اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

نحوه مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی 99 – 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی معمولا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون ورودی در سایت Azmoon.medu.ir اعلام می شود . پذیرفته شدگان پس از مشاهده نتایج باید در زمان مقرر با مدارک لازم به مدرسه ای که در آن قبول شده اند مراجعه نمایند و به صورت حضوری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند .

متقاضیان تحصیل در مدارس نمونه دولتی دوره متوسطه دوم پس از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی ۹۹ – ۱۴۰۰ و شرکت در آن باید در تاریخ مقرر جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 99 و مدارس نمونه دولتی به سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و یا سامانه همگام مراجعه نمایند . داوطلبان پس از مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی می توانند با مدارک لازم جهت ثبت نام نهایی در مدرسه پذیرفته شده حضور یابند . در ادامه این مقاله به شرح زمان اعلام و نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 – 1400 جهت ورود به پایه دهم می پردازیم .

برای اطلاع از زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سال 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 – 1400

سال گذشته نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در تاریخ 22 مرداد اعلام شد که از این رو پیش بینی می شود زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ نیز حدودا در این بازه زمانی باشد . داوطلبان می توانند از طریق سایت آزمون مدیا و یا سامانه همگام مدارس hamgam.medu.ir نتیجه قبولی و یا عدم قبولی خود در آزمون مدارس نمونه دولتی را مشاهده نمایند . در حال حاضر تاریخ اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99-1400 مشخص نشده است به محض کسب اطلاعات جدید این قسمت به روز رسانی خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 – 1400

داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی خود را با موفقیت طی نمودن و سر جلسه حضور داشته اند ، جهت مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 می بایست به سایت اعلام نتایج و یا سامانه همگام مراجعه نموده و در صورت قبولی در زمان مشخص با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مدرسه نمونه دولتی پذیرفته شده رفته و به طور حضوری ثبت نام خود را انجام دهند . مراحل مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۹ – ۱۴۰۰ جهت ورود به پایه دهم به شرح زیر است :

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400

1)    مراجعه به سایت azmoon.medu.ir و وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام :

2)    مشخص کردن نقش و نام سازمان دانش آموز :

3)    پس از ورود به پرتال دانش آموزی در ستون ” وضعیت پذیرش در دبیرستان نمونه دولتی ” و “ وضعیت پذیرش در هنرستان نمونه دولتی ” می توانید نتیجه آزمون ورودی خود را مشاهده کنید :

برای اطلاع از زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سال 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *