اخبار تیزهوشان و نمونه دولتی

نتایج آزمون تیزهوشان 1400

به اطلاع تمامی شرکت کنندگان آزمون ورودی پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان در سال تحصیلی 1400 – 1401 می‌رساند: نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دو هفته پس از برگزاری آزمون در مرداد ماه بر روی سایت استعدادهای درخشان منتشر می شود.

آزمون تیزهوشان 1400 در تیر ماه در دو پایه هفتم و دهم برگزار شد و داوطلبان بسیاری در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هفتم و آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دهم شرکت کردند تا برای قبولی در مدارس تیزهوشان رقابت کنند.

بسیاری از داوطلبان پس از برگزاری آزمون تیزهوشان و با دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان 1400 ، از میزان درصدهای زده شده در آزمون تیزهوشان مطلع شدند و همچنین با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان ، رتبه تیزهوشان خود را تخمین زدند. حال داوطلبان میتوانند با انتشار کارنامه آزمون تیزهوشان از رتبه خود مطلع شده و در صورت کسب نمره قبولی مدارس تیزهوشان از مدرسه قبولی خود آگاه شوند.

 تمامی داوطلبانی که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شرکت نموده اند میتوانند برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 1400 و همچنین دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان با مراجعه به سایت تیزهوشان و وارد نمودن کد ملی و رمز ورود همگام خود ، از نتایج آزمون خود اطلاع پیدا کنند.

براي اطلاع از نتایج آزمون مدارس تیزهوشان پایه هفتم و دهم سال 1400
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
پاسخگويی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ايام تعطيل

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1400

با توجه به این که آزمون مدارس تیزهوشان در دو پایه مختلف برگزار میشود ، سازمان استعدادهای درخشان در چندسال اخیر سایت های مجزایی را برای ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان در پایه هفتم و دهم اعلام نموده است که بشرح ذیل می باشد:

زمان و نحوه اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 1400

نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم سال 1400 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سنجش و هوش به نشانی hoosh.medu.ir اعلام خواهد شد و نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 از طریق سایت هوش همچون سال گذشته قابل مشاهده خواهد بود و داوطلبان پس از ورود به سایت مذکور و در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را مانند تصویر زیر وارد نمایند :

در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید:

در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک دانلود” دریافت کارنامه ” مشخص شده است:

زمان و نحوه اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم 1400

نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم بصورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان به آدرس www.azmoon.medu.ir اعلام میشود و همه داوطلبان میتوانند کارنامه تیزهوشان پایه دهم 1400 را مطابق راهنمای زیر دریافت نمایند.

بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید و نقش و نام سازمان خود را مشخص نمایید:

در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است . همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ، می توانید در زیر ستون ” وضعیت قبولی” ( در تصویر با فلش قرمز نمایش داده شده است ) مشاهده کنید که فرزندتان در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده یا خیر همچنین در زیر ستون “ محل پذیرش ” ( در تصویر با فلش بنفش نمایش داده شده است ) نشانی مدارس تیزهوشان پذیرفته شده ذکر شده است .

در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

در صورت پذیرفته نشدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

لازم به ذکر است تعدادی از دانش آموزان ممکن است وضعیت پذیرش خود را در حالت “ذخیره” ببینند . این بدین معناست که این دانش آموزان در لیست ذخیره آزمون تیزهوشان قرار گرفته اند .

پذیرفته شدگان باید پس مشاهده نتایج خود جهت ثبت نام نهایی به صورت حضوری به مدرسه پذیرفته شده مراجعه نموده و مدارک مورد نیاز ثبت نام مدارس تیزهوشان 1400 را ارائه دهند.

” آیا میدانستید در صورت عدم قبولی در آزمون تیزهوشان،

میتوان به نتایج آزمون تیزهوشان اعتراض کرد ؟؟ “

در سال های گذشته سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان با راه اندازی سامانه ثبت اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان این امکان را به داوطلبان می دهد تا پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، اگر اعتراضی نسبت به کارنامه آژمون تیزهوشان و یا نتایج آزمون تیزهوشان داشته باشند بنوانند اعتراض خود را به صورت اینترنتی به ثبت برسانند. همه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مدارس تیزهوشان 1400 ( چه داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان قبول شده و چه داوطلبانی که نمره قبولی آزمون تیزهوشان را کسب نکرده اند) می توانند نسبت به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اعتراض خود را اعلام کنند و در سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه هفتم و سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه دهم اعتراض خود را به ثبت برسانند.

برای ثبت اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان 1400 کلیک کنید

برای اطلاع از نتايج آزمون مدارس تيزهوشان پايه هفتم و دهم سال 1400
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
پاسخگويي همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتي ايام تعطيل

سامانه اعلام نتایج مدارس تیزهوشان 1400- 1401

در جدول زیر دانش آموزان و اولیای عزیز میتوانند با کلیک بر روی شهر محل سکونت خود از نتایج آزمون تیزهوشان در سال 1400 اطلاع پیدا نموده و کارنامه دانش آموز را دریافت نمایند:

نتایج تیزهوشان تبریزنتایج تیزهوشان ارومیهنتایج تیزهوشان اصفهاننتایج تیزهوشان اردبیل
نتایج تیزهوشان ایلامنتایج تیزهوشان بوشهرنتایج تیزهوشان شهرکردنتایج تیزهوشان بیرجند
نتایج تیزهوشان تهراننتایج تیزهوشان بجنوردنتایج تیزهوشان اهوازنتایج تیزهوشان زنجان
نتایج تیزهوشان سمناننتایج تیزهوشان شیرازنتایج تیزهوشان قزویننتایج تیزهوشان قم
نتایج تیزهوشان کرجنتایج تیزهوشان کرماننتایج تیزهوشان کرمانشاهنتایج تیزهوشان کردستان
نتایج تیزهوشان مشهدنتایج تیزهوشان یاسوجنتایج تیزهوشان گرگاننتایج تیزهوشان رشت
نتایج تیزهوشان خرم آبادنتایج تیزهوشان مازندراننتایج تیزهوشان اراکنتایج تیزهوشان زاهدان
نتایج تیزهوشان بندرعباسنتایج تیزهوشان همداننتایج تیزهوشان یزد

دانش آموزان می توانند در صورت بروز مشکل و یا سوال در پیرامون مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان از مشاوران سامانه ندای مشاور کمک بگیرند.

سوالات متداول

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1400 چه تاریخی می باشد؟

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان هر ساله حدودا 3 الی 5 هفته پس از برگزاری آزمون منشتر می گردد.

آدرس سایت اعلام نتایج مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 کدام می باشد؟

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1400 هر ساله در سایت استعداد های درخشان اعلام می شود که در این مقاله به آدرس آن اشاره شده است .

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان به چه صورت می باشد؟

برای مشاهده و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان 1400 داشتن کد ملی دانش آموز و رمز همگام الزامیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *