تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

میزان اهمیت مصاحبه دکتری به نسبت آزمون کتبی

📚 خلاصه ای از مقاله میزان اهمیت مصاحبه دکتری به نسبت آزمون کتبی:

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه مصاحبه دکتری مهم تر از امتحانی است که به صورت آزمون کتبی دانشجو ارائه می کند، گفت: صحبت و گفت و گو تیم بررسی کننده امری حیاتی و واجب است و باید این کار انجام شود. یعقوب فتح الهی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت […]

میزان اهمیت مصاحبه دکتری به نسبت آزمون کتبی

میزان اهمیت مصاحبه دکتری به نسبت آزمون کتبی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه مصاحبه دکتری مهم تر از امتحانی است که به صورت آزمون کتبی دانشجو ارائه می کند، گفت: صحبت و گفت و گو تیم بررسی کننده امری حیاتی و واجب است و باید این کار انجام شود.

یعقوب فتح الهی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در گفت و گو با خبرنگار علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس در این رابطه با بیان اینکه دانشجویان تحصیلات تکمیلی علی الخصوص دوره دکترا باید با دو شاخص انتخاب شوند، ادامه داد : عضو هیات علمی ما در داخل دپارتمان در چه زمینه ی تحقیقاتی برای کشور کار می کند و با کدام بخش صنعتی کار انجام می دهد و برای توسعه و پیشرفت آن بخش صنعتی کار عملی می کند.

وی ادامه داد: بنابراین دانشجویی را انتخاب می کنیم که توانایی و استعداد و قابلیت‌ متناسب با این کاری باشد که ما در حال انجام آن هستیم.

مطالعه ثبت نام کنکور دکتری می تواند در این زمینه مفید باشد.

*مصاحبه تیم بررسی کننده با دانشجو دکتری امری حیاتی و واجب است

فتح الهی خاطر نشان کرد: بررسی رزومه دانشجو، بیوگرافی دانشجو، سوابق تحصیلی و پژوهشی و به علاوه صحبت و گفت و گو تیم بررسی کننده با دانشجو دکتری امری حیاتی و واجب است و باید این کار را انجام دهیم.

*مصاحبه دکتری مهم تر از  آن امتحانی است که به صورت آزمون کتبی دانشجو ارائه می کند

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس یاد آور شد: مصاحبه دکتری مهم تر از آن امتحانی است که به صورت آزمون کتبی دانشجو ارائه می کند.

وی با تاکید بر اینکه مصاحبه بخش بسیار مهمی است که کمک می کند اولا دانشجو در موقعیت خاصی قرار بگیرد و از استعداد خود برای پیشرفت کشور استفاده کند و دوما چون عضو هیات علمی برای بخش صنعتی کار می کند دانشجو می تواند از محل آن پروژه حقوقی دریافت کند و در مقابل کاری انجام می دهد و عضو هیات علمی می تواند تعهدات پژوهشی خود را در آن صنعت به خوبی انجام دهد بنابراین یک کار بسیار مهم است.

منبع

براي دريافت مشاوره در زمينه آزمون و یا مصاحبه دکتری
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از استان تـهران با تلفن ثابت: 9092305784
تماس از طريق همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويي همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتي ايام تعطيل

میزان اهمیت مصاحبه دکتری به نسبت آزمون کتبی

میزان اهمیت مصاحبه دکتری به نسبت آزمون کتبی

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

میزان اهمیت مصاحبه دکتری به نسبت آزمون کتبی

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل