سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

کشور سوئد جزو کشورهایی است که همواره مورد توجه متقاضیان ایرانی اخذ کشورهای اروپا بوده است ، چرا که عده زیادی از ایرانیان در سالهای بین 2000 تا 2010 نائل به اخذ اقامت تحصیلی ، کاری و پناهندگی و حتی سرمایه گذاری در کشور سوئد گردیده اند . در سال 2011 قوانین مهاجرتی سوئد مانند چند کشور اروپایی دیگر نظیر هلند و دانمارک شامل تغییرات بسزایی ...

 

بورسیه تحصیلی کشور سوئد

بورسیه تحصیلی کشور سوئد

کشور سوئد جزو کشورهایی است که همواره مورد توجه متقاضیان ایرانی اخذ کشورهای اروپا بوده است ، چرا که عده زیادی از ایرانیان در سالهای بین 2000 تا 2010 نائل به اخذ اقامت تحصیلی ، کاری و پناهندگی و حتی سرمایه گذاری در کشور سوئد گردیده اند . در سال 2011 قوانین مهاجرتی سوئد مانند چند کشور اروپایی دیگر نظیر هلند و دانمارک شامل تغییرات بسزایی شده است . مهم ترین این تغییرات بازنگری در قوانین نظام آموزشی و مخارج تحصیلات در کشور سوئد می باشد .

از این سال به بعد تحصیل در دانشگاه های کشور سوئد ، مستلزم پرداخت هزینه گردید و دانشجویان برخلاف سال های گذشته که قادر بودند در بهترین دانشگاه های سوئد به صورت کاملاٌ رایگان تحصیلات خود را ادامه دهند از این زمان به بعد ملزم به پرداخت هزینه هایی که تقریبا معادل 10 تا 12 هزار یورو در سال میباشد ، گردیده اند ولی کماکان تحصیلات در کشور سوئد مورد استقبال دانشجویان خارجی و به خصوص دانشجویان ایرانی علاقه مند به اخذ اقامت سوئد قرار دارد . چراکه این کشور از جمله کشورهای پیش رو در صنایعی نظیر مهندسی کامپیوتر ، پزشکی و بسیاری دیگر از رشته ها می باشد و این حقیقت کشور سوئد را به بازاری بی نظیر جهت یافتن فرصت های شغلی پس از دوره تحصیل بدل کرده است .

برای اطلاع درباره بورسیه و تحصیل در دانشگاه های سوئد و راهنمایی درباره اعزام و سوال درباره موارد زیر با مشاوران مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید:

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

9099071375

در صورت شلوغ بودن خطوط دوباره تماس بگیرید

برای مشاوره درباره:

نحوه اقدام برای بورسیه کشورسوئد

زبان تدریس در کشورسوئد

حق کاردر کشور سوئد

هزینه های زندگی در کشور سوئد

مدارک مورد نیازبرای بورسیه کشور سوئد

و...

می توانید با کادر مجرب سامانه ندای شماور تماس بگیرید تماس فقط از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید