سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور 97

راهنمای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور، شرایط ثبت نام و مراحل ثبت نام بدون کنکور از مقطع کاردانی تا دکتری

مشاوره تلفنی در رابطه با نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی در دانشگاه های سراسری ، دانشگاه آزاد ، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه پیام نور

مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور و کارشناسی ارشد فراگیر

 برای مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

راهنمای پذیرش دانشگاه بدون کنکور:

باتوجه به افزایش ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور و تنوع در رشته های ارئه شده از سوی این دانشگاه ها ،داوطلبان تمایل بیشتری نسبت به آزمون کنکور برای ادامه تحصیل دارند لذا آگاهی کامل از نحوه ی پذیرش دانشگاه های بدون کنکور کمک شایانی به داوطلبان در انتخاب دانشگاه و رشته ی تحصیلی مینماید تا با دید واقع بینانه ای مسیر آینده ی تحصیلی خود را انتخاب نمایند.اینکه چه دانشگاه چه رشته با چه هزینه ای برای ما مناسب تر است و مدرک آن تا چه اندازه قایل اعتبار است باید بطور کامل مورد بررسی قرار بگیرد تا انتخاب صحیحی را برای ما به همراه داشته باشد همچنین داوطلبان در این خصوص میتوانند از مشاوران مرکز راهنمایی بگیرند.

شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور : 

دانشگاه های بدون کنکور برای پذیرش دانشجو دارای شرایط خاصی میباشند اینکه در چه نوع دانشگاهی اعم از سراسری ، غیرانتفاعی ، آزاد و یا پیام نور میخواهیم ادامه تحصیل بدهیم دارای شرایط متفاوتی میباشد همچنین هریک از این دانشگاه ها در زمان های متفاوتی اقدام به پذیرش دانشجو مینمایند به همین جهت لازم است داوطلبان با یک مشاور تحصیلی مشورت کرده و با آگاهی کامل نسبت به ثبت نام خود با درنطر گرفتن کلیه شرایط اقدام نماید. مشاورین متخصص خانه مشاوره آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در ارتباط با دانشگاه های بدون کنکور را هستند.

جهت آگاهی از شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور ، با مشاوران متخصص ندای مشاور تماس بگیرید.

لیست رشته های دانشگاه بدون کنکور:

یکی از مزیت دانشگاه های بدون کنکور تنوع رشته و عدم محدودیت در انتخاب رشته دانشگاهی میباشد همین امر باعث شده بسیاری از داوطلبان برای ادامه تحصیل خود دانشگپاه های بدون کنکور را انتخاب نمایند .اما پیش از انتخاب رشته  خود میبایست همه ی فاکتور های لازم را اعم از بازار کار،آینده تحصیلی، آینده شغلی و مواردی این چنینی را بررسی کرده و پس از آن با نگاهی واقع بینانه انتخاب رشته ی خود را انجام دهیم.

مشاوران مرکز نیز لیست دانشگاه ها و رشته های بدون کنکور تمامی دانشگاه ها را دراختیار شما گذاشته و مناسب ترین رشته را با توجه به میزان علاقه مندی و توانایی و همچنین در نظر گرفتن شرایط در اختیار شما قرار میدهند.

با کلیک بر روی لینک مربوط به هر دانشگاه میتوانید از شرایط ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه ها آگاهی پیدا کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

 

ثبت نام کاردانی بدون کنکور :

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی می نماید. به همین سبب اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی را دارید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط پذیرش و زمان ثبت نام با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

اگر سوالی در زمینه کاردانی بدون کنکور  دارید ، آن را با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

ثبت نام کارشناسی بدون کنکور:

با توجه به اینکه علاقه مندان به ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور افزایش پیدا کرده اند داوطلبان برای آنکه بتوانند در رشته و دانشگاه مورد نظر خود ثبت نام نمایند میبایست اطلاعات لازم و کافی را در این زمینه داشته باشند و با آگاهی کامل ثبت نام خودرا انجام دهند مشاوران مرکز نیز میتوانند اطلاعات کامل و کافی را در خصوص ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور در اختیار شما قرار دهند.

اگر سوالی در زمینه کارشناسی بدون کنکور  دارید، آن را با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور:

یکی از راه های ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاه های بدون کنکور هستند. داوطلبانی که علاقه مند به ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد می باشند، بایستی در صورت داشتن شرایط لازم، در زمان مقرر از طریق سایت دانشگاه ها نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

اگر شما نیز جزو آن دسته از داوطلبانی هستید که دوست دارید در مقطع ارشد ادامه تحصیل بدهید ولی دیگر از کنکور دادن خسته شده اید، به شما ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور را پیشنهاد می کنیم .

کارشناسی ارشد بدون کنکور یک فرصت عالی برای کسانی است که حوصله پشت سر گذاشتن غول کنکور را ندارند و در واقع می خواهند با صرف انرژی نه چندان زیادی ، مدرک ارشد خود را در دست بگیرند. اما بایستی بگوییم پذیرش در کارشناسی ارشد بدون کنکور به این راحتی ها که فکر می کنید ، نیست . از آنجایی که هر پذیرش ، تابع اصول و قوانین مربوط به خود است ، به نظر می رسد که به منظور پذیرش در بدون کنکور کارشناسی ارشد نیز نیازمند یک راهنما برای بیان کلیدی ترین نکات هستید.

مشاورین خانه مشاوره می توانند در کوتاه ترین زمان ، دقیق ترین اطلاعات را در زمینه پذیرش بدون کنکور در مقطع ارشد در اختیار شما بگذارند. مشاوره پذیرش ارشد بدون کنکور این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا با صرف کم ترین انرژی ، نکات مهم ثبت نام بدون کنکور را دریافت و به موقع نسبت به آن اقدام نمایید.

ثبت نام کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور استعدادهای درخشان:

هر ساله مطابق قانون سازمان استعدادهای درخشان، شماری از داوطلبان ورود به مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، بدون آزمون و با عنوان استعدادهای درخشان، ادامه تحصیل می دهند. البته استعدادهای درخشان بایستی شرایطی را دارا باشند که آگاهی از این شرایط الزامی است. پیشنهاد ما این است که اگر سؤالی در زمینه ارشد بدون کنکور استعدادهای درخشان دارید، با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور فراگیر پیام نور:

دانشگاه پیام نور هر ساله به صورت فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجو می پذیرد. پذیرش از طریق فراگیر پیام نور مزایایی دارد که آگاهی از آن ها ضروری به نظر می رسد. اگر داوطلب ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور ۹۷ هستید ، پیشنهاد می کنیم که به منظور آگاهی از زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ، شرایط و ضوابط پذیرش و نحوه پذیرش و پاسخ به هرگونه سوال در زمینه کارشناسی ارشد بدون کنکور فراگیر پیام نور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نرم افزار رشته های بدون کنکور :

با توجه به اهمیت و تاثیر گذاری بالای انتخاب رشته در آینده شغلی و تحصیلی داوطلبین سامانه ندای مشاور نرم افزار رشته های بدون کنکور را ارائه نموده است تا داوطلبان بتوانند با آگاهی کامل دانشگاه و رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایند. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که از تمامی دانشگاه ها و تمامی رشته های بدون کنکور استان خود و دیگر استان های کشور که پذیرش بدون آزمون دارند، مطلع شوید.

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور