اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97 - 98

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 – 98

با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید

پاسخگویی همه روزه 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 از آنجایی که برای احراز هویت شرکت کنندگان آزمون ، داشتن کارت ورود به جلسه لازم است در این مقاله قصد داریم سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 – 98 را معرفی کنیم . از آنجایی که بدون داشتن کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ، از ورود دانش آموز به محل برگزاری آزمون جلوگیری می کنند توصیه اکید می کنیم قبل از برگزاری آزمون اقدام به دریافت کارت آزمون کنید .

” داوطلبان از 5 روز قبل از آزمون می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند “

زمان و سایت و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 – 98

طبق روال سال های گذشته ، از 5 روز قبل از برگزاری آزمون ، کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی قابل دریافت است . برای دریافت کارت ورود به جلسه ، می توانید از طریق همان سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی Azmoon.medu.ir که قبلا اعلام کرده بودیم برای توزیع کارت آزمون استفاده کنید . به این شکل که داوطلبان باید از 5 روز قبل از آزمون با مراجعه به سایت و وارد کردن اطلاعات ثبت نامی مانند کد ملی و شناسه پیگیری ( رمز عبور ) ثبت نام ، اقدام به دریافت فایل کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 – 98 و چاپ آن کنند . در کارت آزمون داوطلبان اطلاعات مهمی مانند شماره داوطلب و حوزه محل برگزاری آزمون درج شده است . اگر در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 – 98 مشکلی دارید می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ندای مشاور کمک بگیرید .

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 – 98

در کارت ورود به جلسه اطلاعات هویتی داوطلب مانند نام ، نام خانوادگی ، تصویر داوطلب و … ، محل برگزاری آزمون شامل استان و شهر و همچنین ذکر اینکه داوطلب متقاضی آزمون پایه ششم به هفتم است یا نهم به دهم ، درج شده است . حال اگر هر یک از اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 برخلاف اطلاعاتی باشد که در فرم ثبت نام وارد کرده بودید ، باید حداکثر تا یک روز قبل از آزمون به واحد سنجش آموزش پرورش شهر و ناحیه محل سکونت خود مراجعه کرده و درخواست تصحیح اطلاعات و رفع نقص کارت آزمون را دهید . ناگفته نماند اگر داوطلب با اطلاعات اشتباه سر جلسه آزمون حاضر شود در مراحل بعدی حتی درصورت قبولی ، از ثبت نام او در مدارس نمونه دولتی جلوگیری می شود.

” درصورت مشاهده اشتباه در اطلاعات کارت ورود به جلسه ، حتما به آموزش پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید “

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 – 98 از سایت www.azmoon.medu.ir

با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید

پاسخگویی همه روزه 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *