سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

برای دریافت نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس با 9099071375 از کل کشور

تماس با شماره 9092305784 از استان تهران

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری 97

 بدین‌‌وسیله‌ به اطلاع كلیه داوطلبان متقاضی رشته‌ های مختلف تحصیلی نیمه‌‌ متمركز دانشگاه ها  و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و رشته‌های تحصیلی مقطع كاردانی گروه آموزش پزشكی ( پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی) در آزمون‌ سراسری‌ سال 1397 میرساند كه اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های نیمه‌متمركز در روز پنجشنبه مورخ 97/10/20 از طریق سایت این سازمان به نشانی www.Sanjesh.org اعلام شد. كلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست مطابق برنامه زمانی كه به همراه فهرست اسامی اعلام خواهد شد برای انجام مراحل ثبت‌نام به محل‌ قبولی خود مراجعه نمایند.

پیرو اطلاعیه مورخ 97/10/16 بدین‌وسیله توجه داوطلبانی را كه اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی هر یك از رشته های تحصیلی نیمه‌ متمركز آزمون سراسری سال 1397 در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام شده است، به موارد ذیل جلب می‌نماید:

1- كلیه پذیرفته‌شدگان لازم است قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه و یا موسسه محل قبولی خود برای اطلاع از برنامه زمانی، مكان، مدارك مورد نیاز و نحوه مراجعه خود جهت ثبت‌ نام، از روز دوشنبه مورخ 97/10/24 به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل قبولی ذیربط مراجعه نمایند. داوطلبان لازم است طبق تاریخ اعلام شده به همراه مدارك به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌ شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

2- كلیه پذیرفته‌شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی لازم است یك هفته بعد از اعلام اسامی پذیرفته شدگان در سایت این سازمان، برای اطلاع از برنامه زمانی، مكان، مدارك مورد نیاز و نحوه ثبت نام اینترنتی و یا مراجعه حضوری خود جهت ثبت‌نام، به سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه فرهنگیان به نشانی: http://te.cfu.ac.ir و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی به نشانی www.sru.ac.ir مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

3- اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام نخواهد شد. با پذیرفته‌شدگان برای انجام مراحل ثبت‌نام توسط دانشگاه مذكور هماهنگی لازم بعمل خواهد آمد. 

4- در رشته‌های تحصیلی نیمه‌ متمركز تربیت مروج سیاسی و مربیگری عقیدتی (كدهای 18616 و 17664) مركز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه- قم و رشته فوریت های پزشكی (كد 18547) بورسیه وزارت دفاع در دانشگاه علوم پزشكی بقیه الله /عج/ بدلیل عدم ارسال نتایج مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش داوطلبان از سوی موسسات مذكور، هیچ داوطلبی به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نخواهد شد. داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانند با ارگان و یا دانشگاه ذیربط تماس حاصل نمایند.

5- در كدرشته‌های تحصیلی نیمه‌متمركز كدهای (18516، 18519، 18538، 18549، 18550، 18696 و 18697) بدلیل اینكه داوطلبی در مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش از سوی موسسات ذیربط مورد تائید قرار نگرفته است، هیچ داوطلبی به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نگردیده است.

الف- مداركی كه پذیرفته‌شدگان لازم است به هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند:

1- كلیه پذیرفته‌شدگان باید دارای یكی از مدارك پایان دوره كاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهینامه دوره پیش‌دانشگاهی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه (دارای بخش و شهر محل اخذ مدرك) با تاریخ اخذ حداكثر 97/11/30 باشند و برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی در زمان اعلام شده توسط دانشگاه مراجعه نمایند.

2- اصل و تصویر مدرك دیپلم و یا گواهی تحصیلی پایان دوره متوسطه و دو سال ما قبل آن برای كلیه پذیرفته‌شدگان اعم از نظام جدید و یا  نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان به انضمام تصویر آن كه بخش و شهر محل اخذ مدرك تحصیلی در آن مشخص باشد. 

3- اصل و یا گواهی مدرك پایان دوره كاردانی پیوسته آموزشكده های فنی و حرفه ای برای پذیرفته شدگان دارای مدرك مذكور با قید تاریخ اخذ مدرك كاردانی (حداكثر تا تاریخ 97/11/30) به انضمام تصویر آن، همچنین اصل و یا گواهی دیپلم متوسطه، سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان كه بخش و شهر محل اخذ دیپلم و سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم در آن مشخص شده باشد، به انضمام یك برگ تصویر آن.

4- اصل شناسنامه و كارت ملی و دو سری تصویر از این مدارك.

5- شش قطعه عكس 4×3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری (پذیرفته شدگان مرد كه برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عكس همراه داشته باشند). 

6- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه 36 دفترچه راهنمای شماره یك آزمون سراسری سال 1397 مشخص كند (برای برادران).

7- با توجه به بخشنامه 460/221446 مورخ 91/10/18 ریاست‌ محترم‌ مركز سنجش آموزش ‌و پرورش كلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویرگواهی پیش‌دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه‌ی تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید مربوط را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. كلیه پذیرفته‌شدگان حتماً عنوان رشته قبولی و عنوان و آدرس دانشگاه محل قبولی خود را در زمان تكمیل فرم در دفاتر پیشخوان اعلام نمایند.

8- ارائه اصل كارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش برای دیپلمه‌های نظام جدیدآموزش متوسطه (ریاضی‌فیزیك، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) سال‌های 1384 به بعد كه امتحانات آنان به صورت كتبی و سراسری برگزار شده است در هنگام ثبت‌نام ضروری می‌باشد. 

9- اصل كارنامه تحصیلی دوره پیش‌دانشگاهی (ریاضی ‌فیزیك، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر) در هر یك ‌از سال‌های 1391 الی 1397 با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.

ب- تذكرات مهم در رابطه اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی:

1- آن دسته از پذیرفته‌شدگان نهایی رشته های تحصیلی متمركز آزمون سراسری (اعلام قبولی شهریورماه) كه در ردیف پذیرفته شدگان رشته‌های نیمه متمركز قرار گرفته اند. مطابق ضوابط قبولی متمركز آنان كان لم یكن گردیده و می بایست منحصراً در رشته قبولی نیمه‌متمركز ثبت نام و به تحصیل بپردازند.

2- داوطلبانی كه اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی رشته های تحصیلی نیمه‌متمركز آموزش تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان و یا علوم ورزشی دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی اعلام گردیده است، چنانچه جزء پذیرفته‌شدگان رشته متمركز دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی در آزمون سراسری سال 1397 (اعم از اعلام اسامی شهریورماه و یا مرحله تكمیل ظرفیت) باشند، برابر ضوابط اعلام شده، قبولی آنان در رشته متمركز لغو شده و منحصراً می‌بایست در رشته پذیرفته‌شده نیمه متمركز ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند. این دسته از داوطلبان نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد. 

3-پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی مربوط به مرحله تكمیل ظرفیت كه در ردیف پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی نیمه‌متمركز (غیر از رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی) در آزمون‌ سراسری‌ سال‌ 1397، نیز قرار گرفته‌اند، می‌بایست از دو رشته قبولی اعلام شده یكی را به دلخواه انتخاب و در آن  رشته به تحصیل بپردازند. بدیهی است ثبت‌‌نام این دسته از پذیرفته شدگان در یك كدرشته قبولی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.

4- داوطلبانی كه اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی دوره های روزانه درج گردیده، خواه در مؤسسه آموزش عالی ذیربط ثبت‌نام نمایند و یا ننمایند، مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون سراسری سال 1398 به منظور انتخاب رشته های تحصیلی دوره روزانه نمی باشند و در صورت شركت در آزمون سراسری سال 1398، با رعایت شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام منحصراً در رشته‌های مربوط به دوره‌های غیرروزانه پذیرش خواهند شد.

5- گزینش رشته‌های نیمه‌متمركز آموزش تربیت بدنی و علوم ورزشی دوره های مختلف تحصیلی دانشگاهها و مؤسسات آموزشعالی از بین داوطلبانی كه در مراحل معاینه و آزمون عملی آن شركت نموده‌اند و از سوی كمیته آزمون عملی واجد شرایط از نظر معاینه و آزمون عملی برای گزینش نهایی اعلام شده اند با در نظر داشتن نمره علمی زیر گروه رشته مذكور و نمره‌های علمی و عملی مكتسبه (رشته‌ آموزش تربیت بدنی و علوم ورزشی از بین گروه‌ های آزمایشی «1، 2 و 3» انجام شده و داوطلبانی كه در آزمون عملی شركت نموده ولی اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نشده است، یا مردود مراحل معاینه و آزمون عملی بودند و یا در گزینش نهایی مردود علمی در مقایسه با سایر پذیرفته‌شدگان نهایی شناخته شده اند. 

برای دریافت نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس با 9099071375 از کل کشور

تماس با شماره 9092305784 از استان تهران

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

اطلاعیه سازمان سنجش درباره اعلام اسامی معرفی رشدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری 97

ضمن آرزوی موفقیت‌‌ برای داوطلبان‌‌ گرامی‌، بدین‌‌وسیله‌ نظر معرفی شدگان‌ چندبرابرظرفیت رشته‌‌های‌ مختلف‌ تحصیلـی نیمه‌‌متمركز دانشگاهها  و موسسات‌ آموزش‌ عالی و رشته‌های تحصیلی مقطع كاردانی گروه آموزش پزشكی پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 1397 را به‌ منظور شركت‌ در مراحل ‌مصاحبه، معاینه و یا آزمون عملی، به‌ نكات زیر معطوف‌ می‌دارد:

الف) براساس‌ ضوابط مربوط به‌ گزینش‌ رشته‌‌های‌ نیمه‌‌‌متمركز، معرفی‌شدگان‌ هر یك‌ از كدرشته‌های‌ نیمه‌‌‌متمركز تا چند برابر ظرفیت‌ در هر كدرشته‌ با توجه‌ به‌ نمره‌ كل‌ از بین‌ كلیه داوطلبانی‌ كه‌ كدرشته‌ یا رشته‌های‌ مربوط را انتخاب ‌نموده‌اند، استخراج‌ و اسامی‌ آنان‌ در هر رشته‌ درج‌ گردیده‌ است.

ب) نحوه گزینش معرفی‌شدگان‌ چندبرابرظرفیت و سایر ضوابط رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمركز در دفترچه‌ شماره‌ 2 راهنمای‌ انتخاب رشته‌های تحصیلی درج‌ گردیده‌ است ‌و داوطلبانی‌ كه‌ در هر یك‌ از كد رشته‌های‌ متمركز انتخابی‌ قبل‌ از كدرشته‌های‌ نیمه‌‌متمركز پذیرفته‌شده‌‌اند، در ردیف‌ واجدین‌ شرایط رشته‌های‌ نیمه‌متمركز قرار نگرفته‌‌اند.

ج) در زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال 1397، محدودیتی برای انتخاب رشته‌های نیمه‌متمركز، از نظر تعداد كد رشته وجود نداشته و داوطلبان می‌توانستند در صورت تمایل، كدرشته‌های نیمه‌متمركز مورد نظر خود را كه واجد شرایط و ضوابط آن باشند انتخاب نمایند. بدیهی است با توجه به ضوابط و كسب حد نصاب نمره علمی لازم، هر داوطلب در هر دوره از هر گروه آزمایشی (1 و یا 2 گروه آزمایشی)، حداكثر در 2 كدرشته نیمه‌متمركز با توجه به اولویت‌های انتخابی برای انجام آزمون عملی، مصاحبه و یا معاینه از سوی سازمان معرفی می‌گردد.

د) معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمركز نیازی به انتخاب رشته مجدد ندارند. این داوطلبان براساس اولویت بندی رشته‌های خود در فرم انتخاب رشته گزینش خواهند شد. فقط لازم است در مراحل‌ مختلف‌ مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش و یا آزمون عملی (مثل رشته علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی) شركت نمایند.

ه‍) پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی متمركز آزمون سراسری سال 97 توجه داشته‌ باشند، چنانچه‌ در ردیف ‌معرفی‌شدگان ‌چند برابر ظرفیت هر یك ‌از رشته‌‌های‌ نیمه‌‌متمركز قرار گرفته‌اند، در صورتیكه برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ مصاحبه، معاینه و یا آزمون عملی رشته‌ و یا رشته‌‌های‌ نیمه‌متمركز اعلام شده‌، مراجعه ‌نموده و به عنوان پذیرفته‌شده ‌نهایی‌ هر یك از رشته‌های تحصیلی‌ نیمه‌‌متمركز اعلام‌ قبولی شوند، مطابق ضوابط قبولی‌ قبلی آنان‌ در رشته‌ متمركز لغو شده و می‌بایست در رشته قبولی نیمه‌متمركز ثبت‌نام و ادامه تحصیل نمایند. بدیهی است امكان بازگشت و ادامه تحصیل این دسته از پذیرفته‌شدگان در رشته قبولی متمركز میسر نمی‌باشد.

و) كلیه معرفی‌شدگان چندبرابرظرفیت می‌بایست قبل از مراجعه به موسسه ذیربط، برای اطلاع از برنامه زمان و مكان، مدارك مورد نیاز و شرایط عمومی و اختصاصی جهت انجام مراحل مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش حتما به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل مصاحبه مراجعه نمایند.

ز) اسامی پذیرفته‌شدگان نهائی رشته‌های مختلف تحصیلی نیمه‌متمركز پس از انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش و پس از گزینش علمی نهایی در دهه دوم دی ماه سال جاری فقط از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

 

«برنامه زمان و مكان مراجعه معرفی‌شدگان چند برابرظرفیت رشته‌های ‌مختلف تحصیلی نیمه‌متمركز‌ »

1- معرفی‌شدگان كدرشته ­های تحصیلی نیمه‌متمركز علوم‌ورزشی و مربیگری ورزشی دوره‌های روزانه، شبانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان

طبق مصوبه كلیه داوطلبانی كه اسامی آنان به عنوان معرفی‌شده چند برابر ظرفیت هر یك از كد رشته­های تحصیلی نیمه‌متمركز علوم‌ ورزشی و مربیگری ورزشی دوره‌های روزانه، شبانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در سایت سازمان اعلام شده است در صورت تمایل برای شرکت در سایر مراحل (آزمون عملی) می‌بایست نسبت به پرداخت مبلغ 250000 (دویست و پنجاه هزار) ریال بابت هزینه آزمون عملی به صورت اینترنتی به وسیله كارت‌های بانكی عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال می‌باشد، همزمان با اعلام نتایج معرفی‌شدگان از تاریخ 97/07/18 لغایت 97/07/25 با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور اقدام نمایند. لازم به توضیح است كلیه داوطلبانی كه در رشته تحصیلی نیمه‌متمركز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دوره‌های‌ روزانه‌، شبانه‌ دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ و یا رشته آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه‌ فرهنگیان در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند، فقط می‌بایست یكبار هزینه مذكور را پرداخت نمایند.

همچنین داوطلبان ضرورت دارد برای اطلاع از زمان و محل برگزاری آزمون عملی، محل اخذ گواهی سلامت كامل جسم و روان و میزان هزینه اخذ این گواهی، به اطلاعیه‌ای كه در روز روز یكشنبه مورخ 97/08/06  در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهدشد، مراجعه نمایند.

تذكر 1: داوطلبان معرفی‌شده چند برابر ظرفیت رشته­های تحصیلی نیمه‌متمركز علوم‌ورزشی و مربیگری ورزشی دوره‌های روزانه، شبانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان توجه داشته باشند در صورت عدم پرداخت هزینه آزمون عملی، برای آنان كارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد. بدیهی است نداشتن كارت ورود به جلسه آزمون عملی موجب‌ حذف‌ آنان‌ از آزمون عملی و گزینش نهایی خواهد شد.

تذكر 2: كلیه معرفی‌شدگان چندبرابرظرفیت رشته‌های نیمه‌متمركز آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش علاوه بر موضوع بند (ه‍) این اطلاعیه می‌بایستی، طبق برنامه زمانی مندرج اطلاعیه‌ای كه روز یكشنبه مورخ 97/08/06  توسط این سازمان منتشر می‌گردد برای شركت در مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیتهای عمومی كه در دو قسمت مجزا توسط آموزش وپرورش استان محل اقامت داوطلب برگزار خواهد شد، شركت نمایند. در غیراینصورت به منزله انصراف فرد از ادامه گزینش تلقی می‌گردد، به عبارتی كلیه داوطلبان معرفی شده دانشگاه فرهنگیان باید حائز شرایط مصاحبه و بررسی صلاحیت‌های عمومی بوده، تا در گزینش نهائی كه براساس ضوابط این سازمان در بهمن ماه انجام می‌گردد، باشند.

 

2- معرفی شدگان ‌رشته‌‌ ‌‌‌‌تحصیلی موسیقی نظامی (كد 18610) ‌دانشگاه هنر (محل تحصیل پردیس كرج) – بورسیه ارتش جمهوری اسلامی ایران

طبق مصوبه كلیه داوطلبانی كه اسامی آنان به عنوان معرفی‌شده چند برابر ظرفیت ‌رشته‌‌ ‌‌‌‌تحصیلی موسیقی نظامی (كد 18610) اعلام شده است در صورت تمایل برای شرکت در مراحل مصاحبه آزمون عملی و سایر مراحل گزینش می‌بایست نسبت به پرداخت مبلغ 400000 (چهارصد هزار) ریال بابت هزینه آزمون عملی به صورت اینترنتی به وسیله كارت‌های بانكی عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال می‌باشد، همزمان با اعلام نتایج معرفی‌شدگان از تاریخ 97/07/18 لغایت 97/07/25 با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور اقدام نمایند. ضمنا داوطلبان ضرورت دارد برای اطلاع از زمان و محل برگزاری آزمون عملی، به اطلاعیه‌ای كه در روز روز یكشنبه مورخ 97/08/06  در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان و همچنین نشریه پیك سنجش منتشر می‌گردد مراجعه نمایند.

تذكرخیلی مهم: با توجه به اینكه این رشته‌محل بورسیه ارتش جمهوری اسلامی می‌باشد معرفی شدگان علاوه بر انجام آزمون عملی، می‌بایست برای شركت در مراحل گزینش و جدول برنامه زمان‌بندی مربوط، طبق توضیحات بند 8 این اطلاعیه اقدام نمایند. لازم به تاكید است درصورتی كه داوطلبی در هر كدام از مراحل فوق (آزمون عملی و مراحل گزینش) شركت ننماید از گزینش نهایی حذف خواهد شد.

3- معرفی‌شدگان‌ كلیه رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ اطلاعـات‌ و امنیت ملی

از متقاضیان كلیه رشته‌های تحصیلی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی متعاقبا و بصورت مستقیم از سوی دانشگاه فوق برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل مختلف گزینش دعوت بعمل خواهد آمد، به عبارت دیگر در این مرحله اسامی برای این كد رشته‌ها اعلام نمی‌شود.

4- معرفی‌شدگان‌ رشته پرستاری (كد 18507) دانشكده پرستاری بانك ملی ایران

داوطلبانی‌ كه‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ معرفی‌ شده ‌رشته‌ پرستاری دانشكده پرستاری بانك ملی ایران اعلام‌ گردیده‌، لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش‌ با در دست ‌داشتن‌ اصل كارت ملی یا اصل شناسنامه، كارنامه سازمان سنجش و كارنامه پیش دانشگاهی از ساعت 8:00 صبح مطابق جدول ذیل به آدرس: تهران- خیابان فردوسی جنوبی- محوطه ادارات مركزی بانك ملی ایران – دانشكده پرستاری مراجعه نمایند. در ضمن برنامه تاریخ و زمان انجام مصاحبه و مدارك لازم جهت انجام گزینش از تاریخ 97/07/21 به بعد در سایت دانشكده پرستاری به نشانی http://www.bminuco.com قرار می گیرد.

برنامه زمان‌بندی مراجعه داوطلبان  رشته پرستاری دانشكده پرستاری بانك ملی ایران «بر اساس حرف اول الفبای نام خانوادگی»

حروف الفبا

الف تا ج

چ تا س

ش تا گ

ل تا ی

روز مراجعه

97/08/20

97/08/21

97/08/22

97/08/23

 

 

5- معرفی‌شدگان رشته‌های تحصیلی كاردانی فوریتهای پزشكی (كد 18547 بورسیه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و كدهای 18548 و 18549 بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) در دانشگاه علوم پزشكی بقیه‌اله (عج)-تهران و رشته دندانپزشكی (كد 18517) بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم پزشكی ارتش

معرفی‌شدگان رشته‌های تحصیلی كاردانی فوریتهای پزشكی (كد 18547 بورسیه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و كدهای 18548 و 18549 بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) در دانشگاه علوم پزشكی بقیه‌اله(عج)-تهران و دندانپزشكی (كد18517) سهمیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دردانشگاه علوم پزشكی ارتش، لازم است برای انجام مراحل مختلف گزینش در روز دوشنبه مورخ 97/08/14 با توجه به موارد ذكر شده و به آدرس ذیل مراجعه نمایند. مدارك مورد نیاز شامل: 8 قطعه عکس 4×3 –اصل و كپی كارت ملی و شناسنامه خود، پدر و مادر و در صورت تأهل همسرداوطلب (كپی شناسنامه‌ها تمام صفحات باشد) - اصل و كپی مدرك تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی یا گواهی موقت پایان تحصیلات متوسطه- ریزنمرات دیپلم و پیش‌دانشگاهی(- مدرك مشخص كننده وضعیت نظام ‌وظیفه جهت برادران – اصل گواهی فعالیت یا حكم مسئولیت در بسیج و گواهی ایثارگری (به اضافه حكم عناوین قرآنی یا ورزشی). تذكر: با توجه به لزوم اسكن مدارك كلیه كپی‌ها سه­سری و در برگه قطع A4 گرفته شود. توضیحات: 1- داوطلبین از آوردن همراه خودداری فرمایند. 2- مدت زمان انجام سیر مراحل گزینش از ساعت 7:00 صبح الی 18:00 (6 بعدازظهر) می‌باشد. 3- عدم حضور داوطلب در روز مشخص شده به منزله انصراف تلقی گردیده و پس از تاریخ اعلام شده، دانشگاه هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت. داوطلبان در خصوص موانع استخدامی معاینات به سایت دانشگاه (www.bmsu.ac.ir) آدرس مراجعه: تهران، میدان ونك، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ‌بهایی جنوبی، دانشگاه علوم‌پزشكی بقیه‌الله (عج).

 

6- معرفی‌شدگان ­رشته‌های‌­‌ تحصیلی­ تربیت مروج سیاسی و مربیگری عقیدتی (كدهای 18616 و 18664) مركز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه-قم

داوطلبانی كه اسامی آنان در ردیف معرفیشدگان چند برابر ظرفیت كد­رشته‌­‌‌های تحصیلی­ فوق در مركز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه-قم اعلام گردیده، لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش‌ با در دست‌ داشتن اصل شناسنامه عكسدار و یك سری روگرفت از تمام صفحات- كارت ملی و یك سری روگرفت از پشت و رو در یك صفحه - یك سری رو گرفت از گواهینامه دیپلم و پیش دانشگاهی- رو گرفت از ریز نمرات سه ساله متوسطه و پیش‌دانشگاهی- 6 قطعه عكس 4×3 با زمینه سفید تمام رخ- مدارك ایثارگری و جانبازی برای ایثارگران و جانبازان یا اعضاء درجه یك خانواده آنان و خانواده معظم شهدا، گواهی سابقه عضویت و فعالیت در بسیج. آدرس محل برگزاری مصاحبه: قم- بلوار الغدیر-بعد از دانشگاه قم- مجتمع آموزش عالی نمایندگی ولی فقیه در سپاه-مركز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه- معاونت آموزش. توضیح: معرفی‌شدگان لازم است مدارك یاد شده را با فرمت jpg اسكن نموده و به صورت لوح فشرده (CD) ارائه نمایند. معرفی‌شدگان جهت آگاهی از زمان انجام مصاحبه، بعد از اعلام نتایج به آدرس اینترنتی مركز به نشانی www.smc.ac.ir مراجعه نمایند. آدرس پست الكترونیكی مركز: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید شماره تماس مركز: 31125149-025

7- رشته‌های تحصیلی پزشكی، دندانپزشكی و كاردانی فوریتهای پزشكی (كدهای 18510،18516و18539) بورسیه نیروی انتظامی در دانشگاه علوم پزشكی ارتش جمهوری اسلامی ایران

داوطلبانی‌ كه‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ معرفی‌شدگان‌ ‌كدرشته‌‌های تحصیلی فوق‌الذكر بورسیه نیروی انتظامی در دانشگاه علوم پزشكی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام‌ گردیده‌، لازم‌ است‌ برای ثبت‌نام اولیه، انجام معاینات اولیه پزشكی، مصاحبه، آزمون آمادگی جسمانی و ... مطابق جدول ذیل به هسته گزینش استان محل سكونت خود (مركز استان) مراجعه نمایند. آدرس مدیریت‌های گزینش و استخدام استان‌ها در پایگاه اینترنتی ‌به ‌نشانی www.gozinesh.police.ir قابل مشاهده می‌باشد.

مدارك لازم : 1- عكس 4×3 تمام رخ جدید 6 قطعه (عكس‌ رایانه‌ای و اسكن شده نباشد). 2- اصل شناسنامه و كارت ملی و روگرفت از تمام صفحات. 3- اصل مدرك تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی  به همراه روگرفت مربوطه. 4- پرینت قبولی اولیه در آزمون سراسری.5- همراه داشتن شماره داوطلبی آزمون سراسری 6-اصل و كپی از مدرك نظام وظیفه (گواهی اشتغال به خدمت سربازی ،كارت پایان خدمت، كارت معافیت غیر پزشكی، دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت و یا ارائه گواهی معافیت تحصیلی از نظام وظیفه). 7- البسه و كفش ورزشی برای انجام آزمون آمادگی جسمانی.

تذكر مهم: 1-داوطلبانی كه دارای معافیت پزشكی می‌باشند شرایط ثبت‌نام را ندارند. 2- داوطلبان فارغ‌التحصیل مقاطع كاردانی و بالاتر مجاز به ثبت‌نام نمی‌باشند. 3- حداقل قد برای داوطلبان 170 سانتی متر می‌باشند.4- سن استخدام 19 سال تمام (مبنای احتساب سن روز ثبت‌نام در آزمون سراسری خواهد بود)

تبصره1: در صورت دارا بودن هر یك از موارد ذیل 2 سال به سن داوطلب اضافه می‌گردد، حداكثر در صورت داشتن تمامی اولویت­ها 25 سال «متولد1372به بالا» الف) دارندگان كارت پایان خدمت وظیفه عمومی ب) بسیجیان فعال یا پلیس افتخاری ج) جذب ویژه: خانواده جانبازان (35درصد به بالا)، نخبگان و استعداد برتر، دارا بودن مقام قهرمانی كشوری و بین المللی در رشته‌های ورزشی و علمی و حافظان قرآن كریم.

تبصره2: خانواده معظم شهداء برابر قانون از تسهیلات سنی پیش‌بینی شده بهره‌مند خواهند شد. 5- داشتن مدرك تحصیلی پایان متوسطه یا پیش‌دانشگاهی با حداقل معدل 18 برای داوطلبان بورسیه پزشكی و دندانپزشكی و حداقل معدل 16 برای بورسیه فوریت‌های پزشكی الزامی است. 6- هسته گزینش استانها در قبال داوطلبانی كه برابر زمان تعیین شده مراجعه ننمایند مسولیتی نخواهد داشت.

برنامه زمان‌بندی مراجعه داوطلبان رشته‌های تحصیلی پزشكی، دندانپزشكی و كاردانی فوریتهای پزشكی بورسیه نیروی انتظامی در دانشگاه علوم پزشكی ارتش جمهوری اسلامی ایران «بر اساس حرف اول الفبای نام خانوادگی»

الف تا ش

ص تا ی

چهارشنبه 97/07/25

پنجشنبه 97/07/26

 

8- معرفی‌شدگان ‌رشته‌های‌ تحصیلی پزشكی (كدهای 18508و18509)، دندانپزشكی (كدهای 18514و18515)، علوم آزمایشگاهی (كدهای18518و18519)،تكنولوژی پرتوشناسی (كدهای18512و18513)، فناوری­ اطلاعات ­سلامت (كدهای18520و18521)، هوشبری (كدهای18608و18609)، كاردانی فوریتهای پزشكی (كد18538و18540)، اتاق­عمل(كدهای 18501و18502)، پرستاری (كدهای18503و18506)، موسیقی نظامی (كد 18610) و پزشكی (كد18511) بورسیه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی-تهران

 داوطلبانی‌ كه‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ معرفی‌شدگان‌ هر یك از رشته‌های فوق‌الذكر اعلام‌ گردیده‌، لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ گزینش‌ با در دست ‌‌داشتن:  1- عكس 4×3 تمام رخ 12 قطعه در سال جاری گرفته شده باشد 2- اصل و سه نسخه روگرفت برابر اصل شده از تمام صفحات شناسنامه عكس دار داوطلب و اصل و تصویر پشت و رو كارت ملی (سه سری) 3- یك سری روگرفت از تمام صفحات شناسنامه پدر و مادر 4- اصل و سه سری روگرفت از گواهی پیش‌دانشگاهی، گواهی موقت پیش دانشگاهی، مدرك پایان دوره متوسطه، گواهی موقت پایان دوره متوسطه و ریز نمرات پایان دوره متوسطه 5- پرینت كارنامه كل تحصیلی برای داوطلبانی كه در دانشگاهها و موسسات آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشغول به تحصیل می‌باشند. 6-اصل و روگرفت از مدرك نظام وظیفه (گواهی اشتغال به تحصیل در دوره پیش‌دانشگاهی یا برگه سبز آماده به خدمت بدون مهر غیبت، كارت پایان خدمت، كارت معافیت دائم غیرپزشكی و یا گواهی اشتغال به خدمت سربازی) 7-مشخصات‌بستگان نسبی(پدر-مادر-خواهران-برادران-پدربزرگ‌ومادربزرگ). 8-ارائه اصل گذرنامه(درصورت دارا بودن) 9- داوطلبان شرایط دار (فرزند نظامی-شهید- جانباز ازكار‌افتاده‌كلی-آزاده ازكار‌افتاده‌كلی) باید اصل مدرك را به همراه داشته باشند.10- ارائه برگ قبولی سازمان سنجش و روگرفت برگ انتخاب رشته كامل شده. 11- لباس و كفش ورزشی مناسب برای داوطلبان ذكور (جهت آزمون مقاومت جسمانی) راس ساعت 6:00 صبح مطابق جدول ذیل به‌ آدرس تهران‌‌- میدان حر– خیابان امام خمینی(ره) -نرسیده به چهارراه كمالی- مدیریت گزینش و استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران مراجعه‌ نمایند. تلفن تماس : 66973146 (كد 021).

تذكرات‌ مهم:

1- از پذیرش داوطلبان دارای معافیت پزشكی و افرادی كه مدارك فوق را به همراه نداشته باشند امتناع خواهد شد.

2-مراحل گزینش 2 تا 3 روز به طول می‌انجامد (داوطلبان می‌بایست محل اسكان برای خود پیش بینی نمایند).

3-معرفی‌شدگانی كه بیش از یك كد رشته معرفی‌ شده‌اند لازم است فقط یكبار جهت گزینش مراجعه نمایند و قبولی در مراحل گزینش در یك رشته‌ بمنزله قبولی در تمامی رشته‌های معرفی شده می‌باشد.

4- از آوردن وسایل غیر ضروری خودداری گردد.

5-به دلیل شبانه‌روزی بودن دوره آموزش داوطلبان بورسیه باید مجرد باشند (داوطلبان متاهل حق ثبت‌نام ندارند).

برنامه زمان‌بندی مراجعه داوطلبان رشته‌های تحصیلی دانشگاه علوم ‌پزشكـــی ارتش جمهوری اسلامی ایران

ردیف


رشته تحصیلی

تاریخ  مراجعه

جنس

1

پزشكی (خواهران)

01/08/97

زن

2

پرستاری (برادران) - پیراپزشكی(هوشبری، اتاق عمل،  تكنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی)

05/08/97

مرد

3

پیراپزشكی(علوم آزمایشگاهی ، فناوری اطلاعات سلامت، كاردانی فوریتهای پزشكی)

06/08/97

مرد

4

پزشكی(برادران)، دندانپزشكی- موسیقی نظامی

07/08/97

مرد

 

 

9- معرفی‌شدگان­ رشته‌­‌های تحصیلی­ كاردانی­ فوریت‌های­ پزشكــی­، هوشبری،بهداشت محیط، بهداشت عمومی گرایش‌های مبارزه با بیماریها و بهداشت خانواده ، علوم‌ آزمایشگاهی، پذیرش صرفا با اعمال سوابق تحصیلی (دانشگاههای ­‌علوم ‌پزشكی و خدمات بهداشتی- درمانی‌ كشور)

این معرفی شدگان لازم است برای اطلاع از برنامه زمان و مكان، مدارك مورد نیاز و شرایط عمومی و اختصاصی جهت انجام مراحل مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش، به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل معرفی چندبرابر ظرفیت خود مراجعه نمایند.

برای مشاوره اعلام نتایج اولیه رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس با 9099071375 از کل کشور

تماس با شماره 9092305784 از استان تهران

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

منبع : سازمان سنجش

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور