سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

نحوه ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1395

نحوه ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1395

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی95 شروع شد

برای ثبت نام در کنکور کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی95 با شماره زیر تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره اعلام شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1395

پيرو اطلاعيه مورخ 1395/03/03 بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان شركت در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1395 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً به صورت اينترنتي از امروز آغاز و تا ساعت 24 روز سه‌شنبه پايان مي‌پذيرد؛ لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل هستند، مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند.

شرايط ثبت‌نام‌:

علاقه‌مندان به تحصيل در دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته مي‌بايست ضمن اطلاع از شرايط عمومي و اختصاصي، مقررات وظيفه عمومي، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غيرايراني و توضيحات مربوط به سهميه (مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون) در صورتي كه داراي شرايط مذكور باشند، به عنوان داوطلب مقطع كارشناسي ناپيوسته منحصراً در يك رشته امتحاني (طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون) متقاضي شوند.

لازم به توضيح است كه پذيرش در تعدادي از رشته هاي امتحاني مذكور بدون آزمون و براساس سوابق تحصيلي (معدل تراز شده مقطع كارداني) صورت خواهد پذيرفت؛ لذا كليه متقاضيان، اعم از اينكه پذيرش در رشته امتحاني آنان با آزمون يا بدون آزمون است، لازم است كه مطابق ضوابط دفترچه راهنما و توضيحات اين اطلاعيه در آزمون مذكور ثبت نام و انتخاب رشته نمايند، بديهي است كه در صورت عدم ثبت‌نام در تاريخ مقرر، پذيرش متقاضي پس از پايان مهلت تعيين شده امكان‌پذير نخواهد بود.

ثبت‌نام‌ براي‌ شركت‌ در آزمون ‌سال 1395 بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان قبل از ثبت نام باید از شرایط و نحوه ثبت نام مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی اطلاع داشته باشند.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1395 با شماره زیر تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

www.sanjesh.org

 


دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

دانلود دفترچه راهنماي ثبت‌نام کنکور کاردانی به کارشناسی

نحوه ثبت‌نام کنکور کاردانی به کارشناسی

ثبت‌نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

نحوه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

نحوه قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی

انتخاب رشته اینترنتی کنکور کاردانی به کارشناسی

انتخاب رشته مجازی کنکور کاردانی به کارشناسی

انتخاب رشته تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی

 مدارك و اطلاعات مورد نياز جهت ثبت‌نام کنکور کاردانی به کارشناسی

نحوه پرداخت هزينه ثبت‌نام شركت در آزمون کاردانی به کارشناسی

پرداخت هزينه ثبت‌نام شركت در گزينش رشته هاي تحصيلي موسسات آموزش عالي غير دولتي– غيرانتفاعي

برای مشاوره درباره ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی با شماره زیر تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

دستورالعمل و نحوه تكميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتي کنکور کاردانی به کارشناسی

به داوطلبان توصيه مي شود كه مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته، ابتدا فرم پيش‌نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكميل نموده و سپس بر اساس فرم پيش نويس با مراجعه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور اطلاعات لازم را براساس بندهاي برنامه نرم افزاري ثبت نام وارد نمايند. راهنماي جامع نحوه تكميل فرم در برنامه نرم افزاري ثبت نام اينترنتي موجود است و داوطلبان براي كسب اطلاع بيشتر مي‌توانند به اين راهنما مراجعه نمايند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام و انتخاب رشته دقت نمايند. بديهي است كه در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارك داوطلب در صورت پذيرفته شدن در آزمون، قبولي وي (كان لم يكن) تلقي شده و از ادامه تحصيل داوطلب جلوگيري خواهد شد.

تذكر مهم: چنانچه داوطلبي در مرحله ثبت نام اقدام به ارائه اطلاعات غلط نمايد و يا در ارسال عكس خود مرتكب اشتباه شود (اعم از اينكه سهواً و يا عمداً باشد) به عنوان متخلف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.         

زمان برگزاری، توزيع كارت اينترنتي و محل آزمون کاردانی به کارشناسی

براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1395 (براي آن دسته از رشته هاي امتحاني كه پذيرش آنها با آزمون است) در روز جمعه مورخ 1395/05/22 برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز سه‌شنبه مورخ 1395/05/19 لغايت روز پنجشنبه مورخ 1395/05/21 با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در آزمون و راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 31 تقاضانامه تعيين مي‌گردد. لذا مقتضي است داوطلبان با مراجعه به دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمايند.
 
زمان انتخاب كد رشته محل هاي انتخابي:
 بر اساس برنامه زماني، همزمان با ثبت نام براي شركت در آزمون،كليه داوطلبان متقاضي رشته هاي امتحاني پذيرش باآزمون و پذيرش بدون آزمون مقطع كارداني به كارشناسي ناپيوسته لازم است پس از مطالعه شرايط و ضوابط هر يك از كد رشته هاي انتخابي، نسبت به انتخاب كد رشته محل هاي خود اقدام نمايند.

ای اطلاع از نحوه ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1395 با شماره زیر تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

www.sanjesh.org

 

www.sanjesh.org نحوه ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون كارداني به كارشناسي سال 1395 ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی95 بت نام در کنکور کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی95 اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره اعلام شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1395 نحوه ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون كارداني به كارشناسي دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانلود دفترچه راهنماي ثبت‌نام کنکور کاردانی به کارشناسی نحوه ثبت‌نام کنکور کاردانی به کارشناسی ثبت‌نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی نحوه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی نحوه قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی انتخاب رشته اینترنتی کنکور کاردانی به کارشناسی انتخاب رشته مجازی کنکور کاردانی به کارشناسی انتخاب رشته تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی مدارك و اطلاعات مورد نياز جهت ثبت‌نام کنکور کاردانی به کارشناسی نحوه پرداخت هزينه ثبت‌نام شركت در آزمون کاردانی به کارشناسی پرداخت هزينه ثبت‌نام شركت در گزينش رشته هاي تحصيلي موسسات آموزش عالي غير دولتي– غيرانتفاعي زمان برگزاری، توزيع كارت اينترنتي و محل آزمون کاردانی به کارشناسی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید