سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

تکمیل ظرفیت کنکور | ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

KONKUR

تکمیل ظرفیت کنکور | ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96-97 از روز سی ام آبان ماه 96 شروع می شود. تکمیل ظرفیت کنکور سراسری برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده اند فرصتی مجددی است تا شانس خود را برای انتخاب رشته هایی که ظرفیتشان تکمیل نشده است مجددا امتحان کنند.

پس همه داوطلبانی که در کنکور شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند مجاز به انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می باشند و میتوانند در دانشگاه های سراسری انتخاب رشته کنند.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری : ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری نیمه دوم مهرماه شروع می گردد . ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96-97 از طریق سایت www.sanjesh.org انجام می گیرد و همه داوطلبان و متقاضیان عزیز با مراجعه به این سایت می توانند دفترچه ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96-97 را دانلود کرده و از شرایط و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور اطلاع پیدا کنند.

هر داوطلبی می تواند 50 رشته محل را براساس علاقه خود در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور 96 انتخاب کند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که در صورت شرکت در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 و قبولی در یکی از کد رشته ها قبولی قبلی آنها در دانشگاه های سراسری لغو گردیده و باید در رشته محل جدید ثبت نام نمایند. پس توصیه می کنیم که داوطلبان حتما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری نهایت دقت را داشته باشند و براساس علاقه خود اقدام به انتخلب رشه کنند.

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می توانید با مشاورین سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور