اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401

پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان یکی از مراحل ثبت نام در آزمون این مدارس می باشد، به همین جهت متقاضیان تحصیل در مدارس تیزهوشان در پایه هفتم و پایه دهم جهت نهایی نمودن ثبت نام آزمون سمپاد 1400 – 1401 بایستی هزینه آزمون تیزهوشان را پرداخت نمایند.

بر اساس اطلاعیه سازمان استعدادهای درخشان ، پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 1401 از تاریخ 1401/3/8 به صورت اینترنتی و از طریق درگاه سایت سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir ، انجام می شود. 

هزینه ثبت نام نهایی آزمون تیزهوشان مبلغ 40000 تومان می باشد. این مبلغ برای آزمون ورودی پایه هفتم و نهم به دهم برابر است. هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان متفاوت با هزینه شهریه مدارس تیزهوشان می‌باشد. این هزینه در واقع میزان مبلغی می باشد که دانش آموزان بایستی به هنگام ثبت نام و برای شرکت در این آزمون پرداخت نمایند.

درگاه پرداخت سامانه ثبت نام آزمون های ورودی مدارس استعدادهای درخشان جهت سال تحصیلی 1402-1401، به نشانی www.azmoon.medu.ir، صرفاً برای دانش ­آموزانی که در بازه زمانی ثبت­ نام( 1401/1/16 لغایت 1401/1/29) ثبت نام اولیه را انجام داده اند، اما موفق به پرداخت وجه ثبت نام نشده اند از تاریخ 1401/3/8 فعال می باشد.

توجه نمایید که کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان پس از پرداخت وجه آزمون تیزهوشان 1401 قابل دریافت خواهد بود.

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان و نحوه پرداخت آزمون مدارس تیزهوشان 1401
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401

کلیه داوطلبانی که وارد سامانه ثبت نام استعداد درخشان شده و ثبت نام مدارس تیزهوشان را با وارد کردن اطلاعات اولیه و انتخاب اولویت های سه گانه انجام داده اند باید در مرحله بعدی مجددا وارد سامانه شده و هزینه ثبت نام را پرداخت کنند .

تاریخ و زمان دقیق ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 1401 ، دو هفته مانده به زمان برگزاری آزمون اعلام شده است و داوطلبان لازم است در این بازه زمانی وارد سامانه ثبت نام تیزهوشان شده و هزینه ثبت نام تیزهوشان 1401 را پرداخت نمایند.

  • توجه 1: دقت داشته باشید که سایت تنها برای افرادی باز می شود که ثبت نام اولیه را انجام داده اند.
  • توجه 2: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان منوط به پرداخت وجه آزمون تیزهوشان می باشد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان امکانپذیر خواهد بود. داوطلبان باید وارد سایت تیزهوشان شده و براساس راهنمای زیر مراحل پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان 1401   را تکمیل نمایند:

مرحله اول : برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ابتدا بایستی با ورود کد ملی و رمز همگام خود وارد سامانه شوید.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

مرحله دوم: پس از اینکه داوطلبان وارد سامانه شدند، ابتدا بایستی اقدام به چک نمودن اطلاعات شناسایی خود کنند و پس از تایید اطلاعات و ثبت آن مطابق با تصویر زیر در بخش وضعیت پرداخت میتوانند نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایند. برای این منظور با کلیک بر روی این گزینه داوطلب وارد درگاه اینترنتی پرداخت می شود.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان

پس از ورود به درگاه پرداخت اینترنتی داوطلبان بایستی اقدام به ورود اطلاعات کارت بانکی عضو شتاب خود نمایند. در این مرحله لازم است از کارت بانکی حاوی رمز دوم یا رمز اینترنتی استفاده نمایید. چرا که خرید تمامی پرداخت های اینترنتی با وجود رمز دوم امکان پذیر می باشد.

مرحله سوم: در صورتی که پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام با موفقیت به پایان رسید در بخش وضعیت پرداخت مطابق با تصویر زیر پیام پرداخت شده را میتوان مشاهده نمود. در غیر اینصورت داوطلبان بایستی دوباره اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام نمایند.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

نکات مهم در رابطه با پرداخت وجه آزمون تیزهوشان 1401

  • در صورتی که شناسنامه خود را تعویض نموده و سامانه ثبت نام استعدادهای درخشان، شماره سریال شما را شناسایی نمی‌کند، باید از شماره سریال قدیمی خود استفاده نمایید تا بتوانید وارد سامانه شوید.
  • داش آموزان گرامی باید بدانید که سایت فقط برای افرادی باز میشود که قبلا ثبت نام اولیه را انجام داده و باید مرحله دوم یعنی پرداخت هزینه را انجام دهند.
  • متقاضیان شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم میتوانند از طریق سامانه سنجش هوش hoosh.medu.ir نیز نسبت به پرداخت وجه آزمون اقدام نمایند.
  • پس از پرداخت هزینه نام نویسی ، ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان قطعی می گردد.
  • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان مشروط به پرداخت مبلغ مورد درخواست می باشد و بدیهی است در صورت عدم واریز آن ، امکان دسترسی به کارت ورود به جلسه نیز میسر نخواهد بود.
  • در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم، از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز، ثبت نام انجام نمی شود و وجه واریزی نیز قابل استرداد نخواهد بود.
  • ضروری است داوطلبان پس از طی مراحل ثبت نام و پرداخت وجه سنجش هوش تیزهوشان ، شماره پیگیری را دریافت نمایند و آن را جهت استفاده های بعدی نزد خود نگهداری کنند.

چنانچه در هر مرحله ای از واریز هزینه ثبت نام تیزهوشان 1401 دچار مشکل و یا ابهام شدید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ندای مشاور تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان و نحوه پرداخت آزمون مدارس تیزهوشان 1401
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *