سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

 ثبت نام و اعلام نتایج مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پایه هفتم و دهم azmoon.medu.ir

www.azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام و معرفی منابع آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه هفتم و دهم azmoon.medu.ir

جهت دریافت مشاوره ثبت نام و قبولی در مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه شرکت در آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم azmoon.medu.ir

ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم و ثبت نام تیزهوشان پایه دهم به صورت کشوری و همزمان میباشد. ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 - 1400 هم براساس زمان بندی سال های گذشته ثبت نام آزمون های سمپاد، از فروردین ماه سال 99 شروع شده و به مدت دو هفته دامه خواهد داشت. ثبت نام آزمون تیزهوشان سال 99 از طریق سایت سمپاد (azmoon.medu.ir ) و بصورت اینترنتی می باشد. زمان دقیق ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان سال 99 به محض اینکه مشخص گردید از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.

مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی هرساله با برگزاری آزمون ورودی دانش آموزان مستعد و باهوش را برای ادامه تحصیل در این مدارس جذب می نمایند. تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه متوسطه اول و متوسطه دوم امکانپذیر می باشد و هرساله آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم برگزار می گردد . پس در نظر داشته باشید که امکان تحصیل در مدارس تیزهوشان برای پایه ابتدایی مقدور نمی باشد.

ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 99 از میان دانش آموزان پایه ششم صورت می گیرد. ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم 99 از میان دانش آموزان پایه نهم صورت می گیرد.دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 تمامی شرایط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان را برای آشنایی داوطلبان جهت شرکت در آزمون تیزهوشان 99 در اختیار داوطلبان قرار می دهد. دانش آموزان برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان میتوانند با دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 99 از شرایط ثبت نام اطلاع پیدا کنند.

شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در دو پایه هفتم و دهم متفاوت می باشد. دانش آموزان پایه نهم که تصمیم به شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را دارند توجه داشته باشند که برای شرکت در آزمون تیزهوشان باید حداقل معدل آن ها در پایه هشتم 19 بوده باشد و جهت شرکت در آزمون نمونه دولتی پایه دهم باید معدل کل آنها در پایه نهم 17 به بالا باشد تا مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون باشند. دانش آموزان پایه نهم در صورت داشتن شرایط ثبت نام میتوانند برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی متوسطه دوم به سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir مراجعه نموده و وارد سامانه ثبت نام شوند.

دانش آموزان پایه ششم که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان را دارند بایستی در تمامی دروس نوبت دوم پایه ششم نمرات خیلی خوب را کسب نمایند. این داوطلبان در صورت دارا بون شرایط ثبت نام میتوانند با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس استعدادای درخشان متوسطه اول به نشانی اینترنتی hoosh.medu.ir با وارد نمودن کد ملی و رمز همگام خو.د وارد سامانه شده و فرم تقاضانامه اینترنتی برای شرکت در آزمون سنجش هوش ششم به هفتم را تکمیل نمایند.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در چند مرحله صورت میگیرد : مرحله اول مراجعه به سایت azmoon.medu.ir و تکمیل فرم ثبت نام می باشد. مرحله دوم مربوط به پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی می باشد که بصورت اینترنتی و از طریق سایت های مذکور قابل پرداخت می باشد( پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان در بازه زمانی مشخصی خواهد بود). پس از پرداخت هزینه ثبت نام داوطلبان تکمیل می گردد. مراحل بعدی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی شامل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، دریافت نتایج آزمون و ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان می باشد. تمامی این مراحل از طریق سامانه های فوق انجام می گیرد.

با توجه به بازه زمانی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سال های اخیر ، زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی را فروردین ماه میتوان تخمین زد. داوطلبان باتوجه به اطلاعیه زمان ثبت نام که از طریق سامانه استعدادهای درخشان منتشر خواهد شد میتوانند برای ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی اقدام کنند.

لیست مدارس تیزهوشان

لیست مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و لیست مدارس تیزهوشان نهم به دهم اعلام شد.لیست مدارس تیزهوشان کشور پایه هفتم و لیست مدارس تیزهوشان کشور پایه دهم هم اعلام شد.لیست مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شامل مدارس پسرانه و دخترانه می باشد.ثبت نام مدارس تیزهوشان پسرانه و ثبت نام مدارس تیزهوشان دخترانه هم زمان می باشد و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان 99-1400 می توانند بر اساس منطقه سکونت خود اقدام به انتخاب مدارس تیزهوشان بکنند.

منابع آزمون نهم به دهم تیزهوشان 99 از بین دروس پایه نهم میباشد که دارای ضرایب مختلفی است.در آزمون ششم به هفتم تیزهوشان دروس ریاضی ششم و علوم تجربی ششم دارای اهمیت بالایی میباشند و دانش آموزان برای موفقیت در آزمون تیزهوشان باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشند.در آزمون نهم به دهم تیزهوشان دروس ریاضی نهم و علوم نهم دارای ضریب بالایی میباشند و داوطلبان برای موفقیت در آزمون تیزهوشان باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشند

برای دریافت مشاوره ثبت نام و قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و اطلاع از منابع کمک آموزشی تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 2 شب حتی ایام تعطیل

www.azmoon.medu.ir

 

داوطلبان و والدین گرامی برای اطلاع از اخبار نتایج و ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شاهد فرم های زیر را تکمیل نمایید تا از طریق پیامک به شما عزیزان اطلاع رسانی گردد. 

 

فرم اطلاع رسانی آزمون ها از طریق پیامک

 

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

 

 

 سایت تیزهوشان Azmoon.medu.ir

ثبت نام مدارس مدارس تیزهوشان 99 - 1400

ثبت نام تیزهوشان در دو پایه تحصیلی می باشد: ثبت نام تبرهوشان ششم به هفتم و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم که بصورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد.

ثبت تیزهوشان سال در سراسر کشور انجام می گیرد و کلیه دانش آموزان متقاضی ثبت نام تبزهوشان میتوانند درصورت داشتن شرایط ثبت نام تیزهوشان ، در آزمون تیزهوشان شرکت کنند. ثبت نام مدارس تیزهوشان دارای شرکت کنندگان بسیار بالایی می باشد و سطح آزمون تیزهوشان بسیار بالا می باشد.دانش آموزان پایه ششم برای موفقیت در آزمون تیزهوشان هفتم باید در دروسی که ضرایب بالایی در امتحان تیزهوشان ششم به هفتم دارند بسیار هوشمندانه عمل کنند.در آزمون تیزهوشان دروس علوم و ریاضی ضرایب بالایی دارند و دانش آموزانی که میخواهند در آزمون تیزهوشان 97 موفق باشند باید این دروس را با دقت بیشتری مطالعه کنند.

ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 99 - 1400

ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم به مانند سال های گذشته برگزار می شود. ثبت نام تیزهوشان هفتم از بین دانش آموزان ششم ابتدایی انجام می گیرد.ملاک ثبت نام در مدارس تیزهوشان هفتم شرط معدل می باشد. یعنی دانش آموزان پایه ششم ابتدایی برای شرکت در آزمون تیزهوشان هفتم باید نمرات خیلی خوب و خوب را در دروس ششم ابتدایی کسب کنند.شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و لیست مدارس تیزهوشان ششم به هفتم در قالب دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم منتشر می شود.

ثبت نام تیزهوشان متوسطه دوم 99 - 1400

ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 شروع شده است. ثبت نام تیزهوشان دهم ( ثبت نام تیزهوشان متوسطه دوم 99) از بین دانش آموزان نهم ابتدایی انجام می گیرد.

ملاک ثبت نام در مدارس تیزهوشان دهم شرط معدل می باشد. یعنی دانش آموزان پایه نهم برای شرکت در آزمون تیزهوشان دهم باید معدل مورد نظر را در دروس نهم ابتدایی کسب کنند.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم و لیست مدارس تیزهوشان نهم به دهم در قالب دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم منتشر می شود.

wwww.azmoon.medu.ir

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir می باشد. ثبت نام مدارس تیزهوشان در مقطع ثبت نام تیزهوشان هفتم و ثبت نام تیزهوشان نهم می باشد.ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت www.azmoon.medu.ir می باشد و بصورت اینترنتی انجام می گیرد و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان می توانند برای ثبت نام اینترنتی تیزهوشان با مشاورین سامانه تماس بگیرند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام تیزهوشان

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام تیزهوشان پایه دهم:

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان مدارکی لازم است که شامل:عکس پرسنلی داوطلب،اطلاعات هویتی داوطلب،اطلاعات والدین داوطلب،شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان می باشد و داوطلبان باید موقع ثبت نام تیزهوشان 99 به همراه داشته باشند.

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان، پس از ثبت نام اولیه مدارس تیزهوشان باید هزینه ثبت نام تیزهوشان را پرداخت کنند تا ثبت نام آنها تکمیل شود. پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان می باشد.

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

دریافت کارت آزمون تیزهوشان برای ورود به مدارس تیزهوشان معمولا 10 روز مانده به زمان برگزاری آزمون توزیع می گردد.ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم سال 99 و ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم سال 99 در سراسر کشور انجام میگیرد و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان باید ثبت نام خود را بصورت اینترنتی ( www.azmoon.medu.ir) انجام بدهند.

داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان باید توجه داشته باشند که شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم 99 نسبت به سال های قبل کمی متفاوت تر می باشد.دانش آموزانی که داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان میباشند میتوانند برای مشاوره قبولی در مدارس تیزهوشان و اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان و همچنین پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان با مشاورین سامانه تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی ثبت نام مدارس تیزهوشان 99

مشاوره قبولی و موفقیت در آزمون مدارس تیزهوشان 99

 www.azmoon.medu.ir

مشاوره تخصصی آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان

کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان 99-99

زمان و شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم 99-99

ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی 99

ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم 99

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم 99

سایت تیزهوشان 99 www.azmoon.srttu.edu 

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

دانلود نمونه سوالات آزمون هفتم تیزهوشان

دانلود نمونه سوالات آزمون نهم تیزهوشان

سایت ثبت نام تیزهوشان 99

برای دریافت مشاوره ثبت نام و قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 2 شب حتی ایام تعطیل

 www.azmoon.medu.ir

 

نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان

جنست خود را انتخاب نمایید..(*)
ورودی نامعتبر

پایه تحصیلی خود را انتخاب نمایید(*)
ورودی نامعتبر

استان خود را انتخاب نمایید(*)
ورودی نامعتبر

 

استعداد تحلیلی ( مجموع سوالات: 15 سوال )

تعداد پاسخ صحیح(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ اشتباه(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ نزده(*)
ورودی نامعتبر

 

قرآن ( مجموع سوالات: 8 سوال )

تعداد پاسخ صحیح(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ اشتباه(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ نزده(*)
ورودی نامعتبر

 

فارسی ( مجموع سوالات: 15 سوال )

تعدا پاسخ صحیح(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ اشتباه(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ نزده(*)
ورودی نامعتبر

 

مطالعات اجتماعی ( مجموع سوالات: 15 سوال )

تعداد پاسخ صحیح(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ اشتباه(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ نزده(*)
ورودی نامعتبر

 

علوم تجربی ( مجموع سوالات: 17 سوال )

تعداد پاسخ صحیح(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ اشتباه(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ نزده(*)
ورودی نامعتبر

 

ریاضی ( مجموع سوالات: 20 سوال )

تعداد پاسخ صحیح(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ اشتباه(*)
ورودی نامعتبر

تعداد پاسخ نزده(*)
ورودی نامعتبر

 
نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

شماره همراه بدون صفر برای دریافت نتیجه(*)
ورودی نامعتبر

مثال 9121111111

دیدگاه‌ها   

0 #40 مبینا 1397-10-18 15:14
سلام اگر تدر مدارس تیزهوشان غیر رشته دهیم فرقی در ضرایب آزمون ورودی ایجاد میشه؟
ندای مشاور : تغییر رشته در مدارس تیزهوشان پس از قبولی در مدارس تیزهوشان و یکسال تحصیل در این مدارس امکانپذیر می باشد.
نقل قول کردن
+1 #39 مینا 1397-10-12 13:46
سلام سامانه همگام چرا پاسخگو نیست اعلام نتایج و از گجا ببینیم
نقل قول کردن
0 #38 سعید 1397-10-12 13:42
سلام رمز ورود رو اشتباه زدم صفحه ام باز نمیشه چکار کنم؟
ندای مشاور : رمز ورود همگام رو اشتباه بزنید باید بعد گذشت 2 ساعت مجددا برای ورود به سایت تیزهوشان اقدام نمایید.
نقل قول کردن
0 #37 خضرلو 1397-10-11 15:46
سلام ایا امکان تغییر رشته در تیزهوشان هست.
ندای مشاور : تغییر رشته در مدارس تیزهوشان در سال اول امکانپذیر نمی باشد و شما میتوانید از سال دوم اقدام کنید.
نقل قول کردن
+5 #36 ARMY 1397-05-07 23:44
با سلام خوشبختانه من نتایج هر دو آزمون استعدادهای درخشان و همچنین نمونه دولتی رو دریافت کردم.حالا به شما هم میگم تا بتونید از همین حالا وارد بشید و نتایج رو ببینید.به امید اینها منتظر نشینشید که حالا حالاها جوابتونو نمیدن.میتونید وارد سایتwww.hamgam" medu.ir"بشید و اونجا از پنل داشبورد اصلی دانش آموز وارد بخش"استعدادهای درخشان و نمونه دولتی"شده و روی بخش ثبت نام کلیک کنید.بعد اگه ان شاءا...قبول شده باشید میزنه پذیرفته شده در رشته ی...مدرسه ی... و اگر هم که خدای نکرده قبول نشده باشید با هایلایت قرمز مینویسه عدم پذیرش.موفق و پیروز باشید.ان شاءا... که شما هم جزو قبولی های این دو آزمون پر افتخار و سرنوشت ساز و مهم باشید.از الهن دیگه صبر نکنید. همین حالا وارد سایت بشید.
نقل قول کردن
+2 #35 ghasem 1397-05-07 13:10
با عرض سلام وخسته نباشید می خواستم بدانم این جواب های آزمون تیز هوشان کی میاد دیگه خسته شدیم دیگه دیگه بسه دیگه مردیم از انتظار
نقل قول کردن
+4 #34 زهرا 1397-05-07 12:29
با سلام و خسته نباشید ما باید در این 2هفته در یک مدرسه ثبت نام کنیم جواب ازمون نمونه دولتی کی میاد. با تشکر
نقل قول کردن
+3 #33 محمد حسین 1397-05-02 09:27
ببخشید یک تاریخ معین برای اعلام نتیجه به ما بدهید حتما باید از استرس بمیریم بعد نتایج رو بزنید اگه میشه بگید تاریخ اعلام نتایج فارس کی میاد
نقل قول کردن
+5 #32 ارتمیس 1397-05-02 00:36
سلام من معدل کل نهم ام 20ولی هشتم ام طبق کارنامه ای که گرفته بودم 19/98بود ولی امروز که برونده رو گر فتم دیدم به اشتباه تو برونده و سیستم زدن 19/45و مدرسه هم دنبال درست کردنش اندو حالا بعد از یک سال معدلم توسیستم خراب زدن و می خوان حالا درستش کنن و همون 19/98 رو تو سیستم ثبت کنن من هم موقع ثبت نامه نمونه همون چیزی که می دونستم زدم ولی تو سیستم که به اشتباه چیز دیگه بوده ببجشید ممکن برام مشکل بوجود بیاد اگه میشه کمک کنید
نقل قول کردن
+1 #31 hakan 1397-04-29 23:47
به نقل از hakan2:
به نقل از hakan:
با سلام.من میخواستم بدونم کارنامه نمونه دولتی و تیز هوشان اومده یا کی میاد و باید از کجا دریافتش کنم؟از استان اردبیل هستم

امروز خبر رسید تا قبل بیستم حتما میاد :P :roll: :roll: :roll:

فعلا امروز که سی ام هست هیچ جوابی نیومده...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور