اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی پایه هفتم و دهم 97-98 www.sampad.medu.ir

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی
تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی پایه هفتم و دهم 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول 99221106

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 97

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی در واقع فرصت و شانسی مجدد برای دانش آموزانی است که علاقه مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشند.در واقع دانش آموزانی که پس از اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی و اعلام لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی ، از پذیرش در این مدارس جا مانده اند می توانند از طریق آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی مجددا شانس خود را برای پذیرش در ظرفیت خالی یا اضافی مدارس نمونه دولتی امتحان کنند.

تاریخ و زمان برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی ، شرایط پذیرش در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی و برگزاری امتحان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی و همچنین اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی در هر شهر و منطقه برای دانش آموزان متفاوت می باشد،

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 97

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 97 – 98 ، بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شروع می گردد. داوطلبانی که متقاضی شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی می باشند بایستی در بازه زمانی اعلام شده در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی ثبت نام خود را انجام دهند.

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی از طریق سایت www.azmoon.medu.ir انجام می گیرد و داوطلبان بایستی تمامی مراحل ثبت نام را از طریق همین سامانه انجام داده و فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی می باشند بایستی شرایط ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی را داشته باشند. شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی مطابق با همان شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی می باشد.

توجه داشته باشید که داوطلبانی که اسم آنها در لیست ذخیره های مدارس نمونه دولتی می باشد شانس بالایی برای قبولی در مدارس نمونه دولتی دارند ، در صورت عدم قبولی این دانش آموزان میتوانند در آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی نیز شرکت نمایند.

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی پایه هفتم و دهم 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول 99221106

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

اعلام نتایج مدارس تیزهوشان

لیست ذخیره های مدارس نمونه دولتی

اعتراض به نتایج نمونه دولتی

اعتراض به نتایج تیزهوشان

www.azmoon.medu.ir

www.sampad.medu.ir

www.saja.medu.ir

hoosh.medu.ir

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *