تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

زمان بررسی پرونده و اعلام نتایج متقاضیان جذب هیات علمی وزارت علوم

📚 خلاصه ای از مقاله زمان بررسی پرونده و اعلام نتایج متقاضیان جذب هیات علمی وزارت علوم:

رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم ضمن تشریح روند بررسی پرونده متقاضیان جذب هیات علمی تاکید کرد: بررسی‌ پرونده متقاضیان عضویت در هیات علمی وزارت علوم از چهارم خرداد ماه سال ۹۹ شروع می‌شود و نتیجه نهایی حداکثر تا اول مرداد 99 از طریق دانشگاه به متقاضیان اعلام خواهد شد. دکتر رضوان طلب در […]

زمان بررسی پرونده و اعلام نتایج متقاضیان جذب هیات علمی وزارت علوم

زمان بررسی پرونده و اعلام نتایج متقاضیان جذب هیات علمی وزارت علوم

رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم ضمن تشریح روند بررسی پرونده متقاضیان جذب هیات علمی تاکید کرد: بررسی‌ پرونده متقاضیان عضویت در هیات علمی وزارت علوم از چهارم خرداد ماه سال ۹۹ شروع می‌شود و نتیجه نهایی حداکثر تا اول مرداد 99 از طریق دانشگاه به متقاضیان اعلام خواهد شد.

دکتر رضوان طلب در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: فراخوان دانشگاه‌ ها و مراکز آموزش عالی برای جذب هیات علمی پیمانی از ۲۱ دی‌ ماه آغاز شد و این اعلام نیاز تا روز دوشنبه ۳۰ دی‌ ماه به مدت هشت روز کاری ادامه داشت. مرکز نظارت از اول تا ۱۵ بهمن ماه به مدت ۱۰ روز کاری فرصت داشت اعلام نیاز دانشگاه‌ ها و تخصیص ظرفیت‌ ها را بررسی کرده و تا ۲۰ بهمن ماه نیز نتایج تطبیق نیازها با تاییدیه مرکز نظارت جذب را اعلام کند.

وی در خصوص روند ثبت نام متقاضیان تاکید کرد: فراخوان جذب اعضای هیات علمی از روز پنجشنبه ۲۴ بهمن 98 آغاز شد و این مهلت ششم اسفند ماه پایان یافت و بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیات اجرایی جذب دانشگاه‌ ها به مدت پنج روز انجام گرفت و پرونده‌ های متقاضیان دارای شرایط اولیه نیز طی هفت روز کاری به کمیته‌ های بررسی توانایی‌ های علمی و صلاحیت‌ های عمومی ارسال شد که در نهایت نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه به مدت ۴۵ روز کاری انجام شد.

به گفته رضوان طلب،‌ بر اساس اعلام وزارت علوم تحقیقات و فناوری ، بررسی های جذب هیات علمی در دانشگاه‌ها تا سوم خرداد ماه سال ۹۹ ادامه دارد و در نهایت این بررسی‌ ها در مرکز جذب هیات علمی از چهارم خرداد ماه سال ۹۹ شروع می شود و تا ۲۱ تیرماه ۹۹ ادامه دارد و نتیجه نهایی فراخوان فوق، حداکثر تا اول مرداد 99 از طریق دانشگاه به متقاضیان اعلام خواهد شد.

رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم خاطر نشان کرد: بر اساس اعلام مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم، با توجه به محدودیت‌ های مربوط به اختصاص ردیف استخدامی انتظار می‌رود دانشگاه ها برای اعلام نیاز در این فراخوان صرفا به ثبت حداقل‌ ها در تطابق با نقشه جامع علمی کشور و مجوزهای مربوطه اکتفا نموده و از هر گونه ثبت نیاز تخمینی خودداری شود.

در این بخش مطالعه ثبت نام کنکور دکتری می تواند مفید باشد.

به گزارش ایسنا،‌ وزیر علوم سال گذشته طی دستوری به رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی این وزارتخانه ابلاغ کرد که در این دوره سهمیه جذب خواهران در بیست و سومین فراخوان جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه‌ های تک‌ جنسیتی خواهران به دو برابر افزایش یابد.

منبع

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون جامع و ثبت نام تکمیلی ترم دانشگاه آزاد با مشاوران ندای مشاور در ارتباط باشید.
تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
تماس از استان تـهران با تلفن ثابت: ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴
تماس از طریق همراه اول با شماره: ۹۹۲۲۱۱۰۶
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان بررسی پرونده و اعلام نتایج متقاضیان جذب هیات علمی وزارت علوم

زمان بررسی پرونده و اعلام نتایج متقاضیان جذب هیات علمی وزارت علوم

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

زمان بررسی پرونده و اعلام نتایج متقاضیان جذب هیات علمی وزارت علوم

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل