تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

78.38.114.105 سایت نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

📚 خلاصه ای از مقاله 78.38.114.105 سایت نمونه دولتی سیستان و بلوچستان:

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شاهد

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان به نشانی اینترنتی 78.38.114.105 برای ثبت نام و نام نویسی دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی فعال می باشد و ملاک شرکت در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی کسب حداقل معدل کتبی 17 […]

78.38.114.105 سایت نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

78.38.114.105 سایت نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان به نشانی اینترنتی 78.38.114.105 برای ثبت نام و نام نویسی دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی فعال می باشد و ملاک شرکت در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی کسب حداقل معدل کتبی 17 در ارزشیابی پایانی نوبت دوم (معدل نمرات خرداد بدون اعمال نمرات تکوینی ) برای فارغ التحصیلان پایه نهم است.

نکات قابل توجه داوطلبان گرامی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان :

به اطلاع کلیه داوطلبین متقاضی شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه دهم سال تحصیلی 1400-1399 می رساند ، پرداخت هزینه شرکت در آزمون الزامی است و برای داوطلبینی که نسبت به پرداخت پول اقدام کرده اند کارت ورود به جلسه صادر می گردد .

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ساعت 9 صبح روز جمعه 20 تیر در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می شود. لذا داوطلبین هر چه سریعتر به سامانه 78.38.114.105 مراجعه و ضمن تکمیل اطلاعات خواسته شده ، نسبت به پرداخت هزینه شرکت در آزمون اقدام نمایند .

لازم به ذکر است که هزینه شرکت در آزمون 25000 تومان می باشد و فقط برای داوطلبینی که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده اند ، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد .

شروع دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان از تاریخ : 1399/04/17 خواهد بود

برای دریافت کارت آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از طريق موبايل همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ايام تعطيل

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

بر اساس تقویم آموزشی سازمان سمپاد زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی شهر سیستان و بلوچستان بصورت کشوری و هماهنگ در روز جمعه 20 تیر ماه برگزار می گردد و تمامی داوطلبان ملزم به حضور در جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی می باشند. داوطلبانی که در جلسه آزمون حضور نداشته باشند غایب محسوب شده و هیچ ثبت نام دیگری بعمل نخواهد آمد.

داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون بایستی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان را دریافت نمایند. پس داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی الزامی می باشد. کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی از طریق سایت 78.38.114.105 منتشر می گردد و داوطلبان میتوانند اقدام به دریافت آن نمایند.

همچنین نتایج آزمون نمونه دولتی در نیمه اول مرداد ماه به طور همزمان و از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که جهت مشاهده نتایج آزمون می بایست در زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم سیستان و بلوچستان به سامانه 78.38.114.105 مراجعه کنید. پس از مراجعه به سایت مذکور کد ملی و رمز ورود عبور دانش آموز را در فیلد مشخص شده وارد و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید. پس از ورود به سامانه، صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون نمونه دولتی مشخص شده است.

لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

جهت اطلاع دانش آموزان و اولیا آن ها در مورد نحوه پذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس نمونه دولتی ، این نکته را ذکر می کنیم که بعد از اعلام نتایج اولیه و پس از ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده ، براساس اعلام مجدد مدارس نمونه سیستان و بلوچستان ، لیست ذخیره های نمونه دولتی سیستان و بلوچستان اعلام می شود و داوطلبان با مراجعه مجدد به سامانه 78.38.114.105 می توانند مشاهده کنند که جز اسامی پذیرفته شدگان ذخیره هستند یا خیر.

لیست مدارس نمونه دولتی استان سیستان و بلوچستان

لیست مدارس نمونه دولتی متوسطه استان سیستان و بلوچستان در ادامه به تفکیک مقطع تحصیلی و جنسیت ارائه شده است:

لیست مدارس نمونه دولتی پسرانه دوره اول متوسطه سیستان و بلوچستان

 • باقرالعلوم زاهدان
 • امام حسین (ع) زاهدان
 • ضمیری زاهدان
 • علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان

لیست مدارس نمونه دولتی دخترانه دوره اول متوسطه سیستان و بلوچستان

 • ام البنین (س) زاهدان
 • صادقیه زاهدان
 • حضرت معصومه (س) زاهدان
 • سید علی میربد زاهدان

لیست مدارس نمونه دولتی پسرانه دوره دوم متوسطه سیستان و بلوچستان

 • ولی عصر (عج) زاهدان
 • حضرت مهدی (عج) زاهدان
 • امام صادق (ع) زاهدان

لیست مدارس نمونه دولتی دخترانه دوره دوم متوسطه سیستان و بلوچستان

 • پژوهش زاهدان
 • بصیرت زاهدان
 • نرجس زاهدان

داوطلبان عزیز برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان سیستان و بلوچستان و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی می توانید با کارشناسان سامانه ندای مشاور تماس حاصل نمایید .

برای دریافت کارت آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از طريق موبايل همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ايام تعطيل

78.38.114.105 سایت نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

78.38.114.105 سایت نمونه دولتی سیستان و بلوچستان