سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

KONKUR

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

برای مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 با شماره زیر تماس بگیرید

9099071375

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

 

کنکور کارشناسی ارشد یکی از مهمترین چالش پیش رو برای داوطلبان و متقاضیان تحصیل در مقاطع دانشگاهی و تحصیلات تکمیلی می باشد و داوطلبان تمایل به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و موفقیت در این آزمون را دارند.

در سالهای اخیر با توجه به افزایش چشمگیر داوطلبان برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به مراتب تعداد داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد بسیار بیشتر از قبل شده است و داوطلبان بایستی برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و کسب رتبه دلخواه خود برنامه ریزی دقیق و منظمی را برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد داشته باشند.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 از روز پنجشنبه 16 آذرماه شروع می شود و تا 22 آذر ماه ادامه خواهد داشت و همه داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97 بایستی در بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

همانطور که میدانید آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ادغام شده است و در واقع یک آزمون مشترک در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد برگزار می شود، پس متقاضیان عزیز میتوانند با ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد که از طریق سایت www.sanjesh.org صورت می گیرد علاوه بر انتخاب رشته دانشگاه های سراسری در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز شرکت نمایند.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از زمان شروع ثبت نام به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و داوطلبان عزیز باید در تکمیل اطلاعات فردی خود نهایت دقت رو داشته باشند و مجموعه امتحانی خود را که قصد شرکت در آن را دارند انتخاب نمایند.

نحوه ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 97 : همانطور که در بالا اشاره کردیم ثبت نام آزمون ورودی کارشناسی ارشد 97 از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می گیرد و همه داوطلبان عزیز بایستی از این سایت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. قبل از انجام ثبت نام داوطلبان عزیز با دریافت دفترچه راهنمای کنکور کارشناسی ارشد از شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد اطلاعات لازم را بدست آورده و همچنین کد مجموعه امتحانی خود را مشخص نمایند.

سپس با مراجعه به قسمت خرید کارت ، کارت اعتباری و سریال ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 را بصورت آنلاین از سالیت خریداری نموده تا با استفاده از شماره سریال مجاز به ورود به صفحه ثبت نام در آزمون ارشد شوند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که سایت سازمان سنجش فرصتی مجدد برای ویرایش ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را در نظر می گیرد و داوطلبانی که در بازه زمانی اعلام شده موفق به ویرایش اطلاعات نشده اند در این فرصت می توانند اقدام به ویرایش نمایند.

داوطلبان عزیز می توانند برای دریافت مشاوره تحصیلی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد و همجنین اطلاع از منابع آزمون کارشناسی ارشد 97 با مشاورین سامانه ندای مشاور تماس بگیرند

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور