تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

sanjesh.buedu.ir سامانه مدارس نمونه دولتی بوشهر

📚 خلاصه ای از مقاله sanjesh.buedu.ir سامانه مدارس نمونه دولتی بوشهر:

سامانه ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بوشهر به نشانی sanjesh.buedu.ir کلیه امور ثبت نام ، پرداخت وجه، دریافت کارت آزمون ، اعلام نتایج و درخواست تجدید نظر را انجام می دهد که داوطلبان میتوانند با مراجعه به این سامانه تمامی فعالیت ها را بصورت الکترونیکی انجام دهند. ملاک شرکت در آزمون ورودی […]

sanjesh.buedu.ir سامانه مدارس نمونه دولتی بوشهر

sanjesh.buedu.ir سامانه مدارس نمونه دولتی بوشهر

سامانه ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بوشهر به نشانی sanjesh.buedu.ir کلیه امور ثبت نام ، پرداخت وجه، دریافت کارت آزمون ، اعلام نتایج و درخواست تجدید نظر را انجام می دهد که داوطلبان میتوانند با مراجعه به این سامانه تمامی فعالیت ها را بصورت الکترونیکی انجام دهند.

ملاک شرکت در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی بوشهر ، کسب حداقل معدل کتبی 17 در ارزشیابی پایانی نوبت دوم (معدل پایانی نوبت دوم ) در سال تحصیلی 99-1398 برای فارغ التحصیلان پایه نهم می باشد لذا داوطلبانی که معدل کتبی نوبت دوم آنان کمتر از 17 باشد حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

نکات قابل توجه داوطلبان گرامی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بوشهر :

با توجه به اینکه آزمون مدارس نمونه دولتی استان بوشهر سال 99 در روز جمعه مورخه 20 تیرماه برگزار خواهد شد، تمامی داوطلبان بایستی برای حضور در جلسه آزمون ، کارت ورود به جلسه به همراه خود داشته باشند.

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی بوشهر شامل:مشخصات فردی،عکس داوطلب،مدرسه محل تحصیل،رشته و مدرسه مورد تقاضا و نشانی دقیق حوزه امتحانی، از روز شنبه مورخ 1399/04/14 لغایت روز پنجشنبه 1399/04/19 از طریق سامانه sanjesh.buedu.ir قابل دریافت می باشد. کلیه داوطلبان باید با مراجعه به این سامانه در مهلت تعیین شده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه ی خود اقدام نمایند.

برای دریافت کارت آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بوشهر سال 99
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از طريق موبايل همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ايام تعطيل

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی بوشهر 99 – 1400

همانطور که گفتیم آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم بوشهر در مرخه 20 تیرماه برگزار خواهد شد و نتایج آزمون نمونه دولتی در نیمه اول مرداد ماه به طور همزمان و از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی بوشهر منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که جهت مشاهده نتایج آزمون می بایست در زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم بوشهر به سایت sanjesh.buedu.ir مراجعه کنید. پس از مراجعه به سایت مذکور کد ملی و رمز ورود عبور دانش آموز را در فیلد مشخص شده وارد و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید. پس از ورود به سامانه، صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون نمونه دولتی مشخص شده است.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان بوشهر

معمولا پس از اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر ، سوال در رابطه با اعتراض به نتایج آزمون به یکی از سوالات پرتکرار از کارشناسان مشاوره تبدیل می شود که در ادامه توضیح می دهیم.

در این رابطه لازم به ذکر است که اگر پس از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی بوشهر 99 – 1400 متوجه یکی از موارد ذیل شدید، می توانید با مراجعه به سایت می توانید با مراجعه به سایت www.sanjesh.buedu.ir اعتراض خود را ثبت نمایید:

  • عدم تطابق سوالات صحیح و غلط مشخص شده در کارنامه با پاسخ برگ داوطلب
  • عدم محاسبه صحیح نمره کل دانش آموز
  • عدم اعمال قانون پذیرش مربوط به دوقلو ها
  • عدم تطابق اولویت های ثبت شده در کارنامه و برگه ورود به جلسه دانش آموز

زمان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی بوشهر، پس از اعلام نتایج آزمون از طریق سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بوشهر اطلاع رسانی خواهد شد.

لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی بوشهر

جهت اطلاع دانش آموزان و اولیا آن ها در مورد نحوه پذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس نمونه دولتی ، این نکته را ذکر می کنیم که بعد از اعلام نتایج اولیه و پس از ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده ، براساس اعلام مجدد مدارس نمونه بوشهر ، لیست ذخیره های نمونه دولتی بوشهر اعلام می شود و داوطلبان با مراجعه مجدد به سامانه sanjesh.buedu.ir می توانند مشاهده کنند که جز اسامی پذیرفته شدگان ذخیره هستند یا خیر.

در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص سامانه ثبت نام نمونه دولتی بوشهر، می توانید با کارشناسان سامانه ندای مشاور تماس حاصل نمایید .

برای دریافت مشاوره آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بوشهر سال 99
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از طريق موبايل همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ايام تعطيل

sanjesh.buedu.ir سامانه مدارس نمونه دولتی بوشهر

sanjesh.buedu.ir سامانه مدارس نمونه دولتی بوشهر