سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

داوطلبانی كه مدرك دیپلم خود را از سال 1384 و مدرك پیش دانشگاهی خود را از سال 1391 به بعد در شاخه های نظری سالی واحدی یا ترمی واحدی دریافت كرده اند، مشمول اعمال سوابق تحصیلی میشوند.

این داوطلبان لازم است برای دریافت سوابق تحصیلی خود به آدرس dipcode.medu.ir مراجعه كنند. داوطلبان نظام آموزشی جدید 3- 3- 6 قبلاً می بایست طبق اعلام مدارس محل تحصیل با مراجعه به سامانه فوق كد سوابق تحصیلی خود را دریافت نموده و در زمان ثبت نام کنکور 99 با درج كد سوابق تحصیلی در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان اطلاعات فردی خود را مشاهده نمایند.

كد سوابق تحصیلی برای دیپلمه های سال 1384 تا 1397 ( شاخه نظری ) نظام "سالی واحدی" یا "ترمی واحدی" و همچنین نظام آموزشی جدید 3- 3- 6 رشته های تحصیلی ریاضی فیزیك، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و یا علوم و معارف اسلامی صادر شده است.

كد سوابق تحصیلی برای داوطلبان با مدرك پیش دانشگاهی سال 1391 تا 1397 ریاضی فیزیك، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر صادر شده است.

این افراد در صورتی كه اطلاعاتشان در بانك اطلاعاتی مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش وجود نداشته و یا ناقص باشد، ابتدا برای تكمیل اطلاعات خود به آدرس اینترنتی: dipcode.medu.ir مراجعه نمایند. در صورت تأیید اطلاعات آنان از سوی آموزش وپرورش، میتوانند تا تاریخ 25/ 11 / 98 با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور در آزمون سراسری سال 1399 ثبت نام نمایند.

دانش آموزان پیش دانشگاهی سال تحصیلی جاری كه در شهریور ماه سال 1399 فارغ التحصیل می شوند، لازم است برای اطلاع از نحوه اقدام، به اطلاعیه پرینت كارت شركت در آزمون مراجعه نمایند.

برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه دریافت كدهای سوابق تحصیلی کنکور 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل


چه کسانی مشمول دریافت کدسوابق تحصیلی می باشند؟

همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد دریافت کد منطقه آموزش پرورش برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی ضروری می باشد و داوطلبانی که مدرک دیپلم خود را در یکی از رشته های ریاضی، تجربی و انسانی از سال 84 به بعد دریافت کرده اند، مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشند. علاوه بر آن داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را در یکی از رشته های نظری، از سال 91 به بعد دریافت کرده اند باید علاوه بر کد دپیلم، کد پیش دانشگاهی را نیز دریافت نمایند.

داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم یکی از رشته های فنی حرفه ای یا کاردانش می باشند، ملزم به درج کد سوابق تحصیلی در فرم ثبت نام کنکور سراسری نیستند، ولی باید کد منطقه مربوط به مدرک دیپلم خود را در فرم ثبت نام، قید کنند.

داوطلبانی که مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم را دارا می باشند، نیازی به دریافت کد سوابق تحصیلی ندارند.

آن دسته از داوطلبانی که از مدرک کاردانی به جای مدرک پیش دانشگاهی برای ثبت نام کنکور سراسری استفاده می کنند، ملزم به دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی نیستند.

مقالات مرتبط:

شرایط ثبت نام کنکور سراسری 99

کد نظام وظیفه در کنکور 99

برای دریافت اطلاعات دقیق تر می توانید با مرکز مشاوره ندای مشاور تماس بگیرید و سوالات خود را با مشاوران در میان بگذارید.

برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه دریافت كدهای سوابق تحصیلی کنکور 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور