سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

امسال نیز ثبت نام آزمون دکتری برای علاقه مندان به تحصیل در این مقطع بر اساس روال سال های گذشته برگزار می گردد. ثبت نام آزمون دکتری 98 بصورت جامع و مشترک بوده و تمامی داوطلبان ورود به دانشگاه های سراسری و آزاد باید در این آزمون شرکت نمایند. بدین معنی که آزمون جداگانه ای برای دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد در مقطع دکتری برگزار نمی شود.

دوره دکتری بالاترین دوره تحصیلی آموزش عالی است و رسالت آن تربیت افرادی است كه با نو آوری در زمینه های مختلف علوم و فناوری در رفع نیازهای كشور و گسترش مرزهای دانش موثر باشند. دوره دکتری تخصصی در کشور ما به دو صورت شیوه دکتری آموزشی-پژوهشی و شیوه دکتری پژوهش محور ارائه می شود. در شیوه آموزشی-پژوهشی محتوای برنامه مشتمل بر واحدهای درسی، كارهای پژوهشی و پایان نامه است ولی دوره پژوهش محور با محوریت پژوهش و مشتمل بر اخذ واحدهای آموزشی محدود و ارائه رساله برگزار می شود. دوره دكتری پژوهش محور مشروط به داشتن طرح پژوهشی تقاضا محور می باشد.

تمامی متقاضیان شرکت در ثبت نام آزمون دکتری 98 باید فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد بوده تا بتوانند مجاز به شرکت در این آزمون باشند و یا اینکه دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده و تا مورخه 98/06/31 فارغ التحصیل شوند.

جهت شرکت در آزمون دکتری و مشاوره ثبت نام کنکور دکتری 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه ثبت نام آزمون دکتری 98

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور مبنی بر زمانبندی ثبت نام آزمون دکتری 98 ، به اطلاع شما داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون دوره های دکتری می رسانیم ثبت نام آزمون دکتری 98 از روز سه شنبه 6 آذر شروع شده و تا روز دوشنبه 12 آذر ماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان عزیز می توانند در این بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

ثبت نام کنکور دکتری 98 بصورت اینترنتی بوده و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت می پذیرد. داوطلبان برای انجام ثبت نام آزمون دکتری و جهت ورود به سامانه ثبت نام باید سزیال ثبت نام رو داشته باشند. سریال ثبت نام آزمون دکتری ، شماره 13 رقمی می باشد که داوطلبان بایستی از طریق سایت سنجش اقدام به دریافت آن بکنند. داوطلبان عزیز می توانند از بخش خرید کارت اعتباری و با پرداخت هزینه آزمون دکتری ، شماره سریال ثبت نام آزمون دکتری 98 رو دریافت کنند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که سعی کنید در بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید و در صورت اشتباه در درج اطلاعات داوطلبی میتوانید تا پایان مهلت ثبت نام آزمون دکتری نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

همچنین در صورت تمدید زمان اعلام شده برای ثبت نام کنکور دکتری 98 و اعلام فرصت مجدد ثبت نام آزمون دکتری 98 از سوی سازمان سنجش ، از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

نذکر مهم : داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور دکتری دانشگاه آزاد 98 می باشند توحه داشته باشند که هیچ ثبت نامی از طریق سایت www.azmoon.org انجام نخواهد گرفت و تمامی مراحل ثبت نام آزمون دکتری 98 از طریق سایت سنجش خواهد بود.

شرایط ثبت نام آزمون دکتری 98

داوطلبان برای شرکت در آزمون دکتری 98 باشد شرایط زیر را داشته باشند :

  • فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای حق شرکت در آزمون دکتری را دارند.
  • دانشجویان اشتغال به تحصیل در سال آخر مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای شرکت در آزمون دکتری 98 باید تا تاریخ 98/06/31 فارغ التحصیل شوند.
  • دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع دكتری تخصصی در صورت عدم انصراف تا پایان مهلت ثبت نام، مجاز به ثبت نام و شركت مجدد در این آزمون نمی باشند.
  • پذیرفته شدگان نهایی دوره های روزانه در آزمون دكتری سال 97 ، حتی در صورت عدم ثبت نام و یا انصراف قطعی از رشته قبولی، مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون دكتری 98 به منظور انتخاب رشته های تحصیلی دوره روزانه نخواهند بود.
  • رشته امتحانی انتخابی داوطلبان در دوره دكتری بایستی متناسب با رشته تحصیلی مقطع كارشناسی ارشد و یا دكتری حرفه ای آن ها باشد.
  • دارندگان مدارك تحصیلی معادل می بایست حائز شرایط آیین نامه شركت دارندگان مدارك معادل و غیررسمی در آزمون های ورودی مقاطع بالاتر وزارت علوم باشند.
  • دانشجویان سال آخر كه حداكثر تا 31 شهریور 98 در دوره كارشناسی ارشد و یا دکتری فارغ التحصیل می شوند یاستی میانگین معدل خود را در فرم ثبت نام وارد کنند.
  • دانشجویان سال آخر و یا فارغ التحصیلان مقطع كارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای (به جز فارغ التحصیلان كارشناسی ارشد پیوسته، دكترای عمومی دامپزشكی و دكترای پزشكی)، که معدل آن ها کمتر از 14 می باشد، حق ثبت نام و شركت در آزمون دکتری 98 را ندارند.
  • داوطلب مرد لازم است به هنگام پذیرش در دانشگاه (قبولی قطعی و ثبت نام)، از لحاظ وضعیت مشمولیت و مقررات وظیفه عمومی منعی نداشته باشند، در غیر اینصورت مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

زمان برگزاری آزمون دکتری 98

کنکور دکتری سال 98 بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش در روز 3 / 12 / 97 برگزار خواهد شد و تمامی متقاضیان شرکت در کنکور دکتری باید در جلسه آزمون شرکت داشته باشند. برای شرکت در آزمون دکتری  داشتن کارت ورود به جلسه آزمون دکتر ی98 الزامی می باشد. کارت آزمون از روز سه‌ شنبه مورخ 97/11/30 لغايت روز پنجشنبه مورخ 97/12/02 بر روی سایت www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان میتوانند کارت خود را دریافت کنند.

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره در رابطه با ثبت نام آزمون دکتری 98 داشتید میتوانید با مشاوران سامانه ندای مشاور در ارتباط باشید.

جهت شرکت در آزمون دکتری و مشاوره ثبت نام کنکور دکتری 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور