اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

دانلود دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

هر سال سازمان آموزش و پرورش استعداد های درخشان ( سمپاد ) برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی یک بازه زمانی را مشخص می کند تا داوطلبان در زمان مقرر شده ، با مراجعه به سایت استعدادهای درخشان نسبت به ثبت نام خود برای شرکت در این آزمون اقدام نمایند . کلیه متقاضیان ثبت نام آزمون تیزهوشان سال 99 می بایست در ابتدا دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 را مطالعه کنند تا از شرایط ، ضوابط ، منابع دروس امتحانی آزمون ، مدارک ، هزینه و … اطلاع پیدا کنند.  پس از دانلود و مطالعه دقیق این دفترچه داوطلبان می توانند برای ثبت نام خود در این آزمون اقدام نمایند.

در سالهای گذشته روند ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شامل تغییراتی شد که داوطلبان برای ورود به پایه هفتم ابتدایی تیزهوشان ملزم به شرکت در آزمون سنجش هوش تیزهوشان بودند. به همین جهت قبل از شروع فرایند ثبت نام مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 شدیدا توصیه می گردد. به همین جهت در ادامه به بررسی دفترچه راهنمای مدارس هفتم تیزهوشان در سال 99 و موارد مرتبط با آن خواهیم پرداخت.

برای دریافت دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان انتشار دفترچه ثبت نام تیزهوشان هفتم 99 – 1400  

دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 همزمان با شروع فرایند ثبت نام از طریق سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. از این رو می توان زمان تقریبی انتشار دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 99  را اواخر فروردین ماه در نظر گرفت. از این رو داوطلبان برای مشاهده دفترچه ثبت نام تیزهوشان و اطلاع از مورد موجود در این دفترچه بایستی در بازه زمانی اعلام شده به سایت مربوطه مراجعه نمایند.

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400  

همانگونه که ابتدا بیان شد دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم سال 99 از طریق سایت ثبت نام آزمون سنجش هوش به نشانی hoosh.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. به همین جهت پس از انتشار دفترچه بایستی به سایت مذکور مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت در بخش اطلاعیه ها لینک دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم 99 – 1400  قابل مشاهده می باشد. با کلیک بر روی این لینک امکان دانلود و مطالعه دفترچه برای داوطلبان وجود دارد.

لینک دانلود دفترچه تیزهوشان ششم به هفتم 99-1400 به محض انتشار فعال خواهد شد

پس از دانلود دفترچه تیزهوشان ششم به هفتم 99 داوطلبان می توانند در ابتدا از شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 اطلاع حاصل نمایند. در کنار این موارد داوطلبان می توانند از لیست مدارس تیزهوشان پایه هفتم و همچنین ظرفیت های اعلامی آن اطلاعات مناسبی را کسب نمایند.

مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم با توجه به مندرجات دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400  :

با توجه به اطلاعاتی که در دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم سالتحصیلی 99 – 1400  گنجانده شده است داوطلبان می توانند برای ثبت نام به ترتیب مراحل زیر را طی نمایند.

  • 1. ورود به سایت hoosh.medu.ir
  • 2. وارد کردن نام کاربری و رمز ورود همگام (رمز ورود همگام را باید از مدرسه تحصیل کنونی خود دریافت کنید.)
  • 3. وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی در فرم ثبت نام
  • 4. اسکن یک قطعه عکس 4*3 و با فرمت jpg در محل مشخص شده
  • 5. واریز هزینه ثبت نام از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب به مبلغ 28 هزار تومان
  • 6. دریافت شماره پیگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام

  همچنین در این دفترچه داوطلبان می توانند با منابع آزمون تیزهوشان هفتم سال 99 و محتوای آن اطلاع حاصل نمایند. لازم به ذکر است بر اساس اطلاعات موجود در دفترچه راهنمای تیزهوشان هفتم 99  برای این آزمون تنها سوالات استعداد تحلیلی و همان سوالات سنجش هوش (هوش – استعداد – خلاقیت) در نظر گرفته شده است. به همین جهت داوطلبان برای قبولی در این آزمون بایستی در رابطه با محتوی سوالات اطلاعات لازم را کسب نمایند که تمامی این اطلاعات از طریق دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400  در اختیار داوطلبان شرکت کننده در آزمون قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *