سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

 

مدارس تیزهوشان


هر استانی دارای مدارس تیزهوشان (استعدادهای درخشان) است که شامل مدارس تیزهوشان دخترانه و مدارس تیزهوشان پسرانه میباشد. این مدارس از بین دانش آموزان مستعد و نخبگان سطح استان بر اساس ملاک قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، ثبت نام به عمل می آورند.
برای قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان دروسی که از ضریب بالایی برخوردارند بیشترین تاثیر را دارند. پس داوطلبان عزیز باید زمان بیشتری را برای مطالعه دروس با ضریب بالا (مثل ریاضی تیزهوشان و علوم تیزهوشان) بگذارند تا در آزمون تیزهوشان موفق به قبولی شوند. برای رسیدن به موفقیت و قبولی در آزمون تیزهوشان، مشاورین مجرب سامانه ندای مشاور اقدام به تهیه جزوه های کمک آموزشی مدارس تیزهوشان کرده اند که شامل کتاب کار ریاضی تیزهوشان، کتاب کار علوم تیزهوشان و بسته های سوالات پرتکرار آزمون تیزهوشان میباشد.
برای تهیه بسته های کمک آموزشی مدارس تیزهوشان و مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان میتوانید با مشاورین سامانه ندای مشاور تماس بگیرید.

90909071375


مدارس تیزهوشان به سبب داشتن کادر آموزشی مجرب و باتجربه نقش موثری را در موفقیت های آتی دانش آموزان مدارس تیزهوشان دارند، بطوری که میتوان گفت سطح علمی مدارس تیزهوشان نسبت به مدارس عادی متفاوت تر هست و همچنین مدارس تیزهوشان دارای امکانات آموزشی بالایی نسبت به سایر مدارس میباشند.
برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، هر استانی دارای سایت تیزهوشان مجزایی میباشد که داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان برای ثبت نام آزمون مدازس تیزهوشان باید به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان استان مربوطه رفته و اقدام به ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان بکنند.
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هرسال به صورت تک مرحله ای برگزار میشود و دانش آموزان با کسب رتبه قبولی در آزمون تیزهوشان میتوانند برای ادامه تحصیل  به مدارس تیزهوشان بروند.

برای مشاوره درباره

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

زمان آزمون مدارس تیزهوشان

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

ثبت نام اینترنتی آزمون مدارس تیزهوشان

ثبت نام تلفنی آزمون مدارس تیزهوشان

مشاوره تلفنی تیزهوشان

میتوانید با مشاورین سامانه ندای مشاور تماس بگیرید.

90909071375

تماس همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید