سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

www.azmoon.org

سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 98 www.azmoon.org

کلیه داوطلبان می توانند جهت اطلاع از شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 - 99 با مشاورین سامانه تماس حاصل نمایند

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

azmoon.org ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

به اطلاع کلیه داوطلبان ورود بدون آزمون به دانشگاه آزاد سراسر کشور می رساند به منظور تسهیل در روند ثبت نام داوطلبان کلیه امور ثبت نام به صورت الکترونیکی بوده و صرفا از طریق سامانه azmoon.org انجام خواهد گرفت و نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز دانشگاه آزاد نخواهد بود.

ثبت نام به صورت 24 ساعته از طریق سامانه www.azmoon.org انجام می گیرد و تا پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان گرامی نسبت به ثبت نام به موقع اقدام کنند تا ظرفیت رشته مورد نظر تکمیل نشود.

برای ثبت نام از درگاه www.azmoon.org داوطلبان ملزم به خرید کارت اعتباری می باشند و تا آخرین لحظه ثبت نام رمز و شناسه کارت را همراه خود نگهدارید.

به علت شلوغی سایت ثبت نام امکان بروز مشکل در سیستم ثبت نام وجود خواهد داشت که در این صورت داوطلبان میتوانند با مشاورین سامانه ندای مشاور تماس گرفته و ادامه مراحل ثبت نام خود را طی کنند

 

www.azmoon.org – شرایط پذیرش بدون کنکور برای نیمسال اول 98-99

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 98-99 می رسانیم پذیرش داوطلبان محترم از سامانه azmoon.org برای ترم مهر 98-99 به صورت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود و ملاک قبولی داوطلبان در رشته های مورد نظرشان معدل کتبی و کل دیپلم و پیش دانشگاهی ایشان خواهد بود.

مطابق شرایط جدید نحوه ثبت نام داوطلبان گرامی از سامانه www.azmoon.org با شرایط جدید فقط با تاثیر سوابق تحصیلی خواهد بود و روند ثبت نام به صورتی است که داوطلبان می توانند از بین رشته محل های ارائه شده در سامانه azmoon.org به صورت دلخواه بیست رشته محل به ترتیب اولویت انتخاب نمایند که با تاثیر سوابق تحصیلی در یکی از رشته محل های انتخابی پذیرش خواهند شد.

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رساند سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد azmoon.org به صورت شبانه روزی فعال بوده تا روند ثبت نام دانشجویان تسهیل یابد ضمنا دانشجویانی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارند می توانند پس اطلاع ازشرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد www.azmoon.org نسبت به امور ثبت نامی خود اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام برای هر مقطع دانشجویی متفاوت می باشد و دانشجویان گرامی حتما پس از احراز شرایط خود از طریق تماس با مرکز مشاوره ندای مشاور نسبت به ثبت نام اقدام کنند در صورتی که داوطلبی دارای شرایط ثبت نام بدون کنکور نبوده و ثبت نام کند ثبت نام وی مردود و مبلغ ثبت نام وی استرداد داده نخواهد شد.

ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل از طریق درگاه ثبت نام www.azmoon.org امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته محل هر دو ثبت نام وی مردود می باشد و هیچ عذری پذیرفته نخواهد بود.

متقاضیان محترم ثبت نام موظفند تا قبل از پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به تکمیل مراحل و روند ثبت نام خود از طریق درگاه www.azmoon.org اقدام کنند آخرین مهلت احتمالی برای نیمسال بهمن 98-99 تا آخر شهریور ماه خواهد بود.

ثبت نام متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط دانشگاه آزاد انجام می شود در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال دوم تا آخر بهمن موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود و یا متقاضی ورودی ترم بهمن تا اخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شود.

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم اعلام نتایج ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان در نیمه دوم بهمن فقط از طریق سامانه AZMOON.NET اطلاع رسانی خواهد شد.

 

نحوه ثبت نام داوطلبان از طریق سیستم ثبت نام بدون آزمون www.azmoon.org

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم سیستم ثبت نام و پذیرش دانشگاه آزاد با تغییراتی در نحوه پذیرش و ثبت نام داوطلبان همراه بوده که از جمله مهم ترین این تغییرات را می توان تغییر در روند ثبت نام و پذیرش بدون آزمون داوطلبان از سامانه azmoon.org در نظر گرفت که با تغییرات جدید ثبت نام داوطلبان گرامی با تاثیر مستقیم سوابق تحصیلی ایشان همراه خواهد بود.

ثبت نام داوطلبان مطابق سنوات گذشته فقط از طریق سامانه ثبت نام www.azmoon.org انجام خواهد گرفت و داوطلبان محترم می توانند پس از ورود به سامانه azmoon.org وارد قسمت خرید کارت ثبت نام شوند و پس از خرید کارت ، کد رهگیری و رمز عبور ثبت نام دریافت نمایند ، پس از دریافت رمز و شناسه ثبت نام داوطلبان می بایست از بین ثبت نام مقاطع کاردانی و کارشناسی به لینک مربوط به مقطع تحصیلی خود با توجه به آخرین مدرک تحصیلی خود مراجعه نمایند و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

به اطلاع می رسانیم در صورتی که داوطلبان محترم در روند تکمیل ثبت نام به مشکلی برخورد کنند می توانند جهت راهنمایی تکمیل ثبت نام و یا اطلاع از رشته محل های موجود به صورت شبانه روزی با سیستم راهنمای تلفنی سامانه azmoon.org تماس حاصل نمایند.

کلیه داوطلبان می توانند جهت اطلاع از شرایط جدید ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در نیمسال اول 98-99 با مشاورین سامانه تماس حاصل نمایند

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت 

9099071375

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال بدون کنکور

 

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 www.azmoon.org

دانشگاه آزاد هر سال دو بار پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور انجام می دهد، یکی برای ورودی های مهر و یکی برای ورودی های بهمن ماه می باشد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 برای دو ورودی انجام خواهد شد و برای مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته:

ثبت نام ورودی مهر از اواسط مرداد آغاز شده و تا اوایل مهر ادامه دارد و به صورت آنلاین انجام خواهد بود.

ثبت نام ورودی بهمن حدودا در آذر ماه آغاز خواهد شد.

تاریخ دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به محض اعلام، در همین مقاله منتشر خواهد شد.

برای ثبت نام نیاز به خرید یک کارت اعتباری دارید و با شناسه و رمز ثبت نام خود وارد سایت شده، ثبت نام کرده و رسید ثبت نام خود را دریافت نمایید.

داوطلبان گرامی دقت داشته باشید که رشته های پر طرفدار در دانشگاه ها دارای ظرفیت محدود می باشند و تعداد نفراتی که در هر رشته پذیرفته می شوند بسیار محدود اند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام در دانشگاه آزاد در ۴ مقطع و بدون کنکور انجام می شود، که شرایط آن از قرار زیر می باشند:

  • ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته 98: داوطلبانی می توانند در این مقطع تحصیل کنند که دارای دیپلم ۴ ساله ی نظام قدیم تا دیپلم ۳ ساله ی نظام جدید از رشته های فنی و حرفه ای و یا نظری باشند
  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته کنکور 98: داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم داشته باشند یا مدرک کاردانی و یا دیپلم پیش دانشگاهی باشند
  • ثبت نام کارشناسی پیوسته کنکور 98: داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی باشند.
  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته کنکور 98: داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی باشند.

 سوالات متداول

1- برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه چه اقدامی باید انجام داد ؟

برای ثبت نام باید به سایت azmoon.org مراجعه کنید و بعد از مطالعه دفترچه ثبت نام مقطع مورد نظر و تهیه کارت اعتباری اقدام به ثبت نام کنید .

2- برای پیگیری اخبار دانشگاه آزاد می توان از سایت azmoon.org استفاده نمود ؟

خیر . این سایت مختص ثبت نام و شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه آزاد است و برای پیگیری اخبار دانشگاه آزاد می توانید از سایت روابط عمومی سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد استفاده کنید .

3- آیا احتمال دارد نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در سایت دیگری اعلام شود ؟

به دلیل ادغام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد در مواردی خاص سازمان سنجش نتایج هر دو را با هم اعلام نموده و بعد از آن کارنامه دانشگاه آزاد جداگانه منتشر شده است .

4- آیا احتمال دارد نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سایت دیگری اعلام شود ؟

گاها در سال های قبل پیش آمده است که نتایج انتخاب رشته در سایت Azmoon.net اعلام شده است ؛ همچنین در مواردی مانند اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گاها نتایج در سایت سنجش اعلام شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور