سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

معرفی سایت ثبت نام تیزهوشان 97-96 www.azmoon.medu.ir

معرفی سایت ثبت نام تیزهوشان 97-96 www.azmoon.medu.ir

معرفی سایت ثبت نام تیزهوشان 97-96 www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 از طریق سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان به نشانی www.snd.medu.ir و یا www.azmoon.medu.ir می باشد و ثبت نام آزمون تیزهوشان بصورت اینترنتی می باشد.

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان 96-97 می باشند، میتوانند در آزمون تیزهوشان 96 شرکت کرده و در صورت قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان 96 به صورت حضوری و با مراجعه به مدارس تیزهوشان ثبت نام خود را تکمیل کنند.

نحوه ورود به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان 96-97

برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 96-97 باید پس از ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان 96 ،کارت اعتباری ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 رو خریداری کرده و شناسه و رمز ورود به سایت تیزهوشان رو دریافت کنید.

پس از ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان 96 داوطلب باید مشخصات هویتی خود را با مشخصات والدین داوطلب وارد کرده و پس از تایید اطلاعات ثبت نامی آزمون تیزهوشان وارد مرحله بعد شده و در مرحله بعد داوطلب ثبت نام در آزمون تیزهوشان 96 باید عکس داوطلبی رو بارگزاری کند.

در مرحله بعد داوطلب اقدام به انتخاب مدارس تیزهوشان می کند. داوطلبان باید دقت داشته باشند که مدارس تیزهوشان را به انتخاب خود و بر اساس اولویت خود انتخاب کنند.پس از تکمیل مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 داوطلب رسید ثبت نام تیزهوشان را از سایت تیزهوشان دریافت می کند.

برای ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم می توانید با مشاورین سامانه تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 در دو پایه هفتم و پایه دهم صورت می گیرد. بدین صورت که تمامی دانش آموزان در صورت داشتن شرایط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان، میتوانند در آزمون تیزهوشان شرکت کنند و به رقابت بپردازند. ثبت نام تیزهوشان هفتم از بین دانش آموزان پایه ششم میباشد و ثبت نام تیزهوشان دهم از بین دانش آموزان پایه نهم میباشد. ثبت نام تیزهوشان بصورت سراسری می باشد و برخلاف ثبت نام مدارس نمونه دولتی که هر استانی سایت مجزایی دارد دارای سایت ثبت نام واحدی می باشد.

مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان

برای  اطلاع از نحوه ثبت نام و زمان آزمون تیزهوشان 96-97 با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی

دانلود دفترچه راهنمای آزمون تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید