جدیدترین اخبار دانشگاهی کشور

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98

ثبت نام از داوطلبان (مرد) با آخرین مدرک تحصیلی دیپلم رشته های نظری ، فنی و حرفه ای و کارودانش در مقطع  درجه داری آغاز گردید : نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد (مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع (درجه داری) ، از طریق آزمون ورودی و سایر مراحل گزینشی (مصاحبه ، معاینات استخدامی و … ) استخدام می نماید . متقاضیان واجد شرایط می توانند پس از مطالعه شرایط استخدام ، در صورتیکه حائز شرایط مندرج در این آگهی باشند درخواست های استخدام خود از طریق تکمیل فرم های ثبت نام الکترونیکی ، به مرکز گزینش و استخدام ناجا ارسال نمایند.

ثبت نام این مرحله مختص متقاضیان تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی امین (افسر محصل سال 1398) می باشد که فارغ التحصیلان رشته های نظری و محصلین سال دوازدهم نظام جدید می توانند بعد از مطالعه شرایط و ضوابط زیر در فرصت مجدد اعلام شده ، از تاریخ 1398/05/9 لغایت 1398/06/9 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی سال 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

شرایط ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98

برای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98 کلیه داوطلبان باید واجد شرایط عمومی مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته باشند. شرایط عمومی در حکم فیلتری است که داوطلبان باید از آن عبور نمایند. بنابراین آن دسته از داوطلبانی خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند که واجد شرایطی که در ادامه ذکر خواهیم نمود باشند.

 • 1– اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام.
  2 – اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن ها.
  3 – تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
  *داوطلب می بایست ایرانی الاصل باشد بدین مفهوم که دارای شناسنامه ایرانی و پدر ومادر ایرانی الاصل باشد.
  4 – عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.
  5 – عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی در زمان تقاضای استخدام.
  6 – عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
  7 – نداشتن سوء پیشینة کیفری.
  8 – عدم اعتیاد به مواد مخدر.
  9 – داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر.
  10 – داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.

شرایط اختصاصی :

 • حداقل سن 18 سال و حداکثر 25  سال می باشد .
 • ثبت نام صرفا برای داوطلبان مرد مجاز می باشد و در صورت فراموش نمودن کلمه عبور ، کد ملی خود را از طریق تلفن به مدیریت گزینش استان محل سکونت اعلام نمایید
 • داوطلبان صرفا یک بار مجاز به ثبت نام در این سامانه می باشند و داشتن کد رهگیری به منزله تکمیل فرآیند ثبت نام می باشد.
 • پس از اتمام ثبت نام دریافت رسید ثبت نام از سامانه نیاز به مراجعه حضوری نمی با شد پس از پایان مهلت ثبت نام در صورت داشتن شرایط و کد رهگیری ، فراخوان صورت می گیرد. پس از پایان مهلت ثبت نام ، ثبت نام جدید صورت نپذیرفته و سامانه برای تکمیل اطلاعات ثبت نام شدگان فعال می باشد
 • دریافت رسید ثبت نام (کدرهگیری ) از سامانه و داشتن شرایط اولیه استخدام ، ملاک فراخوان داوطلبان خواهد بود
 • حداقل معدل برای ثبت نام  14 و برای داوطلبان دارای سابقه بسیج فعال 13 می باشد .
 • حداقل قد برای داوطلبان 170 سانتی متر می باشد.
 • فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی و بالاتر مجاز به ثبت نام نمی باشند و چنانچه ثبت نام نمایند در مراحل بعدی امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 • داوطلبان(مرد)متقاضی استخدام در مقطع درجه داری که آخرین مدرک تحصیلی آنها دیپلم رشته های نظری،فنی وحرفه ای و کارودانش می باشد،مجاز به ثبت نام می باشند.

 

شرایط ارفاقی  : داوطلبانی که دارای هریک از شرایط ذیل باشند در اولویت جذب می باشند:

 • 1 . داشتن کارت پایان خدمت (به استثنا کارت معافیت از خدمت )  2. عضویت فعال در بسیج 3. خانواده معظم شهدا ،ایثارگران و جانبازان و نخبگان علمی و ورزشی

جهت اطلاع از شرایط کامل و تکمیل روند ثبت نام همه روزه از ساعات 8 صبح الی 12 شب با شماره های 9099071375 (تماس از سراسر کشور) و 9092305784 (تماس از استان تهران) تماس بگیرید.

 

راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

ثبت نام برای کلیه متقاضیان در رشته های مختلف نظری که دانش آموزان پایه مقاطع تحصیلی دوازدهم، امکان پذیر است. آن دسته از داوطلبانی که از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام برخوردار هستند، می‌توانند از 25 فروردین ماه نسبت به ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98 اقدام نمایید. در ادامه به راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی خواهیم پرداخت.

پس از وارد شدن به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری امین به نشانی gozinesh.police.ir بر روی پذیرش شرایط ثبت نام کلیک نمایید. وارد نمودن اطلاعات هویتی در مراحل بعدی در فرم ثبت نام الزامی می‌باشد. اطلاعاتی همانند : کد ملی ، نام و نام خانوادگی ،پست الکترونیکی ، شماره همراه و تصویر امنیتی در این مرحله از ثبت نام موردنیاز می‌باشد.

در مرحله بعدی راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی ، لازم است بر روی گزینه ثبت نام و وورد به سامانه کلیک نمایید. سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98 ، به صورت خودکار برای شما رمز عبور و همچنین نام کاربری را در اختیارتان قرار خواهد داد. پس‌ از آن ، نام کاربری و رمز عبور را لازم است در مرحله بعدی وارد نمایید.

مرحله آخر راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی ، وارد نمودن مجدد نام کاربری و رمز عبور برای ثبت نام می‌باشد. پس از ورود مجدد به سامانه موردنظر، اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایید و پس از اتمام کار، کد رهگیری را دریافت خواهید نمود. این کد رهگیری را نزد خود تا زمان  اعلام نتایج دانشگاه علوم انتظامی امین نگاه دارید.

تذکرات مهم :

1 . سامانه ثبت نام اینترنتی صرفا با سیستم عامل ویندوز سازگار می باشد . لذا توصیه می گردد به منظور ورود اطلاعات صحیح و بدون نقص  ، صرفا از رایانه هایی که از سیستم عامل ویندوز بهره می جویند استفاده نمایید . در صورت استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند ، تبعات ناشی از عدم دریافت صحیح اطلاعات متوجه مرکز گزینش و استخدام نخواهد بود.

2- ثبت نام از داوطلبان استخدام رایگان محسوب گردیده و مستلزم پرداخت وجهی از طریق درگاه الکترونیکی بانکها نمی باشد

3- کدملی داوطلب ،بعنوان نام کاربری و کلمه عبور ، برای ورود سامانه ثبت نام اینترنتی در نظرگرفته شده است.

4- داوطلبانی که موفق به تکمیل اطلاعات خود نشده اند ، می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه اطلاعات خود را تکمیل و ویرایش نمایند.

5 – ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام در ناجا محسوب نمی گردد.

6- تکمیل اطلاعات توسط داوطلب و دریافت کدرهگیری ملاک تایید ثبت نام می باشد لذا در ورود اطلاعات مانند نام و نام خانوادگی ، کد ملی و سال تولد ، مدرک تحصیلی و معدل دقت لازم را نموده و افرادی که اطلاعات آنان ناقص می باشد فراخوان نخواهند شد.

جهت کسب اطلاع دقیق در رابطه با ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98  و  شرایط ورود به دانشگاه افسری و همچنین اطلاع از تمامی شرایط اختصاصی می توانید با سامانه ندای مشاور تماس حاصل نمایید.

رای مشاوره ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی سال 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *