جدیدترین اخبار دانشگاهی کشور

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور ازطریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان از نیمه دوم شهریور ماه آغاز خواهد شد.

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص استخدام دستگاههای اجرایی 98 :

به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در سال 1398 می‌رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی میباشد. لذا کلیه داوطلبان دقت نمایند که تاریخ اعلامی به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و به درخواستهایی که بعد از تاریخ مذکور برای ثبت‌نام به سازمان سنجش آموزش کشور واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد..

شرایط استخدام دستگاههای اجرایی

داوطلبانی که میخواهند در خصوص مدت زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و همچنین نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه شغل های محل استخدام و همچنین شرایط احراز می بایست دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98 را دانلود کنند جهت دانلود دفترچه راهنما روی لینک پایین در قسمت دفترچه کلیک کنید و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

داوطلبان عزیز که تمایل به ثبت‌نام دارند و متقاضی استخدام هستند می‌توانند جهت اطلاع از جزئیات مربوط به شرایط احراز رشته ها و همچنین شغل محل های استخدام در هریک از دستگاه‌ها با سامانه ندای مشاور تماس بگیرید.

ثبت‌ نام ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌ های اجرایی

ایثارگرانی که جویای شغل هستند نیز میبایست جهت بهره‌مندی از حداقل سهمیه 25 درصد ویژه ایثارگران باید در آزمون یاد شده شرکت کنند و پس از رقابت با سایر ایثارگران و اخذ بالاترین نمره و قبولی در مصاحبه تخصصی به استخدام دستگاه‌های یاد شده در می‌آیند.

آن دسته از ایثارگرانی می‌توانند از سهمیه حداقل 25 درصد بهره‌مند شوند که حتماً در سامانه سجایا (سامانه جامع اطلاع‌رسانی بنیاد) ثبت بیکاری خود را انجام داده باشند و ایثارگرانی که موفق به این کار نشده‌اند باید قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به بنیاد شهر یا منطقه یا ورود به سایت ایثار و ثبت‌نام در سامانه برخط ثبت بیکاری خود را به انجام برسانند و چنانچه ایثارگری به این کار اقدام نکند امکان ثبت‌نام وی وجود نخواهد داشت.

دفترچه‌های راهنمایی استخدام دستگاههای اجرایی 98

داوطالبان عزیزی که می‌خواهید در رابطه با نحوه دریافت کارت آزمون دستگاه های اجرایی و همچنین اطلاع از شغل محل های استخدام در هریک از دستگاه‌ها با ابهاماتی روبرو شده اید میتوانید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدام فراگیر دستگاههای اجرایی را از لینک زیر دانلود کنید و در در صورتی که با مشکل مواجه شده اید با شماره تلفن های ذکر شده در مقاله تماس بگیرید و ثبت نام خود را به مشاورین بسپارید.

دستگاه های اجرایی آزمون

وزارت آموزش و پرورش
سازمان دامپزشکی کشور
سازمان شیلات کشور
وزارت راه و شهرسازی
سازمان حفاظت محیط زیست
وزارت امور اقتصادی و دارایی
سازمان بیمه سلامت
سازمان ملی زمین ومسکن
سازمان اوقاف و امور خیریه

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *