جدیدترین اخبار دانشگاهی کشور

نتایج آزمون نمونه دولتی فارس

نتایج آزمون نمونه دولتی 97

برای اطلاع از نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی فارس

با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم ۹۷-۹۸ و آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۷-۹۸ داوطلبان و اولیاء آن ها پیگیر نتایج آزمون می شوند. در این مطلب قصد داریم تا برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی فارس ، سامانه دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی 97، پاسخنامه آزمون نمونه دولتی فارس، اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی فارس، لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی فارس و نحوه ثبت نام در مدارس نمونه دولتی فارس مطالبی را بیان کنیم.

در آخر اگر برای دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی فارس یا سایر موارد نیاز به راهنمایی دارید می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی ششم و نهم فارس

آزمون نمونه دولتی در خرداد ماه برای بایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود و بسیاری از داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و از آن جایی که اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج ندارند ممکن است دچار سردرگمی شوند.

نتایج آزمون نمونه دولتی فارس همه ساله بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی در دهه اول تیرماه اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد. از این رو داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی که بالای ۹۵ درصد آن ها در آزمون نمونه دولتی نیز ثبت نام کرده و در این آزمون شرکت می کنند مطلع باشند تا قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی، نتیجه آزمون نمونه دولتی منتشر نخواهد شد.

اما در صورتی که دانش آموزان قصد دارند تا از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس آزمون های سال های گذشته اطلاعاتی کسب کنند می توانند با مشاوران ما در سامانه ندای مشاور تماس بگیرند.

سامانه دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی فارس ۹۷-۹۸

از سه سال گذشته و بعد از اجرای سیستم آموزشی جدید شش-سه-سه در کشور، آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد و سامانه ثبت نام، دریافت کارت و اعلام نتایج آن نیز بصورت یکبارچه و به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد. داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و آزمون نمونه دولتی نهم به دهم جهت دریافت نتایج آزمون می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند. www.azmoon.medu.ir تنها سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی می باشد.

پاسخنامه آزمون نمونه دولتی فارس

یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 پاسخنامه های اولیه آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم از طریق سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان منتشر می شود تا در اختیار داوطلبان قرار بگیرد. در این پاسخنامه ها ممکن است قبل از زمان اعتراضات تغییراتی ایجاد شود یا سوالاتی حذف گردد که پاسخنامه های نهایی نیز از طریق سامانه azmoon.medu.ir جهت مقایسه با پاسخبرگ هر داوطلب در اختیار آن ها قرار می گیرد. پاسخنامه تشریحی در سال های گذشته منتشر نشده و امسال نیز بعید است منتشر شود. اما موسسات زیادی بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی به حل تشریحی و انتشار پاسخنامه تشریحی این آزمون می پردازند.

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 97

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی فارس

بعد از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی فارس 97 و در اواخر تیر ماه سامانه اعلام نتایج این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که چنانچه نسبت به آزمون خود چه به تراز آزمون یا به سوالات هر درس از آزمون اعتراض دارند، اعتراض خود را ثبت نموده و نتایج آن معمولا حداکثر تا اواخر مرداد ماه از طریق همان سامانه قابل مشاهده می باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر در زمینه اعتراض به آزمون نمونه دولتی فارس با مشاوران ما تماس بگیرید.

لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی فارس

با توجه به پیگیری های دانش آموزان و اولیاء آن ها در مورد نحوه پذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم و نمونه دولتی نهم به دهم در سال های گذشته، این نکته را ذکر می کنیم که در این مدارس داوطلبانی که نمره کسب شده آنها به حد نصاب قبولی نزدیکتر می باشد به عنوان داوطلب ذخیره پذیرفته می شود. به عبارت دیگر دانش آموزانی که نمره قبولی را کسب نکنند و در آزمون پذیرفته نشوند، ولی به عنوان ذخیره پذیرش شده باشند در صورت انصراف دانش آموزان پذیرفته شده و عدم ثبت نام آن ها می توانند در مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنند.

نحوه ثبت نام در مدارس نمونه دولتی فارس

همزمان با اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی فارس برای دانش آموزان پذیرفته شده، نشانی دقیق دبیرستان هاي نمونه دولتی مورد نظر، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام (شامل پرینت نتیجه قبولی آزمون، کپی شناسنامه داوطلب و کارنامه قبولی پایه ششم یا نهم و …) آزمون به اطلاع دواطلب رسانده می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام قبول شدگان آزمون نمونه دولتی در دبیرستان های دوره اول و دوم متوسطه، حداکثر تا آخر مردادماه می باشد. بعد از این زمان ثبت نام صورت نمی پذیرد.

برای اطلاع از نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی فارس

با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب

1480676883 کانال تلگرام تیزهوشان نمونه دولتی

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97-98

نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجانشرقی

نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی

نتایج آزمون نمونه دولتی اصفهان

نتایج آزمون نمونه دولتی اردبیل

نتایج آزمون نمونه دولتی البرز

نتایج آزمون نمونه دولتی ایلام

نتایج آزمون نمونه دولتی بوشهر

نتایج آزمون نمونه دولتی تهران

نتایج آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری

نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان جنوبی

نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی

نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان شمالی

نتایج آزمون نمونه دولتی خوزستان

نتایج آزمون نمونه دولتی زنجان

نتایج آزمون نمونه دولتی سمنان

نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

نتایج آزمون نمونه دولتی فارس

نتایج آزمون نمونه دولتی قزوین

نتایج آزمون نمونه دولتی قم

نتایج آزمون نمونه دولتی کردستان

نتایج آزمون نمونه دولتی کرمان

نتایج آزمون نمونه دولتی کرمانشاه

نتایج آزمون نمونه دولتی کهگیلویه و بویر احمد

نتایج آزمون نمونه دولتی گلستان

نتایج آزمون نمونه دولتی گیلان

نتایج آزمون نمونه دولتی لرستان

نتایج آزمون نمونه دولتی مازندران

نتایج آزمون نمونه دولتی مرکزی

نتایج آزمون نمونه دولتی هرمزگان

نتایج آزمون نمونه دولتی همدان

نتایج آزمون نمونه دولتی یزد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *