تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

📚 خلاصه ای از مقاله دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401:

مشاوره تحصیلی

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد برای راهنمایی داوطلبان از طریق سازمان سنجش منتشر می شود. سازمان سنجش با فعال کردن لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 امکان بررسی کلیه شرایط و ضوابط این آزمون را در اختیار داوطلبان قرار می دهد . متقاضیان پس از دانلود و مطالعه این دفترچه می توانند نسبت به تکمیل […]

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد برای راهنمایی داوطلبان از طریق سازمان سنجش منتشر می شود. سازمان سنجش با فعال کردن لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 امکان بررسی کلیه شرایط و ضوابط این آزمون را در اختیار داوطلبان قرار می دهد . متقاضیان پس از دانلود و مطالعه این دفترچه می توانند نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام نمایند .

برای اطلاع از نحوه دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

با توجه به ادغام شدن کنکور کارشناسی ارشد تمامی دانشگاه ها ، یک دفترچه مشترک برای ثبت نام منتشر خواهد شد . پس داوطلبان دقت داشته باشند چنانچه متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری باشید یا قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دارید منتظر انتشار دفترجه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بصورت مجزا نباشید. تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 در قالب یک دفترچه راهنما منتشر خواهد شد.

دفترچه ثبت نام آزمون ارشد راهنمای مناسبی برای کلیه متقاضیان تحصیل در دانشگاه های سراسری اعم از روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد می باشد که از بندها و تبصره های مختلفی تشکیل شده و علاوه بر قوانین ثبت نام به بررسی رشته های امتحانی ، نحوه ثبت نام ، مدارک لازم و … می پردازد .

مطالعه این دفترچه موجب افزایش آگاهی داوطلبان شده و امکان بروز خطا و اشتباه در طول فرایند ثبت نام را به حداقل می رساند . از این رو در ادامه لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 را در اختیار متقاضیان قرار می دهیم .

زمان و نحوه دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 1401

پیرو اطلاعیه منتشر شده از طریق سازمان سنجش مبنی بر تاریخ شروع ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال 1401 از مورخه 16 آذر ماه ، دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 نیز دو روز مانده به زمان شروع منتشر خواهد شد.

داوطلبان عزیز می توانند برای دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 1401 به سایت www.sanjesh.org مراجعه نموده و دفترچه رو دریافت نمایند.

دانلود دفترچه راهنما ثبت نام کارشناسی ارشد بصورت رایگان می باشد و داوطلبان نباید هیچ مبلغی برای دریافت دفترچه پرداخت نمایند.

لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

محتوای دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

دفترچه راهنمای کنکور کارشناسی ارشد دارای بخش های مختلفی می باشد که داوطلبان را برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد راهنمایی می کند. داوطلبان میتوااند با دریافت و دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 1401 در صورت داشتن شرایط ، اقدام به ثبت نام کنند.

از مهم ترین مطالب مندرج در دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مربوط به جدول زمانبندی آزمون کارشناسی ارشد 1401 می باشد. در این بخش تاریخ تمامی مراحل مربوط به کنکور کارشناسی ارشد درج شده است که بشرح ذیل می باشد :

  • زمان ثبت نام آزمون ورودی دوره هاي كارشناسي ارش
  • زمان استقرار اطلاعات نامي داوطلبان براي مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي
  • زمان انتشار اطلاعيه دريافت كارت و برگزاري آزمون در نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي سنجش
  • زمان دريافت كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي آزمون از طريق سايت سنجش
  • تاریخ برگزاری آزمون ورودی دوره های كارشناسی ارشد
  • تاریخ اعلام نتايج اوليه آزمون کارشناسی ارشد بصورت كارنامه و انتخاب رشته توسط داوطلبان
  • اطلاعيه معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل هاي بورسيه يا داراي شرايط خاص، زمان انجام مصاحبه و تاريخ آزمون مرحله دوم كد رشته هاي امتحاني داراي آزمون تشريحي يا پروژه
  • زمان اعلام نتايج نهايی آزمون ورودی دوره های كارشناسی ارشد

از دیگر بخش های مهم دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 میتوان به شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان برای شرکت در کنکور اشاره نمود.

مقررات وظیفه عمومی داوطلبان ، شرایط ثبت نام اتباع خارجی ، سهیمه های آزمون کارشناسی ارشد ، مدارک لازم برای ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ، نحوه انتخاب رشته و نحوه گزینش نهایی داوطلبان کارشناسی ارشد ، شرایط و ضوابط برگزاری المپیاد علمی دانشجویی و جدول کدهای مربوط به ثبت نام آژمون کارشناسی ارشد نیز از دیگر مطالب مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 می باشد.

اگر داوطلب شرکت در  کنکور کارشناسی ارشد 1401 هستید ، پیشنهاد می شود مقالات مرتبط ذیل رو مطالعه نمایید :

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1401

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

لیست رشته های شناور کنکور کارشناسی ارشد

داوطلبان عزیز چنانچه در رابطه با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 با مشکلی مواجه شدید و نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید ، میتوانید با مشاورین سامانه ندای مشاور در تماس باشید.

برای اطلاع از نحوه دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل