تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

📚 خلاصه ای از مقاله مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98:

مشاوره تحصیلی

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98 پیرو اطلاعیه‌ های مورخ 97/11/24 و 97/12/02 بدین‌ وسیله‌ به ‌اطلاع‌ كلیه داوطلبان متقاضی‌ ثبت‌ نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال 1398 برای‌ پذیرش در رشته های با آزمون دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور، مؤسسات‌ […]

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

پیرو اطلاعیه‌ های مورخ 97/11/24 و 97/12/02 بدین‌ وسیله‌ به ‌اطلاع‌ كلیه داوطلبان متقاضی‌ ثبت‌ نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال 1398 برای‌ پذیرش در رشته های با آزمون دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور، مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و همچنین متقاضیان تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی كه در مهلت تعیین شده (از تاریخ 97/11/24 لغایت 97/12/06) موفق به دریافت كد سوابق تحصیلی نگردیده یا به هر دلیل دیگر نتوانسته‌اند نسبت به ثبت‌ نام در آزمون مذكور اقدام نمایند می‌رساند، مهلت مجدد برای ثبت‌ نام‌ در آزمون‌ مذكور از روز یكشنبه مورخ 97/12/19 تا روز چهارشنبه مورخ 97/12/22 در نظرگرفته شده است كه داوطلبان می‌توانند منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان دراین خصوص اقدام نمایند.

ضمناً لازم است كه داوطلبان نسبت به رعایت موارد ذیل اقدام نمایند:

1- مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی: dipcode.medu.ir برای دریافت كدهای سوابق تحصیلی ذیل:

1-1- كد سوابق تحصیلی دانش آموزان پایه دوازدهم نظام جدید (3-3-6).

تبصره: این دسته از داوطلبان قبلاً می‌بایست طبق اعلام مدارس محل تحصیل با مراجعه به سامانه فوق كد سوابق تحصیلی خود را دریافت نموده و در زمان ثبت‌نام با درج كد سوابق تحصیلی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اطلاعات فردی خود را مشاهده ‌نمایند.

2-1- كد سوابق تحصیلی برای دیپلمه‌های سال 1384 تا سال 1397 با عنوان رشته‌های تحصیلی ریاضی فیزیك، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی.

3-1- كد سوابق تحصیلی برای داوطلبان دارای مدرك پیش‌دانشگاهی ریاضی فیزیك، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر كه مدرك دوره پیش‌دانشگاهی خود را از سال تحصیلی 1391 تا 1397 اخذ نموده‌اند.

تبصره: دارندگان مدرك پیش‌دانشگاهی سالهای 1391 تا 1397 می‌بایست طبق بند 1 فوق اقدام نموده و دانش آموزان پیش‌دانشگاهی سال جاری كه تا تاریخ 31 شهریور ماه سال 98 فارغ‌التحصیل می‌شوند، لازم است برای اطلاع از نحوه اقدام به اطلاعیه پرینت كارت شركت در آزمون تاریخ 98/04/03 مراجعه نمایند.

تذكر مهم: داوطلبانی كه مشمول سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی (هر دو مورد) هستند، توجه داشته باشند كه می بایست از سامانه فوق دو كد سوابق تحصیلی دریافت نمایند.

2-داوطلبانی كه قادر به مشاهده و دریافت كد سوابق تحصیلی نیستند یا تناقضی در خصوص نمرات و مشخصات فردی مندرج در اطلاعات آموزش و پرورش خود مشاهده نموده اند، ضروری است كه از طریق سامانه:  http://dipcode.medu.ir مورد خود را ، به صورت الكترونیكی در سایت مذكور حداكثر تا شروع ثبت نام مجدد اعلام نمایند تا در زمان ثبت نام مجدد، مشكلی نداشته باشند.

3-با توجه به اینكه اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی كه در مهلت مقرر در این آزمون ثبت نام نموده اند، از تاریخ 97/12/19 لغایت 97/12/22 روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت، لذا این داوطلبان نیز می توانند با مشاهده و كنترل اطلاعات ثبت نامی خود، و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

در صورت نیاز به مشاوره ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ و اطلاع از مقررات نظام وظیفه در کنکور ۹۸، نحوه شرکت دانشجویان انصرافی در کنکور ۹۸ یا سهمیه های کنکور ۹۸ و مطالب مشابه می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین سامانه در ارتباط باشید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره  ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه لز ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل