عدم ثبت نام در زمان مقرر آیا مهلت دیگری برای ثبت نام خواهیم داشت؟

ثبت نام برای هر یک از پایه ها تنها در زمان تعیین شده صورت خواهد پذیرفت. لذا چنانچه هر یک از متقاضیان و دانش آموزان پس از مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، امکان ثبت نام از آنان سلب خواهد شد و نمی توانند برای ثبت نام اقدام نمایند. با توجه به اینکه ثبت نام به صورت الکترونیک می باشد و این سامانه فرم ثبت نام را تنها در زمان مقرر ایجاد می نماید، لذا این امکان تنها در این زمان وجود خواهد داشت. همچنین با توجه به اینکه ثبت نام به صورت مراجعه فیزیکی به مدارس قابل انجام نخواهد بود، لذا از مراجعه حضوری به این مدارس اکیدا خودداری نماید.

چگونه می توانیم از پذیرش یا عدم پذیرش ثبت نام خود اطمینان یابیم؟

با توجه به اینکه ثبت نام دانش آموزان با استفاده از این سامانه امکان پذیر است بنابراین چنانچه شما در گزینش نهایی خود پذیرفته شوید، با شماره های موجود در فرم ثبت نام شما تماس حاصل خواهند نمود. اما نکته مهم در این رابطه این است که شما از صحت و درستی شماره خود اطمینان یابید. زیرا در برخی از موارد ممکن است شما به دلیل اینکه این شماره را اشتباه وارد نموده باشید،و به همین دلیل با شما تماس حاصل ننمایند.

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس ار طریق موبایل همراه اول با شماره 9922106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور