سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

نتایج آزمون تیزهوشان 97

نتایج آزمون تیزهوشان 96

نتایج آزمون تیزهوشان 97

جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان 98-97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون تیزهوشان 97 در 11 خرداد ماه در دو پایه هفتم و دهم برگزار شد و داوطلبان بسیاری در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هفتم و آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دهم شرکت کردند تا برای قبولی در مدارس تیزهوشان رقابت کنند. بسیاری از داوطلبان پس از برگزاری آزمون تیزهوشان و با دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان 97، از میزان درصدهای زده شده در آزمون تیزهوشان مطلع شدند و همچنین با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 97، رتبه تیزهوشان خود را تخمین زدند. حال داوطلبان میتوانند با انتشار کارنامه آزمون تیزهوشان از رتبه خود مطلع شده و در صورت کسب نمره قبولی مدارس تیزهوشان از مدرسه قبولی خود آگاه شوند.

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

زمان و نحوه اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 97 : نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم معولا پس از برگزاری آزمون تیزهوشان هفتم منتشر می شود و داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی از نتیجه آزمون تیزهوشان خود مطلع گردند و کارنامه آزمون تیزهوشان هفتم 97 را مشاهده نمایند. نتایج تیزهوشان هفتم 97 بصورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 به آدرس hoosh.medu.ir اعلام میشود و همه داوطلبان میتوانند نتایج تیزهوشان هفتم 97 را مشاهده نمایند.

زمان و نحوه اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم 97 : نتایج آزمون تیزهوشان پایه دهم معولا پس از برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم منتشر می شود و داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی از نتیجه آزمون تیزهوشان خود مطلع گردند و کارنامه آزمون تیزهوشان دهم 97 را مشاهده نمایند. نتایج تیزهوشان دهم 97 بصورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 به آدرس www.azmoon.medu.ir اعلام میشود و همه داوطلبان میتوانند نتایج تیزهوشان پایه دهم 97 را مشاهده نمایند.

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نتایج آزمون تیزهوشان 96

" آیا میدانستید در صورت عدم قبولی در آزمون تیزهوشان،

میتوان به نتایج آزمون تیزهوشان اعتراض کرد ؟؟ "

در سال های گذشته سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان با راه اندازی سامانه ثبت اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان این امکان را به داوطلبان می دهد تا پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، اگر اعتراضی نسبت به کارنامه آژمون تیزهوشان و یا نتایج آزمون تیزهوشان داشته باشند بنوانند اعتراض خود را به صورت اینترنتی به ثبت برسانند. همه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مدارس تیزهوشان 97 ( چه داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان قبول شده و چه داوطلبانی که نمره قبولی آزمون تیزهوشان را کسب نکرده اند) می توانند نسبت به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اعتراض خود را اعلام کنند و در سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه هفتم 97 و سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه دهم 97 اعتراض خود را به ثبت برسانند.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج تیزهوشان 97

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 مثل سال های گذشته بصورت اینترنتی بوده و از طریق سایت اغتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 انجام می گیرد و همه داوطلبان میتوانند پس از دریافت و مشاهده کارنامه آزمون تیزهوشان 97، در صورت داشتن اعتراض به نتایج تیزهوشان 97، از طریق سایت www.azmoon.medu.ir اقدام به ثبت اعتراض به کارنامه تیزهوشان هفتم 98-97 و ثبت اعتراض به کارنامه تیزهوشان دهم 98-97 نمایند.

دریافت نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان 97 : پس از اینکه داوطلبان نسبت به ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان اقدام نمودند، باید منتظر اعلام نتایج اعتراض به کارنامه تیزهوشان هفتم 97 و اعلام نتایج اعتراض به کارنامه تیزهوشان هفتم 97 باشند تا ببیند اعتراض آنها مورد قبول واقع شده است یا نه؟؟ نتایج اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان 97 معمولا به فاصله زمانی سه روزه پس از ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان از طریق سایت دریافت نتایج اعتراض تیزهوشان 97 اعلام می شود.

اگر دانش آموز شما در آزمون مدارس تیزهوشان قبول نشده و نسبت به کارنامه آزمون تیزهوشان اعتراضی دارید با شماره زیر تماس بگیرید

مشاوره ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان 98-97

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 97

پس از برگزاری آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 و اعلام نتایج اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان 97، نوبت به مرحله تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 97 می رسد. ثبت نام تکمیل طرفیت پایه هفتم تیزهوشان و ثبت نام تکمیل ظرفیت پایه دهم تیزهوشان بصورت همزمان می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 98-97 : ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 97 به مانند سال های گذشته، در صورتی انجام می گیرد که ظرفیت مدارس تیزهوشان تکمیل نشده باشد. پس در واقع در صورتی که ظرفیت مدارس تیزهوشان پس از انجام ثبت نام پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان 97 تکمیل نشده باشد، این مدارس اقدام به ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان می نمایند.

در ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 97، ظرفیت اعلام شده مدارس تیزهوشان بسیار محدود بوده و داوطلبان آخرین شانس خود را برای قبولی در مدارس تیزهوشان امتحان می کنند. پس داوطلبانی که به هر نحوی موفق به قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان 97 نشده باشند، این فرصت را دارند تا در مرحله تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 97 شانس خود را برای قبولی در مدارس تیزهوشان امتحان کنند. ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 97 از طریق سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 97 به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir انجام می گیرد و داوطلبان در صورت عدم قبولی در آزمون تیزهوشان 97-97 میتوانند نسبت به ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 97-97 اقدام کنند.

www.azmoon.medu.ir

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان 97: نتایج ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 98-97 معمولا دو هفته بعد از ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان اعلام می شود و همه داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان 97 شرکت کرده بودند میتوانند نسبت به مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 98-97 اقدام کنند.

جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان 98-97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98-97

نتایج تیزهوشان آذربایجانشرقی

نتایج تیزهوشان آذربایجان غربی

نتایج تیزهوشان اصفهان

نتایج تیزهوشان اردبیل

نتایج تیزهوشان البرز

نتایج تیزهوشان ایلام

نتایج تیزهوشان بوشهر

نتایج تیزهوشان تهران

نتایج تیزهوشان چهارمحال و بختیاری

نتایج تیزهوشان خراسان جنوبی

نتایج تیزهوشان خراسان رضوی

نتایج تیزهوشان خراسان شمالی

نتایج تیزهوشان خوزستان

نتایج تیزهوشان زنجان

نتایج تیزهوشان سمنان

نتایج تیزهوشان سیستان و بلوچستان

نتایج تیزهوشان فارس

نتایج تیزهوشان قزوین

نتایج تیزهوشان قم

نتایج تیزهوشان کردستان

نتایج تیزهوشان کرمان

نتایج تیزهوشان کرمانشاه

نتایج تیزهوشان کهگیلویه و بویر احمد

نتایج تیزهوشان گلستان

نتایج تیزهوشان گیلان

نتایج تیزهوشان لرستان

نتایج تیزهوشان مازندران

نتایج تیزهوشان مرکزی

نتایج تیزهوشان هرمزگان

نتایج تیزهوشان همدان

نتایج تیزهوشان یزد

مطالب مفید

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97

نتایج تیزهوشان پایه هفتم 97

نتایج تیزهوشان پایه دهم 97

اعتراض به نتایج تیزهوشان 98-97

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 97-97

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور