سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

جهت دریافت کارت آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

كارت‌ شركت در‌ آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه 97/04/12 براي مشاهده و پرينت بر رو پايگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي شركت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده از طریق سایت سازمان سنجش و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، كد ملي، سال تولد و ...) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري و ...) ، كارت شركت در آزمون استخدامی را دریافت نمایند.

توجه : برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت ورود به جلسه آزمون استخدامی الزامی می باشد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی روز جمعه 15 تیر ماه 97 خواهد بود.

 

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور ازطریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان در تاریخ ۲۳ اردیبهشت‌ماه سال ۹۷ آغاز خواهد شد.

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص استخدام دستگاههای اجرایی 97 :

پیرو اطلاعیه مورخ 97/02/17، به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در سال 1397 می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 97/02/23 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 97/02/31 پایان می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان دقت نمایند که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و به درخواستهایی که بعد از تاریخ مذکور برای ثبت‌نام به سازمان سنجش آموزش کشور واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد..

شرایط استخدام دستگاههای اجرایی

داوطلبانی که میخواهند در خصوص مدت زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی و همچنین نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه شغل های محل استخدام و همچنین شرایط احراز می بایست دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی ۹۷ را دانلود کنند جهت دانلود دفترچه راهنما روی لینک پایین در قسمت دفترچه کلیک کنید و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

داوطلبان عزیز که تمایل به ثبت‌نام دارند و متقاضی استخدام هستند می‌توانند جهت اطلاع از جزئیات مربوط به شرایط احراز رشته ها و همچنین شغل محل های استخدام در هریک از دستگاه‌ها با سامانه ندای مشاور تماس بگیرید.

شروع ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی از تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۹۷ می باشد  و همچنین تاریخ برگزاری این آزمون در ۱۵ تیر ماه ۹۷ میباشد.

ثبت‌ نام ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌ های اجرایی

ایثارگرانی که جویای شغل هستند نیز میبایست جهت بهره‌مندی از حداقل سهمیه 25 درصد ویژه ایثارگران باید در آزمون یاد شده شرکت کنند و پس از رقابت با سایر ایثارگران و اخذ بالاترین نمره و قبولی در مصاحبه تخصصی به استخدام دستگاه‌های یاد شده در می‌آیند.

آن دسته از ایثارگرانی می‌توانند از سهمیه حداقل 25 درصد بهره‌مند شوند که حتماً در سامانه سجایا (سامانه جامع اطلاع‌رسانی بنیاد) ثبت بیکاری خود را انجام داده باشند و ایثارگرانی که موفق به این کار نشده‌اند باید قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به بنیاد شهر یا منطقه یا ورود به سایت ایثار و ثبت‌نام در سامانه برخط ثبت بیکاری خود را به انجام برسانند و چنانچه ایثارگری به این کار اقدام نکند امکان ثبت‌نام وی وجود نخواهد داشت.

دفترچه‌های راهنمایی استخدام دستگاههای اجرایی ۹۷

داوطالبان عزیزی که می‌خواهید در رابطه با نحوه دریافت کارت آزمون دستگاه های اجرایی و همچنین اطلاع از شغل محل های استخدام در هریک از دستگاه‌ها با ابهاماتی روبرو شده اید میتوانید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدام فراگیر دستگاههای اجرایی را از لینک زیر دانلود کنید و در در صورتی که با مشکل مواجه شده اید با شماره تلفن های ذکر شده در مقاله تماس بگیرید و ثبت نام خود را به مشاورین بسپارید.

دستگاه های اجرایی آزمون

وزارت آموزش و پرورش
سازمان دامپزشکی کشور
سازمان شیلات کشور
وزارت راه و شهرسازی
سازمان حفاظت محیط زیست
وزارت امور اقتصادی و دارایی
سازمان بیمه سلامت
سازمان ملی زمین ومسکن
سازمان اوقاف و امور خیریه

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

Untitled 1

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور