سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97-98

daneshgah azad

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97-98

برای مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با شماره زیر تماس بگیرید

9099071375

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

 

داوطلبان و متقاضیان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد برای تحصیل در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بایستی در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت نمایند . کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال های نه چندان دور به صورت مستقل و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد صورت می گرفت ولی در سال های اخیر کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و کنکور کارشناسی ارشد سراسری ادغام گردیده و در واقع یک آزمون مشترک در مقطع ارشد برگزار می شود و داوطلبان بر اساس رتبه کسب شده در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت مینمایند.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

همانطور که بیان کردیم زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد همزمان با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری می باشد و از طریق سایت سازمان سنجش کشور صورت می گیرد و داوطلبان باید در بازه زمانی اعلام شده که معمولا 16 آذر ماه تا 22 آذر ماه می باشد اقدام به ثبت نام در کنکور ارشد نمایند. با این تفاوت که پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد  داوطلبانی که تمایل به تحصیل در دانشگاه آزاد را دارند باید بصورت جداگانه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را انجام دهند.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org می باشد و داوطلبان عزیز میتوانند بر اساس رتبه و علاقه خود 100 رشته محل را در مجموعه امتحانی خود انتخاب نمایند.

برای انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد داوطلبان باید کارت اعتباری انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد را خریداری نمایند و با وارد کردن شناسه و رمز عبور وارد صفحه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شوند.

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره تحصیلی درباره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانید با مشاورین سامانه ندای مشاور در تماس باشید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97-98

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور