اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400

متقاضیان تحصیل در مدارس تیزهوشان پایه هفتم و دهم پس از شرکت در آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم می بایست جهت مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان مجددا به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان مراجعه نمایند . نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 برای هر یک از پایه های هفتم و دهم در تاریخ های متفاوتی اعلام می شود که البته زمان حدودی آن ها هر ساله حدودا 4 الی 6 هفته پس برگزاری آزمون ورودی مورد نظر می باشد .

داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان در زمان برگزاری این آزمون سر جلسه حضور یافته اند می بایست بعد از مدتی جهت مشاهده نتایج آزمون ورودی هر یک از دوره های متوسطه اول و متوسطه دوم مجددا به سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و یا سامانه همگام مدارس مراجعه نموده ، تا از نتیجه آزمون خود آگاه شوند . در این مقاله به شرح زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم می پردازیم .

برای مشاوره نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400

داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان خود را با موفقیت طی نمودن و در زمان برگزاری آزمون سمپاد 99 – 1400 سر جلسه حضور داشته اند می توانند نتایج آزمون مدارس تیزهوشان را که هر ساله توسط مرکز ملی استعداد های درخشان حدودا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون در سایت رسمی این مرکز اعلام می شود مشاهده نمایند . زمان اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد برای ورود به هر یک از پایه های هفتم و دهم متفاوت بوده از این رو در ادامه به شرح تاریخ اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 می پردازیم :

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته در تاریخ 13 مرداد ماه اعلام شده است که از این رو پیش بینی می شود ، زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشام ششم به هفتم 99 – 1400 نیز حدودا در همین بازه زمانی باشد . متقاضیان آزمون سنجش هوش تیزهوشان می توانند از طریق سایت hoosh.medu.ir ، نتیجه آزمون ورودی خود را مشاهده نمایند .

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400

سال گذشته نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم در تاریخ 22 مرداد ماه اعلام شد ، که از این رو احتمالا زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 نیر حدودا در این بازه زمانی خواهد بود . داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون مدارس سمپاد می توانند به سایت azmoon.medu.ir و یا سامانه همگام مدارس hamgam.medu.ir مراجعه کنند . در حال حاضر تاریخ اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ مشخص نشده است ولی هر ساله مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان ، زمانبندی رویداد های مختلف این آزمون را در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد سال جاری مشخص و به اطلاع متقاضیان می رساند . به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان پایه دهم ۹۹-۱۴۰۰ این قسمت به روز رسانی می شود .

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400

همانطور که قبلا هم به آن اشاره شد کلیه مراحل آزمون مدارس تیزهوشان ( از ثبت نام تا اعلام نتایج ) صرفا به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت مرکز پرورش استعداد های درخشان و سامانه همگام انجام می شود . در ادامه به شرح نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس سمپاد 99 – 1400 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم پرداخته شده است :

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

1) داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۱۴۰۰ باید به سایت تیزهوشان ششم مراجعه نموده و برای ورود به صفحه دانش آموزی خود باید ابتدا کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایند :

 

2) سپس باید نقش خود و عنوان سازمان را انتخاب کنید .

 

3) در صفحه جدید اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک ” دریافت کارنامه ” دانش آموز قابل مشاهده است :

 

 

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400

1) نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 صرفا از طریق سایت تیزهوشان دهم قابل مشاهده خواهد بود که داوطلبان باید بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند:

 

2) در این قسمت می بایست نقش و نام سازمان خود را مشخص نمایید :

 

3) در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

 

4) در صورت پذیرفته نشدن نیز تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

 

5 ) لازم به ذکر است داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 99 در اولویت های خود مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده اند با تصویر زیر مواجه می شوند :

 

دانش آموزان می توانند در صورت بروز مشکل و یا سوال در پیرامون مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ندای مشاور کمک بگیرند . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ندای مشاور استفاده کنید .

برای مشاوره نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *