سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند منتشر شد.داوطلبان طبق این اطلاعیه باید در زمان مقرر از سوی دانشگاه با در دست داشتن مدارکی که در اطلاعیه ذکر شده بصورت حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند.

با حمد و سپاس فراوان به درگاه خداوند متعال و با عرض سلام به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و آرزوی توفیق روز افزون ، پیرو اعلام اسامی داوطلبان واجد شرایط جهت تحویل و بررسی مدارك آزمون استخدامی 1398/08/30 از سوی سازمان سنجش آموزش كشور ، بدینوسیله به اطلاع داوطلبین مذكور می رساند با در دست داشتن كلیه مدارك مورد نیاز و طبق برنامه زمانی اعلام شده در همین سایت ، به آدرس : بیرجند – خیابان معلم – روبروی خیابان فردوسی - دانشگاه علوم پزشكی بیرجند – دانشكده پرستاری و مامایی طبقه همكف شخصاً مراجعه نمایند.

مدارک لازم برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

1-پرینت كارنامه آزمون صادره توسط سازمان سنجش آموزش كشور

2-شش قطعه عكس 4×3 با پشت زمینه سفید وپشت نویسی شده

3-اصل بهمراه تصویر كارت ملی( پشت و رو)

4-اصل بهمراه تصویر كارت پایان یا معافیت از خدمت سربازی( پشت و رو) (مخصوص آقایان)

5-اصل بهمراه تصویر تمام صفحات شناسنامه فرد

6-اصل بهمراه تصویر تمام صفحات شناسنامه همسر( در صورت تاهل)

7-اصل و تصویر مدرك تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل و یا گواهینامه موقت تحصیلی مورد نیاز مندرج در آگهی منتشره

نكته : داوطلبان رشته های شغلی كه در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرك تحصیلی فوق لیسانس یا دكتری مشروط به داشتن مدرك تحصیلی كارشناسی یا كارشناسی ارشد مرتبط ذكر شده است. لازم است علاوه بر مدرك آخرین مقطع ، مدرك مقاطع قبلی را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نماید

8-اصل و تصویرگواهی پایان طرح و یا معافیت از طرح مشمولین خدمات پزشكان و پیراپزشكان یا حكم كارگزینی پایان طرح

9-گواهی اشتغال به طرح یا تمدید طرح جهت مشمولین طرح اجباری و شاغل در واحد های های تابعه دانشگاه، موضوع تبصره یك بند ت شرایط اختصاصی مندرج در صفحه 2 دفترچه آزمون با قید تاریخ شروع و پایان طرح اجباری و همچنین در صورت تمدید با قید تاریخ شروع و پایان تمدید طرح از واحد محل خدمت (به تاریخ روز)

10-گواهی تمدید اشتغال به طرح اجباری یا اختیاری از سایر دستگاه ها با قید تاریخ شروع و پایان طرح اجباری یا اختیاری و تاریخ شروع و پایان تمدید طرح اجباری

11-گواهی موافقت با انصراف از طرح در زمان شروع به كار برای مشمولین قانون خدمت پزشكان و پیراپزشكان دارای طرح اختیاری كه طرح خود را در سایر دانشگاهها یا سازمانهای تابعه وزارت متبوع می گذرانند به تاریخ روز

12-گواهی پایان تعهدات ضریب k ( جهت متخصصین )

13-گواهی مشمولین تعهدات ضریب k از كارگزینی محل خدمت با قید تاریخ شروع و پایان به انضمام آخرین حكم كارگزینی ممهور به مهر كارگزینی واحد

14-ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی با قید استفاده از سهمیه 3 %استخدامی (ویژه مشمولین سهمیه معلولیت) (به تاریخ روز)

15-اصل بهمراه تصویر گواهینامه رانندگی ب2 یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریت های پزشكی)

16-گواهی معتبر جهت استفاده از سهمیه 25 %دال بر ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران (ویژه خانواده معظم شهدا-جانبازان-آزادگان) به تاریخ روز

17-گواهی معتبر با تایید معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع وزارت جهاد كشاورزی، (ستاد كل نیروهای مسلح، ستاد كل سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، ستاد ارتش جمهوری اسلامی ((آجا))، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ((ودجا))، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران((ناجا)) به( تاریخ روز) جهت استفاده از سهمیه ایثارگری 5%رزمنده یا فرزند رزمنده با قید مدت حضور داوطلبانه در جبهه جنگ ( به تاریخ روز)

18-تمام صفحات شناسنامه پدر یا همسر در صورت استفاده از سهمیه ایثارگران (ویژه داوطلبان ایثارگر مشمول سهمیه جانبازان-آزادگان- رزمندگان)

19-جانبازان ، آزادگان ، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد به بالا، فرزندان و همسر آزادگان كه حداقل یك سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و منابع جهاد كشاورزی و یا ستاد مشترك نیروهای مسلح (در خصوص كاركنان پایور نیروهای مسلح و نیرو های وظیفه) از شرط حداكثر سن معاف می باشند.

20-افراد خانواده معظم شهدا ( شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال

21-رزمندگان دارای كمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه ، به میزان مدت حضور در جبهه.

22-سابقه خدمت كارمندان تمام وقت دولتی حداكثر به میزان 5 سال با ارائه خلاصه سوابق خدمتی ممهور به اداره كارگزینی محل خدمت

23-سنوات داوطلبانی كه به صورت قرارداد تمام وقت در دانشگاه و یا سایر موسسات تابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و یا شركت های پیمانكاری تامین نیرو طرف قرارداد آن ها (در قالب خرید خدمات نیروی انسانی ) به خدمت اشتغال دارند( حداكثر به میزان 15 سال ) براساس سوابق بیمه تائید شده از شعب بیمه

24-سنوات داوطلبانی كه به صورت قرارداد تمام وقت در دانشگاه و یا سایر موسسات تابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و یا شركت های پیمانكاری تامین نیرو طرف قرارداد آن ها (در قالب خرید خدمات نیروی انسانی ) به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ روز آزمون با موسسه قطع همكاری نموده اند حداكثر به میزان 5 سال ) براساس سوابق بیمه تائید شده از شعب بیمه

25-مدت خدمت سربازی انجام شده

26داوطلبانی كه طرح خدمت نیروی انسانی موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را باستناد قانون خدمت پزشكان و پیراپزشكان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

*تذکرات بسیار مهم*

اسامی اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش كشور ، صرفا بر اساس اظهارات داوطلب در زمان ثبت نام و جهت بررسی مدارك افراد و به صورت مشروط بوده لذا پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش متعاقبا اعلام خواهد شد .

لازم به ذكر است طبق مفاد آگهی منتشر شده از سوی سازمان سنجش آموزش كشور ، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارك اعلامی می باشدو مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی بر عهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد ، اولویت افراد كان لم یكن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویت های مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارك ( از سوی سازمان سنجش آموزش كشور ) دعوت بعمل خواهد آمد .

لازم به یادآوری است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه ( رشته های شغلی فوریت های پزشكی و مددكار بهداشتی درمانی ) متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید .

عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده ، به منزله انصراف قطعی از ادامه مراحل استخدامی تلقی خواهد گردید . و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت به عمل خواهد آمد.

تذكر مهم : تمامی داوطلبین بایستی كلیه مدارك خواسته شده را در هنگام تحویل مدارك بهمراه خود داشته باشند در صورت نقص مدارك ، به هیج عنوان مدارك داوطلب تحویل گرفته نخواهد شد.

جدول زمانبندی ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

برای دریافت زمان مراجعه به دانشگاه داوطلبان باید به اطلاعیه مندرج در سایت دانشگاه به آدرس bums.ac.ir مراجعه کرده و با وارد کردن کد از ملی از زمان مراجعه حضوری خود مطلع شوند.

برای دریافت راهنمای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور