جدیدترین اخبار دانشگاهی کشور

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ازطریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان در نیمه دوم شهریور 98 آغاز خواهد شد.

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98:

پیرو اطلاعیه مورخ 97/02/17، به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1398 می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از نیمه دوم شهریور ماه آغاز میگردد. لذا کلیه داوطلبان دقت نمایند که تاریخ اعلام شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و به درخواست هایی که بعد از تاریخ مذکور برای ثبت‌نام به سازمان سنجش آموزش کشور واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد..

شرایط استخدام آموزش و پرورش

داوطلبانی که میخواهند در خصوص مدت زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و همچنین نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه شغل های محل استخدام و همچنین شرایط احراز می بایست دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98 را دانلود کنند جهت دانلود دفترچه راهنما روی لینک پایین در قسمت دفترچه کلیک کنید و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

داوطلبان عزیز که تمایل به ثبت نام دارند و متقاضی استخدام هستند می‌توانند جهت اطلاع از جزئیات مربوط به شرایط احراز رشته ها و همچنین شغل محل های استخدام در هریک از دستگاه‌ها با سامانه ندای مشاور تماس بگیرید.

شروع ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از شهریور ماه می باشد و همچنین تاریخ برگزاری این آزمون درآبان 98 میباشد.

ثبت‌ نام ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ایثارگرانی که جویای شغل هستند نیز میبایست جهت بهره‌مندی از حداقل سهمیه 25 درصد ویژه ایثارگران باید در آزمون یاد شده شرکت کنند و پس از رقابت با سایر ایثارگران و اخذ بالاترین نمره و قبولی در مصاحبه تخصصی به استخدام دستگاه‌های یاد شده در می‌آیند.

آن دسته از ایثارگرانی می‌توانند از سهمیه حداقل 25 درصد بهره‌مند شوند که حتماً در سامانه سجایا (سامانه جامع اطلاع‌رسانی بنیاد) ثبت بیکاری خود را انجام داده باشند و ایثارگرانی که موفق به این کار نشده‌اند باید قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به بنیاد شهر یا منطقه یا ورود به سایت ایثار و ثبت‌نام در سامانه برخط ثبت بیکاری خود را به انجام برسانند و چنانچه ایثارگری به این کار اقدام نکند امکان ثبت‌نام وی وجود نخواهد داشت.

دفترچه‌های راهنمای استخدام آموزش و پرورش 98

داوطالبان عزیزی که می‌خواهید در رابطه با نحوه دریافت کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 و همچنین اطلاع از شغل محل های استخدام در هریک از دستگاه‌ها با ابهاماتی روبرو شده اید میتوانید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را از لینک زیر دانلود کنید و در در صورتی که با مشکل مواجه شده اید با شماره تلفن های ذکر شده در مقاله تماس بگیرید و ثبت نام خود را به مشاورین بسپارید.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *