اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400

سامانه هوش مدیو به عنوان سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم تعیین شده است. بر اساس اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس تیزهوشان برای پایه ششم به هفتم از طریق این سامانه بایستی صورت گیرد. لذا دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دارند می توانند از طریق سامانه مربوطه اقدام به تکمیل مراحل و انجام ثبت نام نمایند.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 برای پایه ششم به هفتم ، همانند سال های گذشته بصورت اینترنتی و ازطریق سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400 به آدرس hoosh.medu.ir انجام می شود لذا نیازی به مراجعه حضوری به مدارس نیست. دانش آموزن در بازه زمانی شروع ثبت نام می توانند از طریق این سایت به لینک ثبت نام مراجعه نمایند. در این بازه زمانی امکان ثبت نام برای دانش آموزان فراهم می باشد. در ادامه به ارائه توضیحاتی در زمینه سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400 خواهیم پرداخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400

بسیاری از داوطلبان با سایت ثبت نام مقطع تحصیلی مورد نظر خود و نحوه ثبت نام آن آشنا نباشند به همین منظور در این بند از مطلب اطلاعاتی در این باب برای شما ارائه خواهیم داد. ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم از طریق hoosh.medu.ir و با توجه ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ثبت نام هر دو آزمون از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام خواهد شد. داوطلبان برای انجام فرآیند ثبت نام باید ابتدا رمز ورود همگام خود را از مدرسه دریافت نمایند سپس به سامانه مذکور مراجعه کنند و در فیلدهای مربوطه کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نموده سپس با پرداخته هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب (کارت هایی که دارای رمز دوم هستند) مراحل تکمیل فرم مربوطه مراحل ثبت نام خود را به پایان برسانند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 99 – 1400 باتوجه به تغییرات گسترده ای که در نحوه برگزاری آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی در حال انجام است ، احتمالا قبل از شروع امتحانات خرداد ماه و در اوایل سال برگزار گردد. با این تغییرات دیگر دانش آموزان نمی توانند در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند و تنها در ازمون مدارس تیزهوشان بایستی ثبت نام کنند. این ثبت نام نیز تنها به صورت اینترنتی و از طریق سایت انجام می گیرد. لازم به ذکر است تنها در زمان تعیین شده لینک ثبت نام فعال می گردد و دانش آموزان امکان ثبت نام را خواهند داشت.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دفترچه ثبت نام تیزهوشان هفتم 99 در همین سایت منتشر می گردد که شامل تمامی شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 می باشد.

برای ثبت نام پس از مراجعه به سایت هوش مدیو اطلاعات دانش آموزی خود را وارد کرده و ثبت نام را انجام دهند. سپس می بایست اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان کنند . لازم به ذکر است که هر دو مرحله ثبت نام اولیه و پرداخت هزینه به صورت اینترنتی می باشد .البته ممکن است پرداخت این هزینه در زمان ثبت نام امکان پذیر نباشد. در این حالت معمولا پرداخت هزینه ثبت نام همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه خواهد بود. در این حالت داوطلبان قبل از دریافت کارت ورود به جلسه بایستی هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

جهت شروع ثبت نام داوطلبان پس از ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400 بایستی در بخش تعیین شده اطلاعات اولیه خود را که شامل کد ملی و رمز همگام می باشد را در بخش تعیین شده وارد نمایند. پس از ورود این اطلاعات به پنل کاربری وارد می شوید. در این بخش بایستی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. در این فرم تمامی اطلاعات شخصی و تحصیلی خواسته شده را وارد نمایید. در نهایت و پس از تکمیل فرن مربوطه فرایند ثبت نام تکمیل می گردد.

نحوه دریافت رمز ورود همگام تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

یکی از مهم ترین موارد در ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 رمز ورود همگام می باشد که دانش آموز در صورت نداشتن آن امکان ورود به سامانه ثبت نام را نخواهد داشت. برای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می بایست به مدرسه و یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه کنید. نکته قابل ملاحظه ای که وجود دارد این است که تنها راه دریافت رمز همگام مراجعه حضوری می باشد و هیچ راه الکترونیکی و غیر حضوری وجود ندارد. چنانچه دانش آموزی رمز ورود همگام خود را از مدرسه دریافت نموده باشد ، اما بنا به هر دلیلی آن را فراموش کرده باشد ، باید مجددا به مدرسه و یا آموزش و پرورش ناحیه مراجعه کند.
دانش آموزان برای انجام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی باید به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400 مراجعه کنند تا بتوانند فرم الکترونیکی ثبت نام را دریافت نمایند. شما می توانید برای دریافت رمز عبور به مدرسه و یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه کنید. لازم است گفته شود که تنها راه دریافت این رمز فقط مراجعه حضوری می باشد و هیچ راه الکترونیکی و غیر حضوری وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *