اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

مدارک ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99-1400

داوطلبان برای ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99-1400 بایستی به صورت اینترنتی و از طریق سامانه استعدادهای درخشان اقدام نمایند. در این مرحله داوطلبان برای تکمیل فرایند ثبت نام بایستی اقدام به تکمیل برخی فرم ها متناسب با اطلاعات مدارک شناسایی خود نمایند. از این رو بایستی ابتدا مدارک ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99-1400 را از قبل آماده نمایید. این مدارک در فرایند ثبت نام اینترنتی و همچنین ثبت نام حضوری بایستی مورد استفاده قرار گیرد.  دقت داشته باشید جهت تکمیل فرآیند ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان می بایست مدارک شما کامل باشد در غیر این صورت ثبت نام داوطلب ناقص می ماند .

با انتشار دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 ، مدارک لازم جهت ثبت نام دانش آموزان در این آزمون مشخص می شود. از این رو مدارک ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400 را می توان به دو بخش مدارک ثبت نام اینترنتی و مدارک ثبت نام حضوری تقسیم نمود. داوطلبان نیز موظف اند در این دو مرحله از فرایند ثبت نام و پذیرش در مدارس تیزهوشان این مدارک را به همراه داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99-1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مدارک ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99-1400 در مرحله ثبت نام اینترنتی

همانگونه که بیان کردیم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 به صورت اینترنتی و از طریق سایت hoosh.medu.ir صورت می گیرد. در این مرحله داوطلبان در واقع برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان اقدام می نمایند. از این رو برای تکمیل فرایند ثبت نام داوطلبان بایستی فرم های مربوطه را که در پنل کاربری انان گنجانده شده است ، به ترتیب تکمیل نمایند.

 • 1. تکمیل فرم ثبت نام به صورت اینترنتی
 • 2. بارگذاری فایل عکس داوطلب (لازم به ذکر است فایل عکس باید دارای ابعاد استاندارد ، فرمت jpg ، زمینه سفید و مربوط به سال جاری دانش آموز باشد. در غیر این صورت ثبت نام وی بی اثر خواهد ماند.)
 • 3. ریز نمرات سال گذشته دانش آموز (کارنامه داوطلب)
 • 4. خرید کارت اعتباری ثبت نام و واریز هزینه

با تکمیل این مدارک و ثبت آن در سایت داوطلبان در نهایت کد پیگیری ثبت نام را دریافت خواهند نمود. در این فرم اطلاعات ثبت شده به همراه کد پیگیری ثبت نام برای داوطلب صادر می گردد که این فرم را بایستی تا زمان اعلام نتایج و ثبت نام حضوری به همراه داشته باشد.

مراحل بارگذاری مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در پایه های ششم ابتدایی به صورتی است که بعد از اعلام زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی دانش آموزان با ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان هفتم 99 – 1400 ، ابتدا باید نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اقدام کنند ، سپس در فیلدهای مربوطه مدارک خواسته شده اعم از اسکن عکس ، و کارنامه داوطلب اقدام نموده سپس با خرید کارت اعتباری به صورت اینترنتی، هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99-1400 را پرداخت نمایند. در پایان داوطلبان باید کمی صبر کنند تا عملیات ثبت نام با موفقیت به پایان برسد و شماره پیگیری را دریافت کنند.

همانطور که مستحضر هستید تحصیل در مدارس تیزهوشان آرزوی هر دانش آموز تیزهوش و با استعداد می باشد اما با توجه به کثرت تعداد دانش آموزان علاقمند به تحصیل در این مدارس و ظرفیت کم پذیرش ، مسئولین اقدام به برگزاری آزمون و سنجش سطح علمی دانش آموزان می کنند. لازم است بدانید در صورتی که شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 را داشتید و قصد ثبت نام در آزمون را داشتید، خرید کارت اعتباری و بارگذاری عکس داوطلب از الزامات ثبت نام این آزمون می باشد.

مدارک ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان هفتم 99-1400

با اعلام نتایج آزمون تیزهوشان داوطلبان در صورت پذیرش در این آزمون بایستی برای ثبت نام حضوری خود اقدام نمایند. برای این ثبت نام نیز مدارک جداگانه ای تعیین شده است. از این رو داوطلبان جهت تکمیل فرایند ثبت نام حضوری خود بایستی این مدارک را در بازه زمانی اعلام شده به همراه داشته باشند. از جمله این مدارک می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • 1. کپی شناسنامه و کارت ملی دانش آموز پدر و مادر و اصل شناسنامه دانش آموز
 • 2. حکم کارگزینی اولیاء فرهنگی
 • 3. پرینت قبولی آزمون استعدادهای درخشان از سایت هوش مدیو
 • 4. اصل و کپی کارت جانبازی اولیای محترم جانباز
 • 5. کارنامه کلاس اول تا ششم (مهر شده عکس دار و تمبر خورده)
 • 6. شش قطعه عکس رنگی 3*4 جدید زمینه سفید (پشت نویسی شده )
 • 7. دفترچه سلامت و کارت بهداشت (کارت واکسن )
 • 8. تکمیل فرم های آموزشگاه با دقت (در محل ثبت نام )
 • 9. به همراه داشتن دسته چک جهت پرداخت هزینه ثبت نام و سرویس

با تکمیل و به همراه داشتن مدارک ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99-1400 داوطلبین می توانند مراحل ثبت نام خود را در مدرسه مربوطه تکمیل نمایند. همچنین لازم است دانش آموز نیز به هنگام ثبت نام با اولیای خود حضور داشته باشد.

لازم به تاکید است از ثبت نام داوطلبانی که دارای نقص در پرونده می باشند ممانعت به عمل می آید. به همین جهت قبل از حضور در مدرسه نسبت به تکمیل بودن مدارک مورد نیاز اطمینان حاصل نمایید. همچنین میزان شهریه تعیین شده برای مدارس تیزهوشان نصف میزان شهریه مدارس غیر دولتی در استان مربوطه می باشد و داوطلبان در زمان ثبت نام بنا به شرایط مدرسه مربوطه تمام یا بخشی از میزان شهریه خود را بایستی پرداخت نمایند.

در پایان لازم به ذکر است در صورت عدم حضور در بازه زمانی تعیین شده از ثبت نام داوطلب جلوگیری به عمل می آید. چرا که عدم حضور داوطلب برای ثبت نام به منزله انصراف می باشد. این بازه زمانی قبل از شرع فرایند ثبت نام و از طریق مدرسه به اطلاع داوطلبان پذیرفته شده قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99-1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *