سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

 

شهریه مدرسه تیزهوشان چقدر است؟

شهریه مدارس تیزهوشان اعلام شد

برای اطلاع از هزینه تحصیبل در مدارس تیزهوشان با شماره زیر تماس بگیرید

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

رئیس مرکز استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش در گفت وگو با فارس اظهار داشت: در تعداد مدارس استعدادهای درخشان شاهد توسعه کمی هستیم و تعداد این مدارس از ۳۵۰ مرکز به ۴۵۰ مرکز افزایش یافته، ضمن اینکه تعداد دانش آموزان نیز از ۹۴ هزار نفر به ۱۲۱ دانش آموز افزایش یافته است.

وی به برنامه های این مرکز در جهت توسعه کیفی فعالیت ها اشاره کرد و گفت: برای کیفیت بخشی تحولی در ۴ ساحت شامل آموزشی، پژوهشی، پرورشی و فناوری تولید برنامه کردیم.

سویزی ادامه داد: در ساحت آموزشی ۲۳ برنامه، در ساحت پرورشی ۲۰ برنامه، در ساحت پژوهشی ۷ برنامه پیش بینی شده و اجرا می شود.

وی به هوشمندسازی مدارس سمپاد نیز اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم که بتوانیم تعداد مدارس سمپاد نیمه هوشمند و هوشمند پیشرفته را تا مهر امسال به ۷۰ درصد برسانیم.

معاون وزیر آموزش و پرورش در خصوص شهریه مدارس استعدادهای درخشان بیان کرد: شهریه مدارس استعدادهای درخشان حدود ۵۰ درصد مدارس غیرانتفاعی محل است.

وی اضافه کرد: ملاک شهریه مدارس غیردولتی براساس بخشنامه اداره کل آموزش و پرورش است، به عنوان مثال اگر شهریه دبیرستان در شهرستانی ۸۰۰ هزار تومان باشد، شهریه مدرسه استعدادهای درخشان در آن منطقه ۴۰۰ هزار تومان است که البته داخل شهریه تغذیه و ایاب و ذهاب نیست.

سویزی در خصوص شهریه دانش آموزان تیزهوش بی بضاعت افزود: برای دانش آموزان بی بضاعت، تخفیف ۱۰۰ درصد تا کمتر را پیش بینی کردیم.

برای اطلاع از هزینه تحصیبل در مدارس تیزهوشان با شماره زیر تماس بگیرید

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید