سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام کنکور سراسری 98

ثبت نام کنکور سراسری 96

ثبت نام کنکور سراسری 98

برای مشاوره ثبت نام کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از موبایل همراه اول 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام کنکور سراسری سال 98 در پنج گروه اصلی برگزار می گردد که عبارتند از : گروه علوم تجربی ، گروه فنی ریاضی ، گروه علوم انسانی ، گروه هنر و گروه زبان. داوطلبان شرکت در گروه های علوم تجربی و ریاضی و علوم انسانی می توانند علاوه بر گروه انتخابی خود در یکی از گزوه های هنر و زبان نیز شرکت کنند. ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می پذیرد.

کنکور یکی از بزرگترین مشکلات دانش آموزان کشور می باشد که تقریبا اکثر داوطلبان پس از دریافت مدرک دیپلم و یا حتی دوران دبیرستان به یه نحوی استرس کنکور را دارند. البته در سال های اخیر با توجه به افزایش تعداد رشته هایی که به صورت بدون کنکور یعنی براساس سوابق تحصیلی و یا حتی بدون سوابق تحصیلی انجام می گیرد، استرس ثبت نام کنکور سراسری و ورود به دانشگاه در داوطلبان کمتر شده است. دانشگاه هایی که به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرند عبارتند از: دانشگاه پیام نور، موسسات غیرانتفاعی، دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه آزاد.

ولی با این همه هنوز رقابت بر سر قبولی در دانشگاه های سراسری بالا می باشد بخصوص دانشگاه های دولتی شهرهای بزرگ مانند تهران و... معمولا والدین برای قبولی فرزندانشان در رشته های خوب و دانشگاه های خوب هزینه های زیادی را متحمل می شوند از کلاس های کنکور گرفته تا خرید بسته های آموزشی گران قیمت که به در واقع بتوانند آینده خوبی را برای فرزندان خود بسازند ولی به این موضوع توجهی نمی کنند که مهمترین مساله برای قبولی در کنکور داشتن انگیزه در دانش آموز و داوطلب کنکور می باشد نه صرفا داشتن بسته اموزشی یا کلاس های کنکور.

قبل از اینکه دانش آموز وارد پروسه ثبت نام کنکور شود ابتدا باید هدفی برای دانش اموز ایجاد نمود و آینده ای واضح از این مسیری که طی می کند ایجاد کرد تا داوطلب با چشمان باز و با انگیزه برای رسیدن به هدف تلاش کند چون بدون داشتن هدف مشخص هیچ داوطلبی نمی تواند نتیجه مطلوبی در این راه بگیرد. زیرا بدون داشتن هدف و صرفا مجبور کردن داوطلب به خواندن درس خواندن باعث ازار و دلسردی داوطلب از درس و کتاب می شویم.

ثبت نام کنکور سراسری 96

راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98

دومین مرحله برای موفقیت در کنکور سراسری 98 شناخت منابعی می باشد که در کنکور از آن ها برای طرح سوال استفاده می شود. اکثر داوطلبان بطور کلی از کتاب های درسی خود که مرجع اصلی طرح سوال در کنکور می باشند غافل شده و بدون اینکه تسلطی به متن و تمرین های درسی داشته باشند به سراغ کتاب های کمک درسی می روند که این مساله یکی از بزرگترین اشتباهات داوطلبان می باشند زیرا که سوالات کنکور چیزی خارج از مباحث کتاب درسی نمی باشد.

برای اطلاع از منابع درسی کنکور سراسری سال 99-98 می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

منابع کنکور علوم تجربی 98

منابع کنکور علوم انسانی 98

منابع کنکور ریاضی 98

منابع کنکور هنر 98

منابع کنکور زبان 98

مراحل ثبت نام کنکور سراسری 98

مرحله بعدی بعد از ثبت نام کنکور سراسری 98 و شناخت منابع درست ایجاد هدف و انگیزه در داوطلب و شناخت داوطلب از منابعی که در کنکور از آن ها برای طرح سوال استفاده قرار می گیرند ، داشتن برنامه ریزی برای کنکور سراسری می باشد. انسان های موفق در طول زندگی خود برای تمامی کارهای خود حتی کارهای کوچک برنامه ریزی می کنند و برنامه ریزی بزرگترین اصل در رسیدن به موفقیت می باشد.

برنامه ریزی کنکور باید انعطاف پذیر بوده و قابل اجرا باشد و برای هر داوطلب با توجه به روحیه خود داوطلب انجام گیرد زیرا اخلاق و روحیه هر شخصی متفاوت از شخص دیگر می باشد برای مثال یک داوطلب در صبح زود می تواند درس بخواند و یک داوطلب در اخر شب. بنابراین باید قبل از برنامه ریزی برای کنکور سراسری ابتدا شناختی از روحیات داوطلب انجام گیرد و سپس اقدام به تنظیم برنامه درسی برای داوطلب نمود مساله ای که بسیاری از مشاوران در برنامه ریزی کنکور از آن غافل می شوند. همچنین برنامه باید به گونه ای باشد که داوطلب را محدود به ساعات خاصی نکند و حالت تخیلی نداشته باشد و قابل اجرا بوده و حالت واقع بینانه داشته باشد. بهترین برنامه ساده ترین برنامه می باشد و از پیچیدگی و سردرگمی داوطلب باید جلوگیری کرد.

برنامه ریزی کنکور 98

بعد از برنامه ریزی درست و تسلط کامل به کتاب های درسی داوطلبان باید شناخت درستی از بهترین منابع کنکور سراسری داشته باشد. همیشه این را باید در نظر داشت که با زیاد خواندن در کنکور موفق نمی شویم بلکه با درست خواندن در کنکور موفق می شویم.

انتخاب بهترین منابع کمک درسی کنکور سراسری باعث می شود داوطلب به جای اینکه در بین کتاب های غیراصولی و غیر استاندارد سردرگم شود فقط با خواندن چند کتاب به تمامی مطالب درسی تسلط یابد.و در آخر داوطلب کنکور باید یک ارزیابی از میزان درک مطالب درسی خود داشته باشد که بتواند ضعف های خود را شناخته و آن ها را پوشش دهد که این ارزیابی می تواند با تست زنی انجام گیرد و بهترین منبع برای تست زنی کنکور سراسری سوالات چند سال اخیر کنکور می باشد نه تست های تالیفی غیر اصولی.

مرکز مشاوره سامانه ندای مشاور با بهره گیری از نفرات برتر کنکور سراسری می تواند شما داوطلبان را در رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه شما یاری رساند. خدماتی که در این مرکز انجام می گیرد عبارتند از:

مشاوره و راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98

1- ثبت نام کنکور سراسری 98 و ارائه مشاوره تحصیلی کنکور سراسری 98

2- بررسی روحیات و اخلاقیات داوطلب کنکور

3- برنامه ریزی کنکور سراسری با توجه به روحیات و اخلاقیات داوطلب کنکور سراسری

4- معرفی بهترین منابع کمک درسی کنکور سراسری

5- ارائه برنامه روزانه محور ، هفتگی محور، ماهانه محور و بلند مدت برای داوطلبان تا برنامه به صورت یکنواخت و سخت نبوده و داوطلب بتواند در کنار فشار درس خواندن از مطالعه نیز لذت ببرد.

6- پشتیبانی داوطلب تا روز کنکور و پاسخگویی به تمامی سوالات و مشکلات داوطلبان

7- انتخاب یک مشاور ثابت تا روز کنکور

8- دسترسی به مشاور خود همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

9- معرفی رشته های و آینده کاری و آینده علمی رشته های کنکور سراسری تا داوطلب قبل از هر جیز هدف و رشته ای که می خواهد در آن رشته مشغول به تحصیل شود را انتخاب نماید

برای مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی تلفنی کنکور می توانید با مشاوران مجرب سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98

زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 از روز چهارشنبه 97/11/24 لغایت پنجشنبه 97/12/02 خواهد بود و همچنین زمان برگزاری کنکور سراسری کارشناسی 98 در روزهای  98/04/13 و 98/04/14 خواهد بود.

. ثبت نام کنکور سراسری از طریق سایت www.sanjesh.org انجام می گیرد.  ثبت نام کنکور 98 در گروه های آزمایشی مختلفی انجام می گیرد که شامل ثبت نام کنکور سراسری در گروه آزمایشی اصلی و ثبت نام کنکور سراسری در گروه شناور می باشد که داوطلبان از الان باید انتخاب خود را انجام دهند زیرا بعد از ثبت نام دیگر نمی توانند انتخاب خود را تغییر دهند. پس داوطلبان با دقت انتخاب خود را انجام داده و نسبت به ثبت نام کنکور سراسری اقدام نمایید.

ثبت نام و برنامه ریزی کنکور 98

بسیاری از داوطلبان بدون آگاهی و با اصرار والدین وارد رشته خاصی می شوند که متاسفانه بعد از طی چند سال از انتخاب خود پشیمان می شوند. بنابراین توصیه می شود در انتخاب رشته کمال دقت را انجام داده و با دید باز انتخاب کنند.داوطلبان دقت داشته باشند قبل از ثبت نام کنکور سراسری 98 و ورود به یک رشته ابتدا چارت دقیق رشته مورد نظر را مطالعه کنند زیرا ممکن است نتوانند در دانشگاه بعضی از واحدها را بگذرانند که این عامل خود می توانند سبب گردد داوطلبان بیش از پیش از درس خسته گردند.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98

ثبت نام کنکور سراسری دارای شرایط و ضوابط مشخصی می باشد که در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98 منتشر می شود. داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور سراسری 98 می باشند می توانند با دانلود دفترچه کنکور 98 از شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98 اطلاع داشته باشند.متقاضیان شرکت در کنکور سراسری 98 ( کنکور سراسری تجربی، کنکور سراسری ریاضی، کنکور سراسری انسانی، کنکور سراسری هنر و کنکور سراسری زبان ) باید با مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کنکور سراسری با آگاهی کامل ثبت نام خود را در گروه آموزشی مورد نظر خود انجام دهند.

شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98

ثبت نام کنکور سراسری 98 و شرکت در کنکور سراسری سال 98 دارای شرایط و ضوابطی می باشد که با اطلاع داشتن از این شرایط می توانید شانس قبولی خود در کنکور سراسری را افزایش دهید.داوطلبان برای شرکت در ثبت نام کنکور سراسری 98 باید توجه داشته باشند که در گروه آموزشی خود حتما شرکت کنند.

برای اطلاع از شرایط و ظوابط می توانید دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 را دانلود کرده و یا با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

دفترچه ثبت نام کنکور شامل اطلاعات ذیل می باشد:

شرایط عمومی ثبت نام کنکور سراسری 98

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری 98

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 98

مراحل ثبت نام کنکور سراسری 98

نحوه ویرایش ثبت نام کنکور سراسری 98

زمان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

زمان برگزاری کنکور سراسری

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری

زمان و نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری

زمان دریافت کارنامه نهایی (کارنامه سبز) کنکور سراسری

زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

لینک های مفید:

برنامه ریزی برای کنکور تجربی

برنامه ریزی برای کنکور انسانی

برنامه ریزی برای کنکور ریاضی

برنامه ریزی برای کنکور زبان

برنامه ریزی برای کنکور هنر

انتخاب رشته کنکور سراسری

اعلام نتایج کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور